Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tesko je vratiti se u pobednicku formu nakon tolike (smesne) pauze. Dala je sve od sebe, nije uspela, tu su oni da joj daju WC. Trebalo je da joj daju WC i to je to. Jbt, dva puta osvojis RG i ovako te gaze. Smradovi.

    A ovim teniserkama sto su presercne i ne mogu da skinu osmeh sa lica, zelim brz put na pripreme za W, ako ne u prvom kolu, onda u prvoj nedelji RGa da se odjave iz hotela i odu iz Pariza. Mogu samo pertle da joj vezu, mozda cak ni to.
    Last edited by Mr. Wolf; 16-05-17, 20:41.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ja sam oduvjek navijao za Mariju a to cu i u buducnosti ciniti. Sve te koje nju kritikuju bi dale sve sto imaju u zamjenu za bar 5% slave i popularnosti koju Marija ima. Uostalom, Sarapova se nije dopingovala, a i zbog tog prekrsaja je kaznjena i kaznu je istrpila. Ali ne, moralistima kojekavim i bijednicima i to nije dovoljno vec daj nek prestane sa igranjem tenisa mozda, ali ni to vjerovatno ne bi bilo dovoljno.

      Vise se o Mariji prica kada ne igra tenis nego o toj Busar i slicnim umisljenim zvijezdama.

      Comment


      • Da, a pogotvu što je njihova dvostruka šampionka....
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ako ATP i WTA imaju iskrenu nameru da očiste sport pitam se zašto ne pojačaju kazne.
          Korišćenje nedozvoljenih sredstava - trajni ban i ćao zdravo , kako god se persona znao / la.
          Nego novci igraju ulogu , pa bi oni , što bi Olja rekla i da se... i da im...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Hvala na informacijama u vezi liste za Vimbledon.

            Inace, da kazem i moje skromno misljenje. Iskreno ja sam protiv da se daju specijalne pozivnice za nekog ko se vraca zbog dopinga. Ajde ove menje turnire i da razumem, bore se za hleba. Ali Gren slemovi ne bi trebali da daju WC. Inace nisam protiv Sarapove, odsluzila je zvoju kaznu posteno. Cak me i nervira sto je neke teniserke previse kritikuju.

            Inace, ako je vec htela da igra Roland Garros, zasto nije igrala neki celindzer izmedju Stutgarta i Madrida ? Mozda je mislila da se podrazumeva da ce da igra. U svakom slucaju imala je sansu, mada ptianje da li je i tu sansnu zasluzila bila.
            Last edited by 147; 16-05-17, 20:24.

            Comment


            • Originally posted by pedja147 View Post
              Hvala na informacijama u vezi liste za Vimbledon.

              Inace, da kazem i moje skromno misljenje. Iskreno ja sam protiv da se daju specijalne pozivnice za nekog ko se vraca zbog dopinga. Ajde ove menje turnire i da razumem, bore se za hleba. Ali Gren slemovi ne bi trebali da daju WC. Inace nisam protiv Sarapove, odsluzila je zvoju kaznu posteno. Cak me i nervira sto je neke teniserke previse kritikuju.

              Inace, ako je vec htela da igra Roland Garros, zasto nije igrala neki celindzer izmedju Stutgarta i Madrida ? Mozda je mislila da se podrazumeva da ce da igra. U svakom slucaju imala je sansu, mada ptianje da li je i tu sansnu zasluzila bila.
              Sad nista ne znaci posto je predala, ali pobeda u Rimu joj je trebala za direktan zreb za W.

              Sa boldovanim se apsolutno slazem, nijedna igracica/igrac ne moze biti veci od jednog slema.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ja se nisam mnogo udubljivao u to, znao sam samo da je do tad bio dozvoljen i onda su ga stavili na listu zabranjenih. Znači isti taj lek američke proizvodnje je i dalje ok?
                Smešna je cela situacija, a još smešnije su ove igračice što je hejtuju. U njihovim glavama u kaznu nekako mora da spada i da sad mora da se vraća težim putem, malo im je ova pauza. A normalno da neka X osoba ne bi dobijala isti tretman. Ne možeš dobiti isti tretman kao Sharapova nekim samim svojim postojanjem. Ona je višestruka GS osvajačica i globalna zvezda, ako i ti nisi isto ne znam na osnovu čega misliš da zaslužuješ da imaš isti tretman?

                Comment


                • Osvrnucu se samo na reakcije koleginica teniserki. Bas ljigava egzaltiranost zbog tudje nevolje. Cuti, sestro, i uzivaj.
                  Mada se meni ta "solidarnost" medju teniserkama zgadila jos kad je Monika bila ranjena. Samo je Gabrijelica predobra (duuusa moja) trazila da se Moniki zamrzne ranking dok se oporavi, a sve ostale vrane nisu htjele ni da cuju.

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Taman kad sam ođe i da sa nadovežem na ono iz Novakove teme i taman da se ona ne smara tim stvarima. NI je bio simpatizer Federera, a onda je postao navijač Đokovića. Stavljati ga u isti koš s Bojanom mu dođe i kao neka vrsta uvrede. Igrač, klub, šta god, ako navijaš onda si uz njih/njega zauvek, ili dok traju-postoje. Inače si simpatizer, možda i gloryhunter. Svakako ne može u isti koš, nije korektno prema onima koji su pravi navijači.

                    To je ono sto sam ja pokusavala da kazem, ako navijas za nekog svim srcem, navijaces za njega zauvek.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Vidi Mashine armije a u Stuttgartu sam bio sam protiv Marije uzet ce Maša W u inat hejterima nema tko tamo da ju zaustavi, jest ce se jagode sa slagom u dalekom nam Sibiru, a mala Maša ce se na dodjeli našopat dozvoljenim američkim tabletama, onako, jer joj se može

                      Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

                      Comment


                      • Trebala je Sarapova dobiti WC za RG. A, sa onakvim obrazlozenjem samo su potvrdili svoju tendencioznost. Inace, ona je svoju kaznu odradila. Ako, su smatrali da je prekrsaj toliko velik dozivotno bi je suspendirali. Ovako, ispada kao treba da placa kaznu zauvek. Odnos nekih od koleginica ne bih ni komentirala. . . to je klasican izraz inferiornosti koji se ispolji kad je "neprijatelj" slab. Klasika, uvek i na svakom mestu, a i u svakojakim situacijama.

                        Comment


                        • Ja bas mislim da za bilo koji slem ne treba da dobije WC, time turniri pokazuju da su veci od bilo koje igracice.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Organizatori pokazuju koliko im je veliki turnir i tako sto postuju svoje sampione, i jedne od najboljih igraca koji su ostavljali srce na njihovim terenima, i naravno, i tako sto podrze tenisera koji je nepravedno nastradao.
                            Last edited by Mr. Wolf; 17-05-17, 10:08.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Kako je nepravedno nastradala?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Dobije toliki ban zbog neceg sto je do juce bilo okej, sad odjednom nije. Smejurija
                                Da je smrkala koks prosla bi sa manjom kaznom, verovatno i dobila wc

                                A u SAD je valjda i dalje okej
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X