Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 147 View Post
    Skoro sam siguran da ce svi igraci da igraju Us Open. Jedino ce Nadal imati tesku odluku da donese, mada pretpostavljam da ce i on da igra.
    Da, njemu je ovo bas vruc krompir. Ovo bi njemu bio prvi put da nastupa na RG bez ijednog turnira na sljaci prethodno, jel tako? Plus sto je premalo vremena za odmor izmedju slemova, plus sto vremenske prilike mogu biti potpuno drugacije...

    Sa druge strane, ovo je sansa da se u kratkom periodu skoci za 2 slema na listi vjecitih. Rafa bi mogao u mjesec dana da preskoci Federera, Novak da se izjednaci sa Rafom.. Ili da ostanu kratki obojica, a Timotije i Medo po 1 da upisu.

    edit: Ali ipak mislim da je Novak taj koji je pod najvecim pritiskom i koji ce najvise da grize. Sto moze biti mac sa dvije ostrice. Njemu je i Sinsinati jako vazan i super sto se naslo resenje da se on igra ove godine. Taj trofej bi mu donio Double Career Golden Masters. Nije mala stvar...
    Last edited by Joker; 17-06-20, 08:17.

    Comment


    • Pricamo o Nadalu, ako neko moze da osvoji RG bez pripremnih turnira, to je on.

      Ali meni je u glavi da je RG pomerio pocetak za 27.septembar, medjutim kad odem na njihov sajt stoji i dalje 20.septembar.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Pricamo o Nadalu, ako neko moze da osvoji RG bez pripremnih turnira, to je on.

        Ali meni je u glavi da je RG pomerio pocetak za 27.septembar, medjutim kad odem na njihov sajt stoji i dalje 20.septembar.
        Pricamo o Nadalu bez pripremnih mečeva koji mu daju samopouzdanje i lagodan ulazak u ritam.
        Ja nisam siguran u takvu verziju Nadala a ne verujem ni da je on sam veliki pristalica iste.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Srkisa View Post
          Rg je ovde najvise kriv zato sto imaju jebeno samo 1 reflektore,ostalo ih razumem,turnir im je bio u srcu pandemje morali su da ga odloze i nisu imali kada drugo ili da ga otkazu,Uso je mogao da im izadje u susret sirotinji


          zašto da im USO izađe u susret,godinama i godinama su gledali kako drugi slemovi obnavljaju (pa i ruše i ponovo grade) stadione,renoviraju,ulažu...tada su morali da misle na to,pa ni jebene reflektore nisu mogli da stave...

          i onda odjednom,bum,oni pomeraju svoj termin,bez ikakve konsultacije sa drugima...ja bih njih bojkotovao

          glede nadala,videćemo...taj RG nije "pravi RG",ne bih se ja baš tako kladio kao ranijih godina,na koncu i on je u 35. a to je šljaka

          bumo vidli
          Wizard

          Comment


          • Nije niko pristalica toga, ali zar posle svega treba sumnjati da on moze u prvoj nedelji turnira da udje u ritam?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Nije niko pristalica toga, ali zar posle svega treba sumnjati da on moze u prvoj nedelji turnira da udje u ritam?
              Iskreno govoreći da. Ne kažem da on neće pronaći ritam, da neće doći SF ili finala ali uz dosta više muke što može da ga košta.

              Ja bih voleo da Novak igra USO a da se na Rg-u pojavi čisto iz kurtoazije. Teško da može sastaviti oba u ful kondiciji.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Ne verujem da postoji teniser koji moze da spoji oba u full kondiciji, mozda eventualno Thiem.
                Videcemo ko ce sta da izabere, ko ce da igra USO, a ko ce da ostane u Evropi i koncentrise se na RG.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pa ja isto mislim da ce njemu ta gruba i nagla tranzicija teze pasti, znatno teze nego univerzalcu kakav je Novak. Sa najvece betonske scene, hop - odmah na sljaku u Bo5. Jos ako ga tamo doceka neka jesenja kisa, veliki belaj za njegov top-spin. Svasta tu moze da bude...

                  Vidjecemo i kako ce igraci pripremiti svoje tijelo za najzesce napoore posle ovolike pauze. Za ocekivati je da ce biti i povredica, pa mozda Rafi na RG bude razudjen zrijeb.

                  Comment


                  • Nadal i Novak ne mogu da spoje Rg i Uso ako bude 1 nedelja pauze nerealno je sto fizicki sto bez priprema apsolutno nerealno,sa 2 nedelje bismo mogli pricati vec ali i to nije lako

                    Kulumbara,niko nije rekao da Uso mora da izadje u susret ali je mogao iako jeste Rg kriv to niko ne spori,bilo bi dobro da Rg pocinje 27 septembra bar to sam i ja negde procitao,isto tako je Uso zajebao masterse u Rimu i Madridu,sad oni maltene nece moci da odrze turnir sa jakim igracima

                    Comment


                    • Nadalu je prva nedelja Slema pripremni turnir. Najteži meč mu je polufinale. U finalu 100% učinak. Đokoviću trenutno slično sa tim što on ima teoretski dva jako teška meča, polufinale i finale. Tako da njima ne trebaju pripremni turniri. Zapravo Novaku trebaju jaki mečevi da bi pobedio i Tima i Nadala. Ako treba da pobedi samo jednog to je olakšavajuća okolnost... Trenutni realni poredak na šljaci je Nadal br. 1, Đoković br. 2, Thiem br. 3, pa onda do 10og mesta prazno pa onda idu Zverev i ostali...

                      Na betonu Novak br. 1, Thiem br. 2, Nadal br. 3, Medvedem br. 8, pa nadalje...

                      Velike su razlike u klasi.

                      Comment


                      • Bas lepo sto je Stanimal zaboravljen, a on osvojio i RG i USO, ali je tu Zverev koji ima jedno SF
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          Nadal i Novak ne mogu da spoje Rg i Uso ako bude 1 nedelja pauze nerealno je sto fizicki sto bez priprema apsolutno nerealno,sa 2 nedelje bismo mogli pricati vec ali i to nije lako
                          Ja ipak mislim da tu malo mijenja stvari cinjenica da su se naodmarali tokom ovolike pazue, a iskusniji su od ostatka tura da se sacuvaju od eventualnih povreda pri naglom startu. Tank je svima full, tako da mislim da mogu da svezu i 2 mjeseca atomskog tenisa. A svjesni su da je to maltene sve sto je ostalo od ove godine i da ce ubrzo nakon toga nova pauza, pa ce bas da zagrizu.

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Ja ipak mislim da tu malo mijenja stvari cinjenica da su se naodmarali tokom ovolike pazue, a iskusniji su od ostatka tura da se sacuvaju od eventualnih povreda pri naglom startu. Tank je svima full, tako da mislim da mogu da svezu i 2 mjeseca atomskog tenisa. A svjesni su da je to maltene sve sto je ostalo od ove godine i da ce ubrzo nakon toga nova pauza, pa ce bas da zagrizu.
                            Kolko god se naodmarali 34 i 33 godine su mnogo,da su mladji mozda bi i bilo moguce,ako je tacno da je 2 nedleje pauza to je mnogo realnija varijanta

                            Nekad je pauza izmedju Rg i Wimb bila 2 nedelje,ali trava je fizicki mnogo manje zahtevna podloga i plus su London i Pariz na dohvat ruke,a tad su bili i mladji

                            Comment


                            • Koacno se oglasio ATP, po meni skroz ocekivane odluke!

                              Comment


                              • Originally posted by 147 View Post
                                Koacno se oglasio ATP, po meni skroz ocekivane odluke!
                                Pa koje su odluke?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X