Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak je takodje i protiv operacija, ovo nije napad vec iznosenje cinjenice

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post
      Samo mi je zao sto svi jedva cekaju pogresan korak da mu se napiju krvi a on im pomaze ovim izjavama
      ma idioti su svi koji vide nešto pogrešno kod ove izjave, neće čovek da se vakciniše i gotovo. Digli dramu ljudi oko najzdravorazumnijeg stava
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by Nerealan View Post
        ma idioti su svi koji vide nešto pogrešno kod ove izjave, neće čovek da se vakciniše i gotovo. Digli dramu ljudi oko najzdravorazumnijeg stava
        Slazem se ali vruce glave, vruca tema. Ludi mozgova na pretek koji ovo citaju kao da ne zeli spas covjecanstva od nevidljivog neprijatelja.
        Last edited by DinoFC; 20-04-20, 18:19.

        Comment


        • Originally posted by Nerealan View Post
          ma idioti su svi koji vide nešto pogrešno kod ove izjave, neće čovek da se vakciniše i gotovo. Digli dramu ljudi oko najzdravorazumnijeg stava
          Digli su dramu zato što je on verovatno osoba od najvećeg uticaja (jednostavno, zbog "lika i dela", tako da kažem) u svetu koja se u ovih pet meseci histerije javno zapitala da li je sve tako kakav je narativ u mejnstrimu.

          Đoković, kao i svaka druga uticajna osoba, jednostavno ne sme da iznosi stavove suprotne usvojenoj mantri SZO-a. Ne sme da se kontrira ili ćeš dobiti konjsku glavu u krevetu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Sa tim da ovo nema veze sa tenisom nego sa zdravim razumom, u trenutku kad je sve neizvesno, kad se ne zna kad ce vakcina, da li ce vakcina, budi pametan i cuti, zadrzi misljenje za sebe. I zato sam napisala da je ispao glup i stojim iza toga...
            Glup? Zato sto je izneo svoje misljenje, bez obzira sto je izneo svoje misljenje, potkovano zbog cega je u uvom trenutku protiv vakcine?

            Ima dosta glupih onda
            Originally posted by torpedo View Post
            Ako si to isto napisala i kad se ona Morezmo javila onda se slažem
            Takodje, ali to je Morezmo
            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Sa tim da ovo nema veze sa tenisom nego sa zdravim razumom, u trenutku kad je sve neizvesno, kad se ne zna kad ce vakcina, da li ce vakcina, budi pametan i cuti, zadrzi misljenje za sebe. I zato sam napisala da je ispao glup i stojim iza toga...
              Originally posted by torpedo View Post
              Ako si to isto napisala i kad se ona Morezmo javila onda se slažem
              Originally posted by Crni Đorđe View Post
              Digli su dramu zato što je on verovatno osoba od najvećeg uticaja (jednostavno, zbog "lika i dela", tako da kažem) u svetu koja se u ovih pet meseci histerije javno zapitala da li je sve tako kakav je narativ u mejnstrimu.

              Đoković, kao i svaka druga uticajna osoba, jednostavno ne sme da iznosi stavove suprotne usvojenoj mantri SZO-a. Ne sme da se kontrira ili ćeš dobiti konjsku glavu u krevetu.
              Bas tako, u centar si "ubo", to je sustina i istina!!!
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Ako si to isto napisala i kad se ona Morezmo javila onda se slažem
                Nisam ni videla sta je ona napisala, jedino sto sam ovde procitala.
                A to je moj stav, nece da se menja u zavisnosti od izjave nekog sportiste...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Verujem samo sebi i logici,ne moram da ponavljam sta mislim o virusu,isti ti koju su ga stvorili u laboratorijama sada ce da prodaju vakcine. Preduslovi su stvoreni,mediji svoje odradjuju,predapokalipticno stanje u svetu je napravljeno,cekamo vakcinu. Strucnjaci u Srbiji su pokazali da se razumeju u ovaj virus kao Marica u kriv kurac,to gledamo iz nedelje u nedelju. Da sam njih slusao vec bih bio par metara pod zemljom.
                  Zasto nisi studirao medicinu 6 godina i zasto nisi razvio logiku srednjoskolca?

                  Zapravo, mozes samo od coveka koji je studirao medicinu da dobijes samare zbog neznanja i zato sto se suprotstavljas nauci.

                  I zapravo nisam ni dobio odgovor u ostatku posta. Novak pominje doktora koji je dao kontroverznu izjavu. Miroljub Petrovic na visem nivou i posle verujete Novaku sta prica. lol Spominje model Svedske, a za jedan dan su imali veci broj umrlih nego mi za mesec dana. Treba da se drzi van oblasti, a kada se dotakne neceg sto ima jacu naucnu podlogu moze da ispadne smesan. Kon i jeste imao dobronameran savet u poslednjoj recenici, njegov veliki uticaj je neosporan tako da treba da pazi sta prica u oblastima koje imaju naucnu podlogu. A i Jelena imala izlet sa 5G mrezom.
                  Last edited by Ricma; 20-04-20, 19:23.

                  Comment


                  • Ricma mrzi me da se prepucavam s tobom i tvojom fakutetskom diplomom sa nekog menadzerskog fakulteta.

                    Comment


                    • Studiraš 6 godina, ideš na specijalizaciju, skupiš 40 godina iskustva u struci ali NE, bolje znaju likovi sa maksimalno završenom srednjom školom...

                      Film Idiocracy je ništa u odnosu na to šta nas čeka

                      Comment


                      • Šta nas čeka?
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ne znam da li je neko gledao Nadalov live, ali njegovi pokusaji da ubaci Rogera i Roger, Stan, Marej i Monaco koji ga troluju je najbolji deo
                          bukvalno skoro 4 minuta pokusava da ga ubaci

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Studiraš 6 godina, ideš na specijalizaciju, skupiš 40 godina iskustva u struci ali NE, bolje znaju likovi sa maksimalno završenom srednjom školom...

                            Film Idiocracy je ništa u odnosu na to šta nas čeka
                            I prikloniš se mračnoj strani na kraju.

                            Držimo se tenisa. Verujemo Noletu. Biće sporta uskoro opet.

                            Zamislite šta bi rekao Vojvoda Živojin Mišić na ovu lakrdiju...

                            Comment


                            • Sto se tenisa tice verujem mu sve i uvek ce imati punu podrsku, za ostalo koristim relevantnije i strucnije izvore.

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Verujem samo sebi i logici,ne moram da ponavljam sta mislim o virusu,isti ti koju su ga stvorili u laboratorijama sada ce da prodaju vakcine. Preduslovi su stvoreni,mediji svoje odradjuju,predapokalipticno stanje u svetu je napravljeno,cekamo vakcinu. Strucnjaci u Srbiji su pokazali da se razumeju u ovaj virus kao Marica u kriv kurac,to gledamo iz nedelje u nedelju. Da sam njih slusao vec bih bio par metara pod zemljom.
                                Zamolio bih te ako bi bio ljubazan da nama koji ne znamo objasnis proceduru proizvodnje virusa u laboratorijama?

                                Koliko ljudi je obicno ukljuceno u projekat? Koliko to otprilike kosta? Kolliko dugo traje proces "izrade" virusa kao i unapred pripremljene vakcine protiv istog? Kakve su tvoje prognoze, koliko ce Kinezi biti dobri iz celog ovog dila posto je sada vise nego ocigledno da su oni "napravili" virus?

                                Hvala unapred.

                                Comment

                                Working...
                                X