Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na papiru i jesu, u stvarnom svijetu nikako nisu. Bas da vidim ko bi to kaznio Federera, Nadala ili Djokovica za ono sto su kaznili Cilica ili Troickog. A vazi. Kad je Kokaino Gaske smrkao dobio je najbijedniju mogucu kaznu. A njegovo je mnogo gore od Marijinog, jer on je koristio zvanicno nedozvoljenu supstancu, ne u sportu, u zivotu, za to se u zatvor ide. Ona je kortistila tablete koje su do januara bile potpuno regularne. Cak su regularne i dlaje americkog prozivodjaca, ali ruskog nisu.
    sigpic

    Comment


    • Pa i treba da je kazne, ako ona ne cita ili njen tim sta je dozvoljeno a sta nije, onda i treba da nastrada.
      A da ne pricam da je njeno objasnjenje zasto je koristila taj lek smesnije od onog Troickog da se plasi igle...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Gaske je trebao , po meni , da dobije trajni ban...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Naravno da treba, svi treba da budu kaznjeni, samo nesto nema logike za kokain dan, a za tablete koje su bile regularne do prije 10 dana da dobijes godinu, to nema kapi logike, ona se nije bunila cini mi se, izasla sa saopstenjem i to je to. Kaznjena, odradila kaznu i sad se vratila, ne vidim problem kod nje, vidim samo kod sujetnih kolega.
          sigpic

          Comment


          • Ovo sve više prerasta u muško-ženski obračun Zašto su mahom žene protiv nje.

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Ovo sve više prerasta u muško-ženski obračun Zašto su mahom žene protiv nje.
              Ako misliš na koleginice to treba njih pitati.
              Ako misliš na Bojanu i mene biće da smo ljubomorne na nju

              Šalim se.
              Ja pokušavam da objasnim da svi treba da budu isti i da se kažnjavaju na isti način...

              P.S. Mnogo je zanimljivije što je samo muškarci brane
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Naravno da treba, svi treba da budu kaznjeni, samo nesto nema logike za kokain dan, a za tablete koje su bile regularne do prije 10 dana da dobijes godinu, to nema kapi logike, ona se nije bunila cini mi se, izasla sa saopstenjem i to je to. Kaznjena, odradila kaznu i sad se vratila, ne vidim problem kod nje, vidim samo kod sujetnih kolega.
                Pa isto tako svaki turnir zadrzava pravo da joj da WC ili ne, RG je odlucio da joj ne da i to je to.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Jel zna neko kada se pravi enter lista za Wimbledon ? Odnosno jos koliko Sarapova ima vremena da popravni svoj ranking kako bi igrala na Wimbledonu( ili u kvalifikacijama) ? Naravno, ovo pod uslovom da joj ne daju WC.

                  Comment


                  • Jasno, ali ne uperi ona pusku u njih i ne dobija wc jer tako zeli, vec joj to neko daje. Znaci ona ne radi nista lose, a konstantno je napadaju kao da radi. I ja da imam turnir svakako bih joj prije dao nego Nari, Kucovoj, Sasnovic, Cepelovoj, Brejdi i sl. Ona bi mi za jedan mec donijela vise nego sve ostale zajedno vjerovatno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pedja147 View Post
                      Jel zna neko kada se pravi enter lista za Wimbledon ? Odnosno jos koliko Sarapova ima vremena da popravni svoj ranking kako bi igrala na Wimbledonu( ili u kvalifikacijama) ? Naravno, ovo pod uslovom da joj ne daju WC.
                      Ja mislim da joj je ovoposlednja sansa, da se u ponedeljak prave liste i da joj valjda treba finale ovde da upadne u glavni zreb.
                      Ali nisam 100% sigurna, pokusacu da iskopam.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ako misliš na koleginice to treba njih pitati.
                        Ako misliš na Bojanu i mene biće da smo ljubomorne na nju

                        Šalim se.
                        Ja pokušavam da objasnim da svi treba da budu isti i da se kažnjavaju na isti način...

                        P.S. Mnogo je zanimljivije što je samo muškarci brane
                        Ne volim ženski tenis. Puno skiči, to joj jedino zamjeram. Izgleda dobro, na terenu je potpuno posvećena tenisu za razliku od drugih. Ne briše znoj ko Jeca sa jednim prstićem

                        Comment


                        • Originally posted by pedja147 View Post
                          Jel zna neko kada se pravi enter lista za Wimbledon ? Odnosno jos koliko Sarapova ima vremena da popravni svoj ranking kako bi igrala na Wimbledonu( ili u kvalifikacijama) ? Naravno, ovo pod uslovom da joj ne daju WC.
                          Čini mi se da Pralica malopre reče da posle ovog meča već ima dovoljno za kvale na Vimbldonu...

                          Originally posted by torpedo View Post
                          Ne volim ženski tenis. Puno skiči, to joj jedino zamjeram. Izgleda dobro, na terenu je potpuno posvećena tenisu za razliku od drugih. Ne briše znoj ko Jeca sa jednim prstićem
                          Pa Jeca je damica

                          Gledala sam , čini mi se AO jedne gonine Mašu i Azarenku... Ne smem da zamislim kako je bilo komentatoru u kabini
                          Last edited by Marija81; 16-05-17, 20:09.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Ne das WC bivsoj sampionki zato sto je bila banovana sa toura, sto kaze Vladan, zbog tabletica koje su juce bile okej, danas odjednom nisu. Govnari klasicni. Ako je pametna nece ni dolaziti vise na RG, neka se dave ove slatkice, i kvazi igracice, koje ne mogu mesec dana da sastave konstantne igre, u onom njihovom blatu.
                            Last edited by Mr. Wolf; 16-05-17, 20:10.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Pa imala je ona sansu da sama izbori taj RG, da je dobila jos jedan mec u Stuttgartu.
                              Dakle, pruzena joj je sansa da se sama izbori, nije uspela, sama je kriva.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ja uopšte nisam protiv nje, nije mi omiljena nešto posebno nikad bila, osim kada se pojavila, ali nisam ni protiv nje nešto...no sve ovo doživaljavam već kao hajka protiv nje same. Zar u Americi taj lek/dopnig nije dozvoljen ili nešto tako?
                                Najviše me nerviraju dve stvari ovde.. prva, dobila ban, odlsužila svoje, zovu je na Masterse i ostale turnirčiće , pa gle čuda u i sastavu FRA teniske federacije, ali nije dobra za njihov GS? Svašta!
                                A drugo, objašnjenje ovog nesrećnika da on mora da se brine o očuvanju teniske igre i o rezultatima koji ne izazivaju sumnju...bezobrazno i krajnje licemerno..tačno da mu u 4 oka objansiš neke stvari. Nije valjda luda da ide u Strazbur, ako dobije wc..
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X