Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne upadam ja u depresiju, ali sa Bojanom bi se nadugačko raspravljali pa pitanje dal bi stigli do nekog konkretnog igrača jer bi zbog Bojane prvo morali da ispiśemo roman o Fedu

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Moze to da se vidi ako bas hoces na internetu, ali internet ne pokazuju formu u tom trenutku. Mozda je bio neki ludak k'o Fed 17. a igrao razbijao u tom trenutku, ili kao Kirijos. Plus ko ce to da trazi, to cak ni najveci statisticari nece. Mozes sa Bojanom ako hoces, ali upasces u depresiju posle rasprave(Fedov navijac, zensko sa jakim svojim stavom,tvrdoglava, ima poneki argument, voli takve stvari, svaku raspravu zavrsava svojim komentarom, pametna, ne da na Rodzera itd. itd.) gore nego da te je tuklo njih 10.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Evo Bojana si pogodio u centar, valjda neće za koji sat upasti u neku kafanu i zapevati?

        Comment


        • Treba ce ti mnogo znanja i pripreme. Evo ti da uvezbas tematiku i formule.

          Ima u biblioteci u Njujorku. Naslov: Kako pobediti Bojanu u konverzaciji o Rodzeru Federeru. Uvod.




          Celo izdanje se cuva negde na Vozdovcu, ali do sada su svi odustali posle uvoda, slicno je i za Akija, ali mi zato i jesu jedni od simpaticnijih na forumu. Sanse za pobedu i pored pripreme su ti manje od 1% posto ona da je probudis u 3 ujutru i da je pitas da nabroji sve pobede RF u karijeri tacnim redom- znace.

          Salim se ja malo, ja izuzetno cenim Bojanu iako navija za RF, ali niko nije savrsen, predjem preko toga zbog Paka.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Treba ce ti mnogo znanja i pripreme. Evo ti da uvezbas tematiku i formule.

            Ima u biblioteci u Njujorku. Naslov: Kako pobediti Bojanu u konverzaciji o Rodzeru Federeru. Uvod.

            [ATTACH=CONFIG]14841[/ATTACH]


            Celo izdanje se cuva negde na Vozdovcu, ali do sada su svi odustali posle uvoda, slicno je i za Akija, ali mi zato i jesu jedni od simpaticnijih na forumu. Sanse za pobedu i pored pripreme su ti manje od 1% posto ona da je probudis u 3 ujutru i da je pitas da nabroji sve pobede RF u karijeri tacnim redom- znace.

            Salim se ja malo, ja izuzetno cenim Bojanu iako navija za RF, ali niko nije savrsen, predjem preko toga zbog Paka.
            to ja isto za tebe kazem, iako navijaas za Nadala, ostali stavovi su odlicni, sto je mnogo bitnije
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ne nameravam da rušim njenu disertaciju , jednostavno nije preostao nikakav materijal koji bi oborio takav rad Čak i da se takvo čudo desi i da neko nađe da nešto fali Bojana će lično Mirku da tuži jer joj nije dostavila izveštaj , a kako bi Fed ostao u vrhunskoj formi onda bi Mirka morala poštu dostaviti prvim avionom

              Comment


              • Nema konkurenciju konkurencija je jadara kao sto je i Novaku bila pre 1 godinu,jedino su njih dvojica jedan drugom konkurencija od 2014 i to je to tenis se sveo sa 3 (sa povremenim upadima 4(marej))na 2 igraca posle 2014 sa povremenin upadima vavrinke mareja,rafe..,medjutim jedan Rodzer Federer je dovoljan da ti konkurencija bude jaka i zato je Novakova dominaciha impresivna on je na 3gsa zaredom dobio Rodzera a da nijedan nije Rg 3 njegova omiljena GSAA,strasno brutalno samo to je dovoljna slika dominacije Novaka u tom trenutku makar ostatak dobio rekreativce,e sada Rodzer dominira jer nema Novaka(konkurenciju) to je jasno,Stan nije jaka konkurencija on je za Novaka mina samo,Nik tek krece videcemo ima li konstantnsot...,Meraj je dobro iza ove dvojice

                Comment


                • ^
                  Potpuno se slazem.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Mada stil igre Federera se bas dosta promenio, ne igra vise S&V kao sto je radio kod Edberga, ne pretrcava toliko bekhend kao u mladjim danima, loptice uzima jos ranije, pogotovo bekhendom, i jedan mnogo bitan faktor, ritern je poceo konacno da udara, bukvalno da udara i forhendom i bekhendom, dok je recimo 2015. vecinom samo blokirao i slajsovao te je tada vec krenuo poen iz defanzive, prepun je samopouzdanja, jedino sto bih mu zamerio je relativno nizak % prvog servisa, idealno je bar 65% za travu da se pripremi, i idemo na Wimby. Krivo mi je sto se sad retko vidja SABR, pogotovo protiv ovih top igraca.
                    Mislim da ce mnogo drugacije izgledati mecevi Noleta i Feda 2017. ako budu igrali nego 2015. kad ne bilo vise Nole vs Serverer.
                    A za konkurenciju, dovoljna je cinjenica da je dobio 4 top 10 igraca u Melburnu, nevidjeno u poslednjih 30+ godina, a te iste igrace su Novak i Marej drali prosle godine kada je vazila "Jaka era" tenisa.

                    Comment


                    • Nizi procenat servisa je posledica umora i zato sto nije mogao uvek nogama da odradi kako treba, ali verujem da ce za travu sve to biti kako treba.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Nizi procenat servisa je posledica umora i zato sto nije mogao uvek nogama da odradi kako treba, ali verujem da ce za travu sve to biti kako treba.
                        Sta mislis kakav ce biti njegov nastup na RG-u?

                        Comment


                        • Originally posted by LejkerBoy View Post
                          Sta mislis kakav ce biti njegov nastup na RG-u?
                          4.kolo bi bilo ok, sa QF sam prezadovoljna
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            4.kolo bi bilo ok, sa QF sam prezadovoljna
                            Ovako smo i za AO govorili pa uze titulu, neka se ponovi.
                            Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                            Comment


                            • Originally posted by Unofficialpage View Post
                              Ovako smo i za AO govorili pa uze titulu, neka se ponovi.
                              Nema sanse
                              I to ne samo iz razloga sto postoji vise igraca koji mogu da ga dobiju na sljaci, nego zato sto mislim da on nece da grize 100%, nego ce ipak u izvesnoj meri da se cuva, zbog nastavka sezone.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Moje misljenje je da od velike cetvorke najrealnije sanse za RG ima Marej. Nadal je odavno u autu, Nole i Roger su i kad su bili u top formi uvek kuburuili sa snagom koja je itekako potrebna za ova turnir, moguce je da ga uzme i igrac van ove cetvorke koji bude fizicki najspremniji.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X