Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista strasno, ako je pravde, proci ce kao Gaske
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Nece ovde Nike uzalud prljati ruke, posto okrivljeni teniser nije svakako jedan od onih "nedodirljivih". Zapravo moze se reci da je prosto nebitan lik. Gaske u ono vreme je jos kol'ko tol'ko bio neki "potencijal". Ono sto su dozvolili u slucaju "Sarapova" je bilo nesto na sta su morali da pristanu kako bi podrzali tu zapadnjacku tezu koja recituje "svi Rusi su dopingovani u bilo kom sportu" u vidu predstojecih Olimpijskih igara. Sve ima svoje..
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Gaske, Evans, Hinginsova ...Sve je to trebalo udaljiti trajno iz sporta...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Zasto? Evans se ljubio sa dve likuse koje su prethodno smrkale koks i jbg, nije decko kriv, namestili mu. Slicno kao Gaskeu.
          Zato ocekujem istu kaznu , tj. kaznicu
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Marej ima neki problem sa kukom, otkazao mec

            Andy Murray pulls out of Wimbledon warm-up in latest injury worry
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Comment


              • Gledali smo ja i Rosso i pisali u temi challenger. Po meni bacenih sat vremena, ali sigurno dobra stvar za organizatore sto se tice gledanosti.

                Comment


                • A dobro nije toliko los koliko sam ocekivao,covjek je 50-godisnji amater,ne mozemo od njega ocekivat bog zna sta.

                  Comment


                  • Nije, nije los za prosecnog pedesetogisnjaka rekreativca slazem se, cak je vrlo,vrlo dobar, ali za ucesnika na challengeru je svetlosnu godinu udaljen. Dosta ljudi iz publike bi ga pobedilo(posto su to mahom ljudi koji su u necijem timu i igraju i sami tenis prilicno cesto, jer realno nema mnogo ljudi koji dolaze na challengere i futurese, posebno u centralnoj Evropi gde ima puno turnira, a da nisu u tenisu). Hajde da kazemo da su challengeri neka ceska ili poljska liga u fudbalu, e njegov nivo je srpska zona ili mozda nesto regionalno. Znaci bolji od 90% ljudi u njegovim godinama, ali mnogo udaljen od toga da dobije neki mec

                    . Mada i dalje stojim pri stavu da su ovi iz drugog tima pogotovo crni, trebali da pokazu postovanje i da daju sve od sebe. Nije postovanje da se ti prebacujes sa njim, nego da igras kao sto bi i protiv Djokovica. Maldini je dosao tu da se bori i da odigra najbolje sto moze protiv profesionalaca, stoga ocekuje da i oni to isto urade pa makar ne uzeo poen. Da je hteo da igraju na njega polako i da mu nabacuju, mogao je posle meca da ih pozove sto bi se reklo "ispred zgrade" da igraju, sigurno bi pristali, ipak je on Maldini. Tako da zbog toga mislim da to nije ok iako su oni vrv hteli da ucine igru malo zanimljivijom da se i on ne smori i zbog gledalaca, javnosti i njegovih mogucnosti i paznje koju je privukao, ali kazem to su mogli negde drugde uvek da urade.
                    Last edited by colchonero; 28-06-17, 00:20.

                    Comment


                    • Mnogo pažnje si posvetio nečemu takvom što realno nije uopšte toliko značajno

                      Comment


                      • Znam. Nema nista drugo posle treninga, vrucina dok ne padne sunce, pa ne izlazim, vikend gotov, nema automoto, u Engleskoj kisa pada, nista od ostalih sportova i onda odlucio ovo. Plus su mi Maldini i Nesta uvek bili simpatican odbrambeni tandem. Ovo mi je inace prvi challenger ove godine koji gledam. Iskreno voleo bih da odigra jos turnira, da vidimo koliko ce mu nivo napredovati.
                        Last edited by colchonero; 28-06-17, 00:38.

                        Comment


                        • A dobro ovo je vise sluzilo za promociju turnira.Bi li se mogao nosit sa njim madridjaninu,nezgodan mu je ovaj forhend?

                          Comment


                          • Dodji na futures u SRB pa sam proceni.

                            Spoiler
                            Salim se, naravno da bih mogao, okacio bih reket o klin ako bih izgubio vise od gema u singlu da igram iz sve snage. I ovo stvarno nije da sebe uvelicam, nego pricam inace za sve ljude koji igraju fjucerse i celendzere., ne konkretno za mene. Koja je svrha igrati satima svaki dan i davati i ulagati toliko, ako ces da se mucis protiv coveka koji igra iz zabave par sati nedeljno? Maldini je ovde za onu seniorsku ligu sto se igra po Srbiji.
                            Last edited by colchonero; 28-06-17, 00:44.

                            Comment


                            • Procenićemo

                              Comment


                              • Salim se nisam ni sumnjao,samo koliko shvatam ti i studiras pa nisam bas znao koliko se ozbiljno bavis tenisom,ako igras fjucerse znaci nisi naivan.

                                Comment

                                Working...
                                X