Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Ljudi ne znam šta vam je, niko ne idealizuje struku ali jasno je da je relevatnije mišljenje struke od sportista, pjevača itd.

    Ocigledno ti ne kapiras da i ti spinujes kao i kraljica spinova na ovom forumu.

    Izjava ti nije nimalo na mestu. Ako pronadjes gde je Novak dao strucno misljenje a ne svoje licno misljenje ja cu da ti se izvinim sto sam te nazvao spinerom.

    Comment


    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
      Po meni je izjava prije svega glupa (da, nije rečeno na konferenciji ili medijima uopšte ali jeste u javnoj sferi) i moguće da je i njemu krivo što se izletio sa tom pričom.

      Uglavnom, i dalje mi je izjava Klopa najispravnija stvar, prosto naravno da svako ima pravo na mišljenje ali kad o nekoj temi ne znamo dovoljno a situacija je delikatna glupo je praviti zbrku u glavama ljudi kojima je svakako blizi sportista neko ljekar.
      Šta može biti glupo kod toga što čovek ima svoje mišljenje, makar bilo i pogrešno. A ovde to nije slučaj. Veruj da njemu nije krivo, svi znamo njegov stav prema medicini.

      Kada bi se pridržavali da ne pričamo o temi koju ne poznajemo dovoljno, ovaj forum bi dnevno imao maksimalno 5 upisa i to od Arnela o filmovima, Slejva o serijama i Madrida o američkoj politici.

      -------

      A gde je diskusija nestala na forumu, nemam pojma. Verovatno se slika društva preslikala i na ovaj mikrosvet, pa umesto diskusije tu su spinovi, glumljenje žrtve, izvrtanje istine,..
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Ja ga potpuno razumem, ni on ne zna kako ce vakcina reagovati na PED koji koristi

          Spoiler
          Salim se, ne pecajte se

          Comment


          • https://www.nytimes.com/2020/04/20/s...e-covid19.html
            Wizard

            Comment


            • Ovo će mu doneti ogromnu bazu fanova u USA.

              Comment


              • nece,al to nije ni vazno-vazno je koristite mozak,bar ponekad...kad sagledate sve,odlucite...prosto
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Nerealan View Post
                  Šta može biti glupo kod toga što čovek ima svoje mišljenje, makar bilo i pogrešno. A ovde to nije slučaj. Veruj da njemu nije krivo, svi znamo njegov stav prema medicini.

                  Kada bi se pridržavali da ne pričamo o temi koju ne poznajemo dovoljno, ovaj forum bi dnevno imao maksimalno 5 upisa i to od Arnela o filmovima, Slejva o serijama i Madrida o američkoj politici.

                  -------

                  A gde je diskusija nestala na forumu, nemam pojma. Verovatno se slika društva preslikala i na ovaj mikrosvet, pa umesto diskusije tu su spinovi, glumljenje žrtve, izvrtanje istine,..
                  Drugo smo mi na forumu drugo je Novak Đoković, jedan od najpopularnijih sportista i najpopularniji čovjek u Srbiji. I nije ni sav problem u samoj izjavi, već u tome da čim se baviš tom temom mediji će to izvući iz konteksta i prezentovati ljudima na pogrešan način, a znamo koliko je generalno nepovjerenje u sistem i porast broja antivaksera.



                  Švabo je to

                  Comment


                  • hm,koliko propalih poslova...bih rekao da sam neki maliciozan
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Ricma mrzi me da se prepucavam s tobom i tvojom fakutetskom diplomom sa nekog menadzerskog fakulteta.
                      Zato sto po svemu sudeci nisi zavrsio faks i nisi ulozio trud u odredjenoj naucnoj oblasti bilo to ekonomija, pravo, medicina, poljopriveda itd i nisi dosao do diplome VII stepenog, ne mozes da cenis i vrednujes tudje uspehe. Imas poremecen sistem vrednosti, pa ces pre da verujes Novaku i njegovim Balkan Info doktorima koji prkose nauci nego coveku koji ima jak CV u svojoj struci.

                      Samo cu da citiram ovaj post, dovoljno receno.

                      Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Studiraš 6 godina, ideš na specijalizaciju, skupiš 40 godina iskustva u struci ali NE, bolje znaju likovi sa maksimalno završenom srednjom školom...

                      Film Idiocracy je ništa u odnosu na to šta nas čeka

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Studiraš 6 godina, ideš na specijalizaciju, skupiš 40 godina iskustva u struci ali NE, bolje znaju likovi sa maksimalno završenom srednjom školom...

                        Film Idiocracy je ništa u odnosu na to šta nas čeka [emoji3]
                        Dobro me podseti. Moram ponovo da odgledam film.

                        I ovaj tekst je dobar i odslikava odnos prema akademskom obrazovanju.

                        https://www.google.com/amp/s/gen.med...p/336e8ccf7dd0

                        Sent from my SM-N960F using Tapatalk

                        Comment






                        • Last edited by DinoFC; 21-04-20, 17:42.

                          Comment


                          • E, vidite, ovako izgleda kad neko ispadne glup. Novak koji prica u svoje ime, ne ugrozavajuci nikoga, niti davajuci bilo kome ikakve savete, i ovaj najnebitniji lik ikada koji se tu nesto istripovao i kao ga proziva, i to veoma kvarno. Bas moras biti idiot da ovako dajes misljenje o bilo kom drugom igracu bez ikakve potrebe.

                            I za kraj.

                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Svako koristi priliku da ga šutne verbalno. Glavni negativac u svijetu tenisa, nevjerovatno. Kakvi maliciozni degenerici, ne mogu da vjerujem. Mislim, vodim borbu protiv ovakvih vec duze vrijeme ali i dalje ne mogu cudom da se nacudim. hahaha

                              Comment


                              • Oseca se dosta sarkazma u twitu Tennys Sandgrena - verujem da podrzava Novaka i da samo pali "mase"

                                Comment

                                Working...
                                X