Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U srednjoj sam skoli, ali radim od prosle godine online(americku skolu, posto mi je college neki backup), pa sam rasporedjujem vreme, tako da imam vremena.

    Comment


    • Vidim ima u avgust neki fjucers u Novi Sad pa mozda navratim,ionako imam u planu tamo da svratim preko ljeta.

      Comment


      • Evo lista fjucersa u Srbiji ove godine, prijavljen sam na sve ali zavisi da li cu uci (posto igras tamo gde udjes i gde su ti najveci izgledi), ali zbog troskova su mi ovo prioritet 1 (postoji prioritet od 1-6) po vaznosti.

        http://www.itftennis.com/procircuit/...ate=30-09-2017
        Last edited by colchonero; 28-06-17, 00:56.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Evo lista fjucersa u Srbiji ove godine, prijavljen sam na sve ali zavisi da li cu uci (posto igras tamo gde udjes i gde su ti najveci izgledi), ali zbog troskova su mi ovo prioritet 1 (postoji prioritet od 1-6) po vaznosti.

          http://www.itftennis.com/procircuit/...ate=30-09-2017
          Srecno madridos,pa da pokoris tu srpsku turneju,jos si ti mlad,valja s tobom ostat u kontaktu,sjutra kad se prebacis na gren slemove da poguras malo finansijski ovaj forum da dobijemo opciju za like,nesto je olja pominjala da joj neke pare trebaju za to.

          Comment


          • Ahahaha. Voleo bih i ja ali dok (ako ikad) se to ne desi, ja volim da budem skroman i realan. Za to treba mnogo mnogo toga, sreca, znanje, psiha, novac, sponzori, zdravlje, dobri uslovi i saigraci, jako je to dugacak i tezak put, i to pricam iskreno, a ne kao floskulu. Hvala ti u svakom slucaju na lepim zeljama. Laku noc

            Comment


            • Jesam Ivane pomenula da lajk kosta i da je to mozda kamen spoticanja, no kazu nije, ispravio me Vladan tamo odmah... ne pratis problematiku...i podsetio da je admin rekao zapravo da opcija like i neke verzije bBulletin foruma nisu u ljubavi bas, pa da nam ne bi pravio taj dodatak probleme vise, pozdravite se sa njim zauvek....mislim da je vreme.

              tt sa A5 u inat Mi6
              Last edited by miloolja; 28-06-17, 08:47. Reason: .
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Olja,

                Inbox ti je pun. Ne mogu odgovoriti na tvoju poruku.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Jesam Ivane pomenula da lajk kosta i da je to mozda kamen spoticanja, no kazu nije, ispravio me Vladan tamo odmah... ne pratis problematiku...i podsetio da je admin rekao zapravo da opcija like i neke verzije bBulletin foruma nisu u ljubavi bas, pa da nam ne bi pravio taj dodatak probleme vise, pozdravite se sa njim zauvek....mislim da je vreme.

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  Primljeno k znanju,necu vise da pominjem taj zloglasni,rogati like,koji stvara toliko glavobolja nasim dragim adminima.

                  Comment


                  • Neozbiljna slika sa ozbiljnim informacijama, tako da ipak ide ovde.

                    A ko ce da se smeje na kraju, ko da place... ima vremena.

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Last edited by miloolja; 29-06-17, 16:22.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • kad smo vec u tom fazonu

                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ovo je vec segacenje i sprdnja i nije za ovu temu.
                        No, polako samo...

                        Koliki pehar u Halea Kinezi zavide...

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        Last edited by miloolja; 29-06-17, 16:45.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pa ne vidim sustinsku razliku izmedju prve i druge slike, obe su sprdnja i zajebancija.

                          uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            kad smo vec u tom fazonu

                            Svako uziva u onome cega se zazelio.

                            Comment


                            • Aha, Marej i Djokovic su se uzeleli poraza....
                              hahahahhah, dobri NI, uvek nadje neko opravdanje

                              uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Pa ne vidim sustinsku razliku izmedju prve i druge slike, obe su sprdnja i zajebancija.

                                uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                                Hehe da, ne vidis... na prvom su i neke informacije, na drugom bas nikakve.
                                Last edited by miloolja; 29-06-17, 19:01.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X