Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sve zavisi od igraca dok ne dospije u prvih 20,za dalje moraju jos neke stvari da se poklope,barem se meni tako cini...

    Vazno je da si ti naucio,ostali ce nauciti
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ma sve zavisi od igraca dok ne dospije u prvih 20,za dalje moraju jos neke stvari da se poklope,barem se meni tako cini...
      Nekima se poklopilo i previse(citaj Berdych i Robredo)
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by tuta bugarin
        dosadžujem se doklen letujem na letovanju
        sovom mojom umenemi gospojom ženom ai sumprugom
        pa nikako dufatim vremena
        da ija reknem koju




        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci ruju
        u rudnici
        Rokni ebem mu supu od detlica

        A kad kazes ovo umenemi gospojom krecem da se cerim momentalno
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Sto se tice Dimitrova,nadam se da je dobro pregledao onaj mec sa Kudlom kada je dobio batine i valjda naucio nesto,zar ne cika Vladane???

          Krajinovic se opustio previse,a vrijeme bas i ne radi za njega ako se ja pitam...

          Vladan čiko (a ne deda) za tebe, znači da nisi ni ti tako mlad

          Neće biti ništa od Filipa, WTA građa ne pomaže u ATP.

          Comment


          • Originally posted by BOKI1969 View Post
            Cinjenica koju danas imamo je da se tenis nalazi u zlatnom dobu po broju kvalitetnih igraca a da sve ide kako treba pokazuje novac koji ulazi u tenis (sponzorski ugovori sve veci,nagrade na turnirima sve vece)jer je novac taj koji prvi bezi od loseg kvaliteta a posle i gledaoci koji prate tenis .Takodje je cinjenica da teniska publika voli sampione (zna se na kojim mecevima ce biti pun stadion).Ne bih se slozio da tenisu treba sveza krv nego jednostavno treba prihvatiti cinjenicu da su trenutno 3 igraca iznad ostalih bar za 2 nivoa i ko zeli u tu elitu morace debelo da zapne a pitanje je dali ima kvaliteta da dostignu taj nivo.Vladan je izneo jednu validnu konstataciju da je Novak poboljsana varijanta Hjuita sto je sasvim normalno mada meni vise naginje ka Agasiju .
            Ne bih se slozila s tobom, nikako.
            Tenisu uvijek treba svjeza krv.
            Ne baratam dobro podacima, ali ne znam da je nekad bilo manje mladih igraca u top 100...
            Nadal, Djokovic, Marej, Delpotro - su '86-88. godiste, nakon toga (jos uvijek) nema odlicnih igraca na turu... Sto nije bas veselo...
            Niko ne ocekuje da ce neki mladi igrac preko noci u top 10, ali da treba konkurencija i buducnost - naravno da treba... i treba da rade na tome da dodju do nivoa top 3 igraca... Nece im biti lako, ali ne vjerujem bas da ce svijet stati nakon ove trojice... ;)

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Nekima se poklopilo i previse(citaj Berdych i Robredo)
              Jednom ce ovdje ozbiljna svadja sa tobom i Jocom da padne oko Berdycha i njegovog dolaska u TOP10 i njegovog ostanka tu,ali nece sada ima puno mladih da ne citaju svasta...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                Rokni ebem mu supu od detlica

                A kad kazes ovo umenemi gospojom krecem da se cerim momentalno
                Ni na mene nista ne djeluje bolje,a i ove tvoje anticke mudrosti nisu lose
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Vladan čiko (a ne deda) za tebe, znači da nisi ni ti tako mlad
                  Ma on je stariji cak i od mene
                  Originally posted by notorious View Post
                  Neće biti ništa od Filipa, WTA građa ne pomaže u ATP.
                  I na tome se moze raditi ;)
                  Originally posted by AK47 View Post
                  Jednom ce ovdje ozbiljna svadja sa tobom i Jocom da padne oko Berdycha i njegovog dolaska u TOP10 i njegovog ostanka tu,ali nece sada ima puno mladih da ne citaju svasta...
                  Njegov dolazak tu nije sporan,ono sto bode oci je ovaj njegov ostanak
                  sigpic

                  Comment


                  • Nista ja sa Berdihom nemam, brojim mu turnire od poslednje titule ali bogami i od poslednjeg finala

                    Na sramotu ide drugima sto ga odatle ne mogu izbaciti iako je za mesec dana procerdao 1500 bodova
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Ne brini, Viktor će ga izbaciti, a ima još ekstra talenata koji su to u stanju.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Ne brini, Viktor će ga izbaciti, a ima još ekstra talenata koji su to u stanju.


                        Ovo je kao kad sam se ja cudila i nervirala sto je Simon u top 10 i samo cekala kad ce da ispadne odatle
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Daj i to da vidim pa da krenem da gledam bocanje i karling
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post


                            Ovo je kao kad sam se ja cudila i nervirala sto je Simon u top 10 i samo cekala kad ce da ispadne odatle
                            Taj je vala zasluzio da se nadje tu,ali kao sto vidimo nije ostao vjecno tu,nije mala stvar dobiti svakog velikog igraca(sem Murray-a )
                            Koliko sam se ja nervirao nekad sto je Robredo u TOP 20 sa nekim nevjerovatnim rezultatima

                            Vujcin je rekao da ce Viktor imati sansu i za WTF samo da znate
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Ne brini, Viktor će ga izbaciti, a ima još ekstra talenata koji su to u stanju.
                              Nemoj molim te spomnjati Viktora i TOP10,ja jos ne mogu da vjerujem al to ce se desiti,nemoj neko pogresno da me shvati nemam nista protiv njega,ali kvalitet njegov nije za prvih 10 nikako..

                              Sto se tice ovog za godine,ja sam za cika Vladana mali djecak,on je senilan pa ti je rekao da sam ja stariji,vjeruj mi strah me je njegovih godina,pokusavam da ga postujem,ali ionako sve zaboravi pa mi je svejedno
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Taj je vala zasluzio da se nadje tu,ali kao sto vidimo nije ostao vjecno tu,nije mala stvar dobiti svakog velikog igraca(sem Murray-a )
                                Koliko sam se ja nervirao nekad sto je Robredo u TOP 20 sa nekim nevjerovatnim rezultatima

                                Vujcin je rekao da ce Viktor imati sansu i za WTF samo da znate
                                Pa i Berdih je zasluzio, mnogo vise nego Simon, ipak je pravio odlicno rezultate na GS, a ne kao Simon na mastersima.

                                Ako se to desi, ode nama CW, ima da nadje forum o bocanju i karlingu
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X