Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam uopste nameru da dizem tenziju, napisala sam sta mislim, a ne shvatam tvoj ton
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Srdjan je tezak, sirov, tvrd covjek, ali je kao i gotovo uvijek u pravu.

      To sto je rekao nije korektno ali nazalost on jeste u pravu, Tim globalno nema podrsku, navijace, fan grupe da bi bio nesto vise od nekog tamo Austrajanca. Ko zna koliko ima Austrijanaca sa vise folovera od njega jer ima ucesnika Zadruge, ucesnika Zvijezdi Granda sa vise pratilaca od njega. Ima na stotine fudbalera iz akademije koji nikad nisu zaigrali na najvecoj sceni pa imaju vise pratilaca od njega.

      Dominik Tim ima 176.9k pratilaca na tw
      Dominik Tim ima milion pratilaca na instagramu, vise od njega ima npr. Stanija Dobrojevic.
      Dominik Tim ima 219k pratilaca na facebooku

      Dakle jako skromne brojke za nekog ko je toliko dugo na najvecoj teniskoj sceni, za nekog ko je osvojio dosta titula i ko je strogi teniski vrh godinama. To je samo dokaz da navijace u tenisu ima samo velika trojka, a da ovakvi kao Tim dobijaju podrsku prije svega Federerovaca kad igraju bitne meceve protiv Djokovica. Tehnicki Srdjan je u pravu, on je zaista samo neki tamo Austrijanac, a svi znate koliko ja cijenim Tima.
      sigpic

      Comment


      • Poredjenja radi velika trojka ima podrsku na tri najvece ajde da kazem zapadne drustvene mreze

        Federer

        TW 12.6 miliona
        IG 7.3 miliona
        FB 14.9 miliona

        Nadal

        TW 15.7 miliona
        IG 8.7 miliona
        FB 14 miliona

        Djokovic

        TW 8.9 miliona
        IG 6.9 miliona
        FB 7 miliona

        Tim je neki tamo teniser samo ipak.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Normalno da moze, ovim pravi najvecu mogucu stetu, kuka za sina a Thiema zove some Austrian
          Ovo jeste nekulturno i bahato samo ja ne znam nijednog tenisera Srdjana Djokovica.

          Comment


          • Ove godine će izjednačiti sa Federerom broj, pošto će osvojiti sva tri Grend slema do kraja godine, mislim da je 6. ili 7. oktobar kada će ga stići po broju nedelja na 1. mestu. To je još jedino što je ostalo, a u međuvremenu će osvojiti i Olimpijske igre u Tokiju - samouveren je Novakov otac Srđan Đoković.

            Kakav bogotac
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • E to ako se desi, slobodno mogu da ugase tenis kao sport, a Srdju da postave za kralja Srbije i ostatka svijeta.

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Ove godine će izjednačiti sa Federerom broj, pošto će osvojiti sva tri Grend slema do kraja godine, mislim da je 6. ili 7. oktobar kada će ga stići po broju nedelja na 1. mestu. To je još jedino što je ostalo, a u međuvremenu će osvojiti i Olimpijske igre u Tokiju - samouveren je Novakov otac Srđan Đoković.

                Kakav bogotac
                Deluje u potpunosti realno.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  Pa i ja mislim da Olja grijesi odje. Tacnije, pristrasna je, ali ok.. Komentarisali smo Marejevu majku, Nikovog oca itd.. sto ne bi i Novakovog. To su sve zanimljivosti, a i neko se putem ovog foruma i upozna sa takvom nekom info. Ja, npr, ne vjerujem ni da bih cuo za tu vijest da nije Bojana odje izbacila. Sto je dobro.
                  Ti bas ko da si od juce ovde, pa ovo periodicino prolazimo svaki cas.

                  I sto sam pristrasna?

                  Srdjan se godinama komentarise u najnegativnijem svetlu, uglavnom iz suparnickih tabora.
                  A da li sam rekla da je neotesan i nevaspitan i to svaki put kazem? Jesam i jeste.

                  Ali licno imam jedan drugaciji osecaj prema njemu koji dominira, a to je zahvalnost za sve sto je uradio za Novaka, jer da nije njega bilo u ono vreme i njegove borbe sa alama i azdajama svake vrste, ne bi danas imali ovakvog Novaka i to druga strana nikada to ne moze da shvati, niti prihvati, niti je zanima na kraju i to je ok.
                  Samo pljuvati Novaka preko oca (a to upravo rade Fedfansi na drustvenim mrezama, mada da se razumemo, uvek nesto ima zbog cega bi se pljuvao), bas je odvratno. I tek je to nepostovanje.

                  Porediti sa ostalim roditeljima koje smo ovde pominjali usput ponekad, bas je besmleno, jer niti su oni nasi, vec tamo neki, niti je to pominjanje ikada imalo srazmere koje ima pljuvacina tate Djokovica.

                  Da se Kirjos samo ovako razapinje kada ima nepostovanje prema svojim kolegama, ehhh..
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Nemam uopste nameru da dizem tenziju, napisala sam sta mislim, a ne shvatam tvoj ton
                    Izvinjavam se za ton, nisam htela tako da zvucim.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Izvinjavam se za ton, nisam htela tako da zvucim.
                      Sve ok
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • E tako...

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post


                          Da se Kirjos samo ovako razapinje kada ima nepostovanje prema svojim kolegama, ehhh..

                          Kirjos se promenio, okrenuo je novi list, ali potrebno je vreme da mu ljudi poveruju.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Mislim nisam nikad pisao na temu Novakovih najblizi kad se vec povukla prica, imam samo jednu recenicu. Novaka vuku dvije struje ja mislim, Srki koji ga forsira da obori sve rekorde i da igra i forsira dokle god moze i Jeca koja bi da on sutra zavrsi karijeru. To je neki moj feelin

                            Comment


                            • Nema vise Srdjan uticaj kao nekada.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Gura sam sebe.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X