Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Srdjanova izjava je da te Bog sacuva. Ali nemoj dolivati ulje na vatru.
    sta nemoj,cisternu kerozina...i tri jos
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by Kulambara View Post
      uzrok takvog sveopsteg hejta

      nedavno sam naisao na cover nekog magazina gde za lendla stoji SAMPION ZA KOG NIKO NE MARI

      bilo mi tuzno...sad bih bio srecan da za ovog niko ne mari
      da malo spamujemo temu(:

      skoro je SK reprizirao finale Sinsinatija pr.30 god. izmedju i iskusnog Lendla i mladjanog Samprasa, publika vecinski na strani groznog iako je preko puta bio vec afirmisani domaci mladi teniski superstar

      sta znam, meni Ivan po nacinu igre i suvoj klasi ali i ucaurenosti, nultoj harizmi.. vise vuce na Samprasa, Federera i Nadala nego li Novaka, ali ok.

      Comment


      • Ako se ne varam, mjesec-dva prije tog meca je Lendl postao Amerikanac. Jel tako? Pricamo o 1992.?

        Comment


        • Federer i Nadal nemaju harizmu?
          ajde Sampras jeste bio introvertan, ali i on ima neku harizmu, definitivno vise u odnosu na Lendla, ali Nadal i Federer
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • malko mi bude zlo od same reci harizma...msm,sta to uopste znaci i da li je bitna kad imas 17 gs,sva 4 drzis i peglas feda sa mec loptama...
            Wizard

            Comment


            • ne razumete coveka
              Wizard

              Comment


              • A ko je spomenuo Djokovica?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Hahahahahhaha jaoj kakva pateticnost od Viskovog teksta. Blago.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    A ko je spomenuo Djokovica?
                    ja sam razumeo da kaze da ONAKAV lendl ima vise harizme i vise slici sampasu,federeru i nadalu od djokare

                    nek me pobije,ili potvrdi
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Hahahahahhaha jaoj kakva pateticnost od Viskovog teksta. Blago.
                      prema svecu i tropar





                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by Kulambara View Post
                        ja sam razumeo da kaze da ONAKAV lendl ima vise harizme i vise slici sampasu,federeru i nadalu od djokare

                        nek me pobije,ili potvrdi

                        sta znam, meni Ivan po nacinu igre i suvoj klasi ali i ucaurenosti, nultoj harizmi.. vise vuce na Samprasa, Federera i Nadala nego li Novaka, ali ok.
                        ako ja dobro shvatam, ova trojica imaju nultu harizmu kao i Lendl, za razliku od Djokovica
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • otiso je,javice se da objasni-msm da sam ipak ja pravilno razumeo,al dobro,bumo vid'li
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Ako se ne varam, mjesec-dva prije tog meca je Lendl postao Amerikanac. Jel tako? Pricamo o 1992.?
                            da 1992.
                            Sampras vec etablirani mladi sampion (US Open, Masters kup..) ali sirokogrudi ohajovci staju uz prekaljenog Lendla, na turniru u kom se rijetko pojavljivao. malo neobicno priznacete. Ali to nije sve, vrte se reprize Sampras-Agasi Sampras-Kurten Sampras-Kafeljnikov.. i nidje Pistol Pit nema vecinsku podrsku. u cemu je stos? u njegovoj pojavi, "zanimljivom" tenisu od 1 ili 2 udarca u prosjeku ili necem trecem,desetom?

                            Comment


                            • Da Lendl nije postao Amerikanac, bila bi mu nikakva podrska na tom mecu.

                              To za Kafeljnikova ne vjerujem.
                              Last edited by Joker; 24-06-20, 17:01.

                              Comment


                              • protiv Jevgenija na Rolan Garosu (posprdao se rus s njim), Agasija u Njujorku, Guge u Majamiju.. sve bilo na SK i ES nedavno

                                Josomor, meni Novak nikad nije vukao na Lendla, kojeg krasio ubojiti servis i najaci forhend tog doba.. jednorucni bekend itd. prakticno sve suprotno od NĐ
                                Last edited by cssr; 24-06-20, 17:07.

                                Comment

                                Working...
                                X