Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On priča ono što bi on voleo.
    Inače nisam znao da je Roger rekao kralj je mrtav živeo kralj. Bog otac.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Izvinjavam se za ton, nisam htela tako da zvucim.
      Ne pričaj sa njom, nabodi je, nabodi jeeee [emoji23]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Roditelji nijednog tenisera i teniserke ne treba da se spominju niti u pozitivnom niti u negativnom kontekstu. Da li se piše o roditeljima Mesija, Ronalda, Dončića, Jokića, Lebrona? Naravno da ne. Pišite o sportu, ne pretvarajte pdf u žuto tabloidno smeće.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Al jest ova izjava odjeknula eo na mtf posebna tema o toj izjavi, Novakomrzci jedva docekali da glorifikuju svoju mrznju tim razlozima. Al to je sve u svemu nebitno, sta god da bilo ko izjavi nit ce ga vise voljeti nit ga mogu vise mrziti, tako da no sikiriki

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Roditelji nijednog tenisera i teniserke ne treba da se spominju niti u pozitivnom niti u negativnom kontekstu. Da li se piše o roditeljima Mesija, Ronalda, Dončića, Jokića, Lebrona? Naravno da ne. Pišite o sportu, ne pretvarajte pdf u žuto tabloidno smeće.
            Ko da su roditelji Mesija, Ronalda, cuj Lebrona :rleys" zanimljivi za nas
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              Mislim nisam nikad pisao na temu Novakovih najblizi kad se vec povukla prica, imam samo jednu recenicu. Novaka vuku dvije struje ja mislim, Srki koji ga forsira da obori sve rekorde i da igra i forsira dokle god moze i Jeca koja bi da on sutra zavrsi karijeru. To je neki moj feelin
              Ne bas, jos prije cetiri godine je Srdjan govorio da Novak treba da batali s tenisom, posle osvajanja RGa je trebao da se povuce po njemu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ne bas, jos prije cetiri godine je Srdjan govorio da Novak treba da batali s tenisom, posle osvajanja RGa je trebao da se povuce po njemu.
                Nisam znao za tu izjavu ali je vazda govorio da zeli da obori sve rekorde, da bude najbolji u historiji, itd, itd. Ma Novak je sam izjavio jos ova i sljedeca godina i onda reorganizacija rasporeda zbog porodicnih obaveza.

                Comment


                • Novak na San Remo

                  https://www.raiplay.it/video/2020/02...021f61370.html
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Nisam znao za tu izjavu ali je vazda govorio da zeli da obori sve rekorde, da bude najbolji u historiji, itd, itd. Ma Novak je sam izjavio jos ova i sljedeca godina i onda reorganizacija rasporeda zbog porodicnih obaveza.
                    To sve Novak govori/govorio, ne Srdjan.

                    I jedna Timova izjava sa konferencije kada se vratio kuci

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ovi su gori od Srkija. Sumnjam da je emisija saljivo-satiricnog karaktera ili nesto slicno, lici mi na ozbiljnu analizu ESPN

                      https://www.news.com.au/sport/tennis...8ceaf8f793dfc6

                      Comment


                      • Huhuhuhuhu,ovi su dobri,na kraju ce se samo Wimb racunati izgleda,ali 8-5 je tu za sada,a Srki je skromno rekao jos bar 5 Wimbledona tako da brige bez

                        Comment


                        • Onaj dvojac sa espn? Necu da otvaram, glupost. ESPN je inace poznat po svojim lupetanjima i ostalim budalastinama na Novakov racun.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Srki legenda, nisam ni sumnjao u njega.
                            Apropo Federer vs Srdjan. Tu je netrpeljivost započeo Federer sa "budite tihi"..

                            A što se tiče ovoga sa Tiemom Srki je samo hteo narodski rečeno da objasni sledeće:

                            Publika najviše navija za sledeće tenisere i to baš sledećim redom:

                            1.Federer
                            2.Nadal
                            3.Ko god da igra protiv Novaka

                            Nema šta Srdjan Novaku da odmaže. Novaka nikada neće voleti i to nema nikakve veze sa Srdjanom. Dok je zabavljao publiku i glupirao se na turu 2009-e i 10-te bio je Joker a kad je počeo da mlati Federera i Nadala 2011-te odjednom je postao negativac.
                            Last edited by Chiwwi; 07-02-20, 19:48.

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Srki legenda, nisam ni sumnjao u njega.
                              Apropo Federer vs Srdjan. Tu je netrpeljivost započeo Federer sa "budite tihi"..

                              A što se tiče ovoga sa Tiemom Srki je samo hteo narodski rečeno da objasni sledeće:

                              Publika najviše navija za sledeće tenisere i to baš sledećim redom:

                              1.Federer
                              2.Nadal
                              3.Ko god da igra protiv Novaka

                              Nema šta Srdjan Novaku da odmaže. Novaka nikada neće voleti i to nema nikakve veze sa Srdjanom. Dok je zabavljao publiku i glupirao se na turu 2009-e i 10-te bio Joker a kad je počeo da mlati Federera i Nadala 2011-te odjednom je postao negativac.
                              "Budite tihi" je bilo kasnije
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Kasnije od čega?

                                Comment

                                Working...
                                X