Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Znam ja tvoje spinove i forice a i vidim kakve komentare izazivaš inače. Nego da ne ulazimo sada u rasprave, znam kako si našlifana, imaš sns retoriku. Sa takvima ne vredi polemisati.

    Elem, od virusa je stvoren brend tako da je ovo sada poslastica za skupljanje likeova, zapraćivanje itd.
    ovo je neposteno,sad sam iscitao i bojana je u pravu,jebigica...

    najvaznije je da dimitrov bude dobro,ostalo je boranija
    Wizard

    Comment


    • Cijeli turnir po ovome što smo mogli vidjeti organizovan baš po pro-balkanski način. Ma nema virusa, prenapuhano i slično. Nažalost, i sam Nole je pao u tu zamku i dobit će dijelom i zaslužene i nezaslužene kritike. Snosi najveći dio odgovorni kao organizator i trebalo se ovome pristupiti mnogo ozbiljnije.
      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

      Comment


      • Originally posted by Kulambara View Post
        ovo je neposteno,sad sam iscitao i bojana je u pravu,jebigica...

        najvaznije je da dimitrov bude dobro,ostalo je boranija

        nece na dobro da izadje ovo
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Iskreno za Novaka je najbolje da da neku kratku izjavu ( ali promisnjenu) i onda da se povuce na neko vreme dok se cela situazija ne smiri. Najbolje do mastersa u Njujorku da se ne oglasava. To bi bilo skoro 2 meseca. Verujem da je to dovoljno.

          Comment


          • ne treba dalje,samo pogledajte rotenbergov TW ,jbt,tacno uziva sto je ovaj pozitivan
            Wizard

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post

              nece na dobro da izadje ovo
              joj bojana,nemoj sad kvariti...
              Wizard

              Comment


              • Wizard

                Comment


                • Originally posted by Kulambara View Post
                  ovo je neposteno,sad sam iscitao i bojana je u pravu,jebigica...

                  najvaznije je da dimitrov bude dobro,ostalo je boranija
                  Pa ako u pravu je da će Novaka da razapnu. To niko nije sporio. Ali on nije organizovao turnir i terao ljude na silu da dolaze. Imaš vlast, preporuke, odvija se sve normalno. Nije bilo prepreka. Nije on organizovao jedini sportski događaj u Srbiji. Napisao sam joj to što sam napisao jer je istakla u kontekstu da je čovek namerno organizovao turnir a nije bilo dozvoljeno ili protiv preporuka itd.

                  Sad će da razapnu čoveka koji je u regularnim uslovima imao organizaciju a predsednik države odbio da se testira u piku virusa.

                  Kakav paradoks... blago rečeno.

                  Pritom nikad nije rekao da smo pobedili koronu... I da je kod nas sve super...
                  Last edited by Ljubitelj tenisa; 21-06-20, 19:49.

                  Comment


                  • A kakva im je sad procedura?
                    Neka svi budu negativni, je l moraju u obaveznu samoizolaciju 2 nedelje i gde?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      A kakva im je sad procedura?
                      Neka svi budu negativni, je l moraju u obaveznu samoizolaciju 2 nedelje i gde?
                      Trenutno koliko sam proticao na tviteru, svi teniseri su u hotelu u svojim sobama i cekaju rezultate testa. Sta ce da bude posle toga ne znam. Sto se izolacije tice, verovtno nije isto za sve tenisere, tj. zavisi iz kojih su zemalja.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        A kakva im je sad procedura?
                        Neka svi budu negativni, je l moraju u obaveznu samoizolaciju 2 nedelje i gde?
                        Sto da idu u samoizolaciju ako su negativni?

                        Comment


                        • Rekli na SK, mozda izolacija, ne zna se jos gde, ko,sta
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Sto da idu u samoizolaciju ako su negativni?
                            Jer mogu biti 3 negativna testa pa onda da budes pozitivan.
                            Last edited by DinoFC; 21-06-20, 19:52.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Sto da idu u samoizolaciju ako su negativni?
                              Zbog perioda inkubacije.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Kulambara View Post
                                ne treba dalje,samo pogledajte rotenbergov TW ,jbt,tacno uziva sto je ovaj pozitivan
                                Ajd ga napusi tamo i prestani ovde da ga pominjes. Lik je nebitan.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X