Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Pa prvo, verujem da je dobrodoslica na mestu!

    Sto se tice komentara za Nike, slazem se da su najbolje, ali samo opreme Rafe i Federera, ostalo je daleko iza, a to je u skladu sa pozicijom medju navijacima koje njih dvojica imaju. Ja nesto ne volim Nike, naprosto mnogo insistiraju na komercijalnim opremama, koje ce se prodavati, mada to im je i cilj.
    A sto se tice Noletove opreme, njegova oprema je drugacija, nije prenaglasena, ako primecujes, jos od 2008. nije imao neku ludacku opremu (sa po 3-4 boje kao sto je imao u toku USO serije i do kraja sezone 2007.), sa godinama je dosla i zrelost u tom delu. On nema toliko navijaca koliko Rafa i Fed, ni priblizno, pa se ni u ST ne trude da prave nesto komercijalno, ali opet, njegova oprema je osvezavajuce jednostavna, a ipak drugacija. Sem toga, nekad su teniseri igrali sa jednom opremom citavu sezonu, ponekad i 2, malo se previse pridaje znacaj tome svemu, ali kazem, to donosi novac...
    Hvala na dobrodoslici Da, u pravu si, kako oni postaju zreliji, tako je i oprema klasicnija... Mada, Nole je ipak 2. igrac sveta, verovatno uskoro prvi, pa shodno tome bi trebalo da se vise potrude, nije ni ovo sad katastrofalno lose, ali nije ni nesto specijalno. Nike je komercijala, uvek bio, ali je atraktivan, mada na zgodnim teniserima sve lepo stoji Ja sam uzivala u Rafinoj opremi protekle dve godine, npr US Open prosle godine (ona crno-drecavo zuta kombinacija), zatim AO 2009, Rim 2009... meni je to bilo fenomenalno... sad je sve na isti kalup, i majica i sorts, samo se manjaju boje, ali sve je jednobojno i eto, to mi malkice smeta... Ali nema veze, na Rafi stvarno sve lepo izgleda...
    One and only - Rafael Nadal

    Dream it, and then make it happen!

    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

    Comment


    • Originally posted by Rafanatic View Post
      sad je sve na isti kalup, samo se manjaju boje
      Kao i AIR MAX patike koje se prodaju za 10000-15000 RSD a ne vrede pet para... Licno misljenje. A moram se sloziti za sve Rafine opreme koje si navela, stvarno su sjajne...

      Comment


      • Roger Federer, Rafael Nadal debate greatness of tennis generations
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Jao Rafa u sta se ti petljas umesto da gledas svoja posla
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Dobro,mora se o necemu pricati,ali se ovdje malo vise slazem sa Federerom jer smo mi vec pricali o ovome ovdje...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ovo jedno pitanje posle meca sa Manarinom:

              Q. Jimmy Connors the other day made kind of a Jimmy Connors type point saying he felt the rivalries in this era were soft. Can you talk about that.

              ROGER FEDERER: It's hard for me to talk about his generation because I don't remember him much from playing. I mean, I was hitting with a junior the other day, and he didn't remember seeing any matches of Pete. It's like, C'mon. The guy just played 10 years ago. That's how quick it goes, unfortunately.
              I can only talk about it from hearing. But obviously the rules have changed quite drastically. So we're not allowed to do all sort of crazy stuff out on the court, otherwise we get penalised, fined, all that stuff. You don't want to be a bad sport either toward your opponent.
              If that's what he means, I can understand some points with him. But it's not as easy as it seems. I think we play with a lot of respect for the game still, which I think is most important, to be quite honest, that we respect what has been done before, like, for instance, from players like Connors and McEnroe, Laver, back to when it all started really.
              I think that's very important that we don't forget the roots of the game. Every generation is different. Our rivalries are different. They might be different in five to ten years. You have to enjoy the ones that are happening at the moment.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Eto, i onda cujemo ''je*es tenis pre Open ere'' od naseg mladjanog Dusana

                Bez korena nema nista, sto su dublji bolje ces razumeti igru
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Naravno da bez korena nema nista, ali ti rekordi pre Open ere mi se ne svidjaju, pa zamisli koliko bi mejdzora Rod sakupio da ih je igrao od 1963-1967, ali profesionalci nisu mogli da igraju mejdzore...

                  Comment


                  • Ali su igrali svoje Pro Slemove, nista manje kvalitetne

                    CW-u jednom bilo dosadno pa je citao o atmosferi pred prvi otvoreni Vimbldon 1968. Govorilo se da ce pro igraci obrisati pod sa amaterima i da ce od straha posle par dana pobeci pod tribine.. bilo je sve suprotno, odnosno potpuno su bili jednaki

                    Nadam se da si do sada stekao poverenje u moje znanje i mozes biti potpuno ubedjen da su se veliki momenti desavali i pre 1968., pocevsi od Davis Cup-a, do velikih borbi u Pro serijama (uglavnom nocni mecevi gde su igraci igrali medjusbno do iznemoglosti) i na amaterskim turnirima, sa svim igracima koje Dzek Krejmer nije uspeo da privuce sebi, tj. Pro Turu ;)
                    Last edited by ClayWarrior; 26-06-11, 21:43.
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment




                    • http://sports.yahoo.com/tennis/blog/...urn=ten-wp1845

                      Comment


                      • Lodra: Spremam iznenađenje za Novaka

                        Pre neku sezonu Ivana Ljubičića je u svlačionici šokirao sakrivši se potpuno nag u njegov ormar, a i na Vimbldonu ne namerava da odustane od vedrog duha.
                        “Apsolutno ne nameravam, sve je i dalje isto. Čak i na najboljem turniru na svetu morate da ostanete ono što ste. Ako treba, i Federeru ću da serviram nešto zanimljivo. Rodžer je drugačiji van terena u odnosu na ono što pokazuje na njemu, a iako je možda pre neku godinu bio u ‘vođstvu’, sada zna da sam luđi od njega. Svi znaju da volim da se šalim, a i inače mnogo je veselo po svlačionicama. Novak je dobar momak, i sa njim je isto tako zabavno, ali ako osetim potrebu da mu priredim neko iznenađenje, ne brinite - to ću i uraditi”, najavljuje Lodra.
                        Vidi, vidi, hladni Svajcarac, robot, bez emocija, arogantan itd. je bio najludji i najveseliji u svlacionici ma sigurno ga je ovaj Llodra pomesao sa nekim, ma nema sanse da je Roger opusten
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • U pravu si,definitivno ga je pomesao sa "Lepim"...

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Lodra: Spremam iznenađenje za Novaka



                            Vidi, vidi, hladni Svajcarac, robot, bez emocija, arogantan itd. je bio najludji i najveseliji u svlacionici ma sigurno ga je ovaj Llodra pomesao sa nekim, ma nema sanse da je Roger opusten
                            ma to je poznato odavno ali pored nasih medija to nikad ne bi ni znali. Neki previse citaju Blic i B92

                            Comment


                            • Novak raspad

                              http://i51.tinypic.com/10ncqq1.png

                              Kakav kralj, 3 MTO-a, 2 put is'o u WC, i na kraju dobio Monfisa na US Openu 2005., a mi nesto pricamo za Nadala

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X