Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne anketu već popis koji se ne može menjati (danas za Rafu sutra za Noleta.....itd)
    Za promenu tenisera da je može uraditi samo urednik i to sa javnim obznanjivanjem. Naravno - zaokruži samo jednog.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Zašto tajnu? Javnu, javnu, da se prebrojimo tačno i da vidimo ko se lažno predstavlja

      Kad pocnu igrati na tri dobijena seta onda mogu traziti ravnopravnost.

      Comment


      • Originally posted by Smailagačengić View Post
        anketa je dobra ideja jer sam ja na primjer mislio da i olja navija za federera do skoro...
        Originally posted by tea View Post
        Ahahhahaha [emoji3][emoji3]
        A kad si saznao da navija u stvari za Rafu?
        Originally posted by Smailagačengić View Post
        evo sad [emoji3][emoji3]

        Kuku meni ma ja to samo stisavam strasti ovuda ponekad, inace velike bitke vodila za Novaka, a on ce mi to vec vratiti, zna se kako... da nastavi priblizno tamo gde je stao ...Samo Nolence u mom

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post

          Kuku meni ma ja to samo stisavam strasti ovuda ponekad, inace velike bitke vodila za Novaka, a on ce mi to vec vratiti, zna se kako... da nastavi priblizno tamo gde je stao

          tt
          A volis ti Nadala malo ne zezaj,osjeca se to u tvojim postovima.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ali tajnu
            Pa śto tajnu?

            Comment


            • Nisam u toku. Zašto se traži izjašnjavanje o navijačkoj pripadnosti?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Zašto tajnu? Javnu, javnu, da se prebrojimo tačno i da vidimo ko se lažno predstavlja



                Originally posted by NEMANJA97 View Post
                Pa śto tajnu?

                Ma sprdam se,a to bi nekako bilo u Bojaninom stilu- tražili ste anketu,evo dobili ste anketu
                Last edited by Marija81; 18-01-18, 20:03.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  A volis ti Nadala malo ne zezaj,osjeca se to u tvojim postovima.
                  Jok ja
                  Ha, kad ovako zametnem trag

                  Samo ovo su vise teme i price za Tadbas

                  Originally posted by pecaros View Post
                  Nisam u toku. Zašto se traži izjašnjavanje o navijačkoj pripadnosti?
                  Rekla bih da se glupiramo


                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Izgleda da su Kirijos i Will Smith veliki prijatelji.Počeo je mali da razmišlja malo i o imidžu
                    Temeritas est damnere quod nescials!

                    Comment


                    • Gledam entry liste turnira i nije mi jasno što Čilić odabra šljaku u februaru.
                      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Ne slazemo se da je Novak bio 2011. najbolji.
                            Jedino sto me cudi je da kad pricas o Novakovom piku uzimas u obzir, uz ustalo naravno, ko su mu bili protivnici. Kad pricas o Federereovom piku, to ne uzimas u obzir.
                            Za mene jeste i ne samo za mene. Izguglaj malo. Opet mesas stvari. Federerov najveci pik za njega licno je period 2005-2007, i po igri i rezultatima. Novakov najveci pik za njega licno je 2011 sa tom razlikom da je to ujedno i najbolja sezona u open eri po meni uzevsi u obzir prajm Federera i Nadalov pik na svim podlogama. Intezitet tenisa Novaka je te godine bio nestvaran. Uvek kad nemam sta da radim pogledam njihov mec iz Rima 2011. Ono je mind-blowing tenis.

                            Comment


                            • Skeptik,

                              Da li ti mislis da ja nisam sve to sto pominjes analizirao? Mec koji si postirao sam analizirao u najmanje detalje. U ovim stvarima subjektivni osjecaj Federera ili Djokovic nije toliko bitan. Federer je postao Federer (u punom smislu te rijeci) 2005. Nadal je postao Nadal 2008. A Novak je postao Novak 2011. I prirodno je da oni emotivno pamte te godine.

                              Puno sam pisao o poredjenju raznih sezona i nemam namjeru ponavljati. Reci cu samo da Novak iz 2011. ne bi dominirao Nadala iz 2013. ni Federera iz 2014. i 2015. Protivnici su popravili igru, morao je i Novak.

                              Comment


                              • I po meni je Novakov intenzitet tenisa iz 2011. bio nešto brutalno, ali ne samo za protivnike, nego i za njegovo tijelo.

                                Njegova pak verzija iz 2015 i jednog dijela 2016-e je bila tehnički kompletnija. Osjetno bolji pasing (forhend), osjetno bolja reakcija na slajs (Wimbledon 2015), mogućnost dolaska u poziciju za viner ili iznuđivanja greške protivnika bez tolikog utroška snage. Te 2011. je doslovno lupao po loptici sa oba krila, dok je u godinama kasnije znao dosta više da dozira.

                                Poređenje je teško izvršiti, imali su i jedna i druga verzija Novaka nekih nenormalnih mečeva, a ako uhvatim vremena kasnije, pokušaću malo bolje elaborirati stav.
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X