Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predlazem da se prva sedmica wimbledona ugura izmedju US i RG i da se zavrsi nakon RG, moj skromni doprinos

    Comment


    • Tačno me ne bi čudilo da Novak i Roger batale RG, a Rafa i Thiem batale Uso.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Tenis kao sport pred kolapsom

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Ne znam da li su se konsultovali i sa kim ali mozda su trebali sacekat bar sredinu aprila pa da vide kakva ce situacija biti. Precudno bi bilo da se krajem maja sve vrati u normalu a ovi levati prebacili vec
          Ocigledno je da kontaju da ovo sranje nece biti gotovo do regularnog termina odigravanja RG-a.
          Pa pogledaj Kinu kao primer. I sa njihovom disciplinom i rezimom, slobodno moze da se kaze diktaturom (koja je u ovakvim situacijama mozda i najbolje resenje) nakon 3 meseca virus i dalje traje. Suzbijen je, ali jos uvek nije gotovo.
          E zamisli onda Evropu i disciplinovanost ljudi sa ovog kontinenta (najbolji primer Italija) pa izracunaj kako cemo se provesti.
          Jedino ako nas lepo vreme spase. Ali ni to nije sigurno, niti se zna kako ce virus da reaguje na povecanje temperature. Trebalo bi da mu to steti, medjutim nista nije dokazano.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Roger nije lud da igra 2 slema u 5 nedelja, a Nadal ta 2 slema brani...
            I kao sto rekoh, najmanji probpem da se LC ne odigra ove godine, ovaj potez RGa govori da je svaki turnir za sebe, nema nikakve komunikacije i dogovora. I ovde ne mislim na LC, nego na USO i na opterecenje koje ce igraci imati.
            Niko nije lud,ali ne vidim zasto ne bi ako je zdrav,kraj Uso pa na drugi kontinent da se igra drugi slem za nedelju dana na drugu podlogu,ne deluje mi realno ali sta je tu je,ako se ispadne ranije na prvom...

            Ustvari kad malo bolje razmislim ovo jeste jako glupa odluka,igraci ovo nece prihvatiti, kad i kako da se pripreme?

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              Predlazem da se prva sedmica wimbledona ugura izmedju US i RG i da se zavrsi nakon RG, moj skromni doprinos
              Hahahaha, svaka cast
              Ko osvoji najvise poena u tih nekoliko nedelja, taj je GOAT
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • To znaci da su Aziju vec iskljucili iz rasporeda,tj Sangaja nema ili se igra odma posle Rg

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ocigledno je da kontaju da ovo sranje nece biti gotovo do regularnog termina odigravanja RG-a.
                  Pa pogledaj Kinu kao primer. I sa njihovom disciplinom i rezimom, slobodno moze da se kaze diktaturom (koja je u ovakvim situacijama mozda i najbolje resenje) nakon 3 meseca virus i dalje traje. Suzbijen je, ali jos uvek nije gotovo.
                  E zamisli onda Evropu i disciplinovanost ljudi sa ovog kontinenta (najbolji primer Italija) pa izracunaj kako cemo se provesti.
                  Jedino ako nas lepo vreme spase. Ali ni to nije sigurno, niti se zna kako ce virus da reaguje na povecanje temperature. Trebalo bi da mu to steti, medjutim nista nije dokazano.
                  Jasno je da ne moze totalno nestat problem do tad al opet donijet ovako moze se rec besmisleno-isforsiranu odluku sad, mislim da nije bilo potrebe. Moglo se to jos cekati bez problema. A sto se tice samo virusa, postoji misljenje da korona nikad ni nece nestat dok je ne prihvatimo i ne steknemo kolektivni imunitet.

                  Comment


                  • Po nekim procenama virus ulazi u novi talas na jesen,a trebalo bi da oslabi na leto,mislim da im je logicnije bilo da odloze na recimo mesec dana uzmu termin Wimba a onda Wimb u terminu Oi,posto ih verovatno nece biti i onda Uso bez Sinsinatija i Kanade,bar ako hoce slemove da odigraju posto gube enorman novac otkazujuci ih

                    Comment


                    • Ma pogledajte na tviteru, svi igraci u soku, jasno je da je RG ovo doneo na svoju ruku.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ma ne vjerujem da ce se odigrat uopste, nema sanse.Ne mozes ne javiti igracima, stada spucaju bojkot ko ce im igrat

                        Comment


                        • To samo znači da niko ne računa da će ovo govno stati ni kad prigrije žešće

                          Comment


                          • Nece se nista igrati ove god, sva je prilika
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Nece se nista igrati ove god, sva je prilika

                              Ma bolje i to iskreno nego neke sulude ideje pomjeranja.

                              Comment


                              • Ali kakva ideja GS posle GS, nakon nedelju dana, drugi kontinent, druga podloga...hop! Svasta.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X