Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Coric izgleda
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Sace i Nole. Jos koji dan, dok se inkubira

      E magarcino glupa.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Vrlo je moguce da je i Novak pozitivan, mada ne mora da znaci.Navijamo za to da nije, a Borni i Grigoru brz oporavak!

        Comment


        • Pozitivan i Paniki, to mu je bese fizio?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • nazdravlje,i deca...

            https://www.index.hr/vijesti/clanak/...u/2192192.aspx
            Wizard

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zasada Ćorić, pa (jedan) kondicioni trener, biće ih još sigurno Ovo govno kad tako krene... Sreća što su zaraženi uglavnom sve mladi i zdravi ljudi, nadajmo se da će preležati bez posledica što je i najlogičnije.

                Što se Novaka tiče, smatram da se sa najboljom namerom potpuno zaneo i da su ga loše savetovali, ovaj turnir nije trebalo održavati sada, u svakom slučaju ne pod tako opuštenim uslovima

                Sad šta je tu je... mnogo mi je žao ali sam je kriv, ovaj naš mentalitet će nam doći glave, mnogo smo mi pametni
                Last edited by Larisa; 22-06-20, 09:40.
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • meni samo smeta kod Djoke sto svako malo citam kako je najbolji, GOAT, ovo-ono, a pogledam knjigu stoji:

                  Federer 20 GS
                  Nadal 19
                  Djoka 17
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • A koliko mu je samo znacio ovaj turnir, kako zaplaka u Bg..

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      meni samo smeta kod Djoke sto svako malo citam kako je najbolji, GOAT, ovo-ono, a pogledam knjigu stoji:

                      Federer 20 GS
                      Nadal 19
                      Djoka 17
                      ti nemoj da citas?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ali njemu to, ono, bas smeta kod Djoooooke.
                        Bas mu smeta to... kod Djoooooke....

                        Comment


                        • jbg, i Djoka mora svako malo da govori kako je GOAT, ne kapira da to smeta ljudima
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ajde sto se ovo desilo,to vise krivim drzave sto su dozvolile dogadjaj,pre svega nasu,ali sto je odbio da se testira odmah to stvarno nije trebao,ne znam sta je problem testirati se na licu mesta,ako je Borna mogao bez simptoma da se testira mogao je i on,Ivanisevic se cak i dobrovoljno pre 3 dana

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Ali njemu to, ono, bas smeta kod Djoooooke.
                              Bas mu smeta to... kod Djoooooke....
                              jbg preteruju na svakom koraku a ja ni ne pratim tenis. onda mogu misliti kako je ovima koji prate. ali ja navijam za njega evo kad je igro protiv federa u finalu wimbldona bas sam se radovo pobedi ali ne treba to goat i uzdizanje kad do toga jos nije dosao. kad dodje(ako) onda cemo na sva zvona...
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • bili i plenky i kolinda u zadru,plenki se rukovao sa novakom.
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X