Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam druga posla nego da objasnjavam kako se virus pravi u laboratoriji, rekao sam vec vi verujte u zaveru virusa ja cu da verujem u zaveru najbogatijih ljudi sveta. Najprostija osnovno skolska logika,kad virus reklamiraju NBA,Tom Henks,Boris Dzonson,razni sportisti...i svi zivi i zdravi,nema sanse da takav virus nastane u prirodi,iza toga se krije ogromna lova koju ce neko da zdipi na vakcinama. Sta se jos krije iza toga,kakva ekonomska sranja to ne znam,deluje da ce paralisati vecinu privrednih grana a da ce procvetati farmakomafija. A ovo oko Kineza,Rusa,Amerikanaca,verujem da su Amerikanci,tj.ljudi koji im vode zemlju,koje boli kurac za sopstveni narod,a onda mozes misliti koliko ih zabole sto su bacili atomsku na Japan ili sto ce neki virus da puste da ubija stare i bolesne po svetu. Hitler je za njih mala maca bio.

    Comment


    • Teniske diskusije
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Sa tim da ovo nema veze sa tenisom nego sa zdravim razumom, u trenutku kad je sve neizvesno, kad se ne zna kad ce vakcina, da li ce vakcina, budi pametan i cuti, zadrzi misljenje za sebe. I zato sam napisala da je ispao glup i stojim iza toga...
        svasta si ti napisala-od toga da se njegova rec daleko cuje,do toga da ne ces verovati tamo nekom sportisti

        novax (i ja cu ga zvati tako) ima zdrav razum-u karantinu je,kao vecina sveta,slusa savete...ovo sa vakcinom ne da nema smisla,nego ono... nije iskljuciv,rekao je da ima svoje razmisljanje koje moze da promeni...

        pisao sam ja,pisali su i drugi,a pisala si i ti da vakcina nece biti min. 18 meseci,mada je i to prebrzo...dakle,nus pojave i nezeljena dejstva eventualne vakcine cemo znati za par godina.

        dakle,zasto da zadrzi misljenje za sebe

        i da,ja nisam antivakser
        Wizard

        Comment


        • Kako to da se rec Djokovica daleko cuje i da necu da verujem sportisti, iskljucuje jedno drugo?

          I vec sam napisala, niko ne zna sta ce da bude, totalno je glupo sad pricati o vakcini, u krajnjem, ako stvarno dodje do te vakcine i on se vakcinise na kraju, sam ce sebi da uskoci u usta...
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • kako,ako je kazao da ima svoje misljenje koje moze da promeni...

            i ja mislim kao on a i ponovicu-svako ima svoju glavu,pa nek slusa koga hoce ili misli kako hoce
            Wizard

            Comment


            • Pa sta onda prica, hoce kaki, nece kaki...stizemo do tog da je bolje da cuti trenutno
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • dolazimo samo do toga da je bolje da ti cutis trenutno,jer ja ne znam kako si dosla do ovoga



                o,jbt,zabraniti coveku da misli i govori,alal ti vucic
                Wizard

                Comment


                • Pre ce biti da se ti i svi ostali ponasate kao Vucic jer ne zelite da cujete i drugacije misljenje...i cim neko drigacije misli on je hejter, spiner, treba da cuti itd
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Akcija i reakcija.

                    Prvo si ti "zabranila" slobodu mišljenja i govora Novaxu, a onda ostali forumaši tebi.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Pre ce biti da se ti i svi ostali ponasate kao Vucic jer ne zelite da cujete i drugacije misljenje...i cim neko drigacije misli on je hejter, spiner, treba da cuti itd
                      pa ne da sam cuo drgacije misljenje,oslepeo sam slusajuc drugacija misljenja i na TW i portalima,posto smo manjina...ali,ako...
                      Wizard

                      Comment


                      • Po meni je izjava prije svega glupa (da, nije rečeno na konferenciji ili medijima uopšte ali jeste u javnoj sferi) i moguće da je i njemu krivo što se izletio sa tom pričom.

                        Uglavnom, i dalje mi je izjava Klopa najispravnija stvar, prosto naravno da svako ima pravo na mišljenje ali kad o nekoj temi ne znamo dovoljno a situacija je delikatna glupo je praviti zbrku u glavama ljudi kojima je svakako blizi sportista neko ljekar.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Pa sta onda prica, hoce kaki, nece kaki...stizemo do tog da je bolje da cuti trenutno
                          Zasto toliko o toj cutnji kao jedinoj pametnoj opciji? Covjek ima svoje misljenje da odredjena sacica ljudi kontrolise ovaj svijet. To je evidentno. Teorija zavjere, ali za koju svi znamo da nije samo teorija. I on je rekao, bar koliko ja shvatih, da ce da promijeni misljenje u vezi toga da li ce se vakcinisati (ako se bude moralo, jel), a ne u vezi toga da NE VJERUJE sistemu, mocnicima, silama mraka. I naravno sranjima kojima bi da nas brizgaju.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Po meni je izjava prije svega glupa (da, nije rečeno na konferenciji ili medijima uopšte ali jeste u javnoj sferi) i moguće da je i njemu krivo što se izletio sa tom pričom.

                            Uglavnom, i dalje mi je izjava Klopa najispravnija stvar, prosto naravno da svako ima pravo na mišljenje ali kad o nekoj temi ne znamo dovoljno a situacija je delikatna glupo je praviti zbrku u glavama ljudi kojima je svakako blizi sportista neko ljekar.
                            postavio sam dole u temi o koroni,ali evo i ovde i ISTO STRUKA<isto kon

                            https://www.b92.net/info/vesti/index...&nav_id=400736

                            promasila struka,promasio kon
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by joshmor View Post
                              postavio sam dole u temi o koroni,ali evo i ovde i ISTO STRUKA<isto kon

                              https://www.b92.net/info/vesti/index...&nav_id=400736

                              promasila struka,promasio kon
                              Ljudi ne znam šta vam je, niko ne idealizuje struku ali jasno je da je relevatnije mišljenje struke od sportista, pjevača itd.

                              Comment


                              • to niko ne spori i nije rec o tome...rec je da smo svi izneli misljenje o SVEMU,a novax ne sme...
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X