Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ma ne mogu nikog da kazne, ali ce ga razapeti zbog ovog, posebno sto su ga pitali u BGu da li je ovo normalno sto ima toliko publike, a on im rekao da je kod nas sve super, da smo pobedili koronu
    Srbi pate da sve pobede.

    Tako smo pobedili NATO agresore.

    Sad i Koronu.

    A jedno je jasno ko dan NAJEBEMO KO ŽUTI

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ma ne mogu nikog da kazne, ali ce ga razapeti zbog ovog, posebno sto su ga pitali u BGu da li je ovo normalno sto ima toliko publike, a on im rekao da je kod nas sve super, da smo pobedili koronu
      I ostali su rekli isto ili slicno :/ Zverev je isto to ponovio u Hrvatskoj. Niko nije terao sve te tenisere da budu bliski sa svima. Tako da, ako nekog kritikuju treba sve da kritikuju isto. Naravno zna se da ce jedini Novak da bude na udaru vecine novinara. Uostalom, verovatno je ovaj korona virus slabiji od onog u Americi, ali to je druga tema.
      Last edited by 147; 21-06-20, 19:04.

      Comment


      • Mislim eo gledam neke slike ako Novak nije popio koronu onda sve price o lakom prenosenju padaju u vodu, jedino im je ostalo da se poljube usta

        Comment


        • Originally posted by 147 View Post
          I ostali su rekli isto ili slicno :/ Zverev je isto to ponovio u Hrvatskoj. Niko nije terao sve te tenisere da budu bliski sa svima. Tako da, ako nekog kritikuju treba sve da kritikuju isto. Naravno zna se da ce jedini Novak da bude na udaru vecine novinara. Uostalom, verovatno je ovaj korona virus slabiji od onog u Americi, ali to je druga tema.
          Ma mogu sve da kritikuju, ali Novak je organizator
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Mislim eo gledam neke slike ako Novak nije popio koronu onda sve price o lakom prenosenju padaju u vodu, jedino im je ostalo da se poljube usta
            Ma ja nemam vise pojma kako se prenosi to cudo...
            taj moj drug je pozitivan, a njegova devojka sa kojom zivi nije
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Kazu da je Grisa delio neke slike sa klincima i nekih dogadjaja iz perioda neposredo pre Beograda iz svog rodnog Haskova. Cekamo te forke.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ma ja nemam vise pojma kako se prenosi to cudo...
                taj moj drug je pozitivan, a njegova devojka sa kojom zivi nije
                Da, da maloprije krenu napisat da znam jedan slucaj gdje je zena zarazena a muz nije. Jedina mi je logika tu da postoje ljudi koji je ne mogu ni dobiti, ko ce vise znati sa tim cudom.


                EDIT: A bio je Grisa u Haskovu valjda poslije BG, to jes. Sad gdje je tacno pokupio, tesko da cemo saznat hahah
                Last edited by DinoFC; 21-06-20, 19:09.

                Comment


                • Jel otkazano to finale u Zadru? Jeste.

                  Comment


                  • Jeste, upravo se Ivanisevic obraca
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne znam gde ju je pokypio ali nisam siguran da ce se odigrati ovaj finalni mec,apsolutno su svi moralu biti testirani(igraci)pre Adria tura i u Bg i u Zadru

                      Gotov Adeua tur,nema finala

                      Comment


                      • Haos, nema sta.

                        Comment


                        • A kada se u tw ukuca Dimitrov... leleeeee
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ma ne mogu nikog da kazne, ali ce ga razapeti zbog ovog, posebno sto su ga pitali u BGu da li je ovo normalno sto ima toliko publike, a on im rekao da je kod nas sve super, da smo pobedili koronu
                            Čovek je organizovao turnir u dogovoru sa vlastima. To je to. Pored toga odigran je derbi sa 20k ljudi. Mislim da si odvalila post onako botovski...


                            Otkazano finale.

                            Čovek iz moje firme je bio pozitivan kad je bilo zatvaranje i ono maltretiranje, imao upalu pluća, sve simptome. Pre par dana uradio test za antitela. I nije ih imao...
                            Last edited by Ljubitelj tenisa; 21-06-20, 19:15.

                            Comment


                            • Vlast u Bg je morala da testira igrace,zasto nije??Ne znam,u Hrvatskoj do pre 4 dana nijr bilo zarazenig,dakle najveca krivica je na nasim strucnjacima i preporykama

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                Čovek je organizovao turnir u dogovoru sa vlastima. To je to. Pored toga odigran je derbi sa 20k ljudi. Mislim da si odvalila post onako botovski...


                                Otkazano finale.

                                Čovek iz moje firme je bio pozitivan kad je bilo zatvaranje i ono maltretiranje, imao upalu pluća, sve simptome. Pre par dana uradio test za antitela. I nije ih imao...
                                Koji je tvoj problem?

                                Mislis da nece da ga napadnu zbog ovog? Sta je tu botovsko?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X