Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh hvala Olja.
    Poceli i nasi "novinari" da objavljuju.
    Ne znam sta da mislim ... ako je imala nameru zbog boljih rezultata treba da trpi ali ako je suprotno gresna im dusa 😢

    Comment


    • Da li postoji mogucnost da se zali i da joj smanje kaznu? Po meni je trebalo da dobije barem godinu dana, ali dve nikako nisam ocekivao.
      Edit: Ako ovako ostane, tesko da ce se ponovo vratiti tenisu. Posle nema ni zasticeni ranking, a zivo me interesuje da li bi joj turniri davali specijalne pozivnice.
      Last edited by 147; 08-06-16, 16:18.

      Comment


      • Glupost. Ako je nešto bilo dozvoljeno i odjednom zabranjeno, totalno glupo kazniti nekog ko to koristi 10 god koje je bilo dozvoljeno. Na neki manji period i može ali 2 god, totalno glupo.
        Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

        Comment


        • Foteljaši što su naumili to su i ostvarili.
          Brutalno okončaše jednu veliku karijeru jer im se tako može.
          Tako to biva kada je ITF nekom majka a nekom maćeha.
          za Mašu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by pedja5000 View Post
            Da li postoji mogucnost da se zali i da joj smanje kaznu? Po meni je trebalo da dobije barem godinu dana, ali dve nikako nisam ocekivao.
            Edit: Ako ovako ostane, tesko da ce se ponovo vratiti tenisu. Posle nema ni zasticeni ranking, a zivo me interesuje da li bi joj turniri davali specijalne pozivnice.
            Vec je dala izjavu da ce uloziti appeal(zalbu) arbitrazi ,(kao u slucaju Troicki, Cilic).
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Nema zaštićenog rankinga ukoliko je igrač suspendovan, ako se dobro sećam.
              Napravila je grešku i jbg.
              Još od septembra ( postavljala sam to i ovde) je WADA najavljivala da će meldonijum na listu nedozvoljenih, a stupilo je na snagu od 01.01.2016.
              Ona ga je koristila na AO.
              Pri tom je i sama priznala.
              Viktor je banovan na godinu ipo zato što nije dao uzorak...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Još od septembra ( postavljala sam to i ovde) je WADA najavljivala da će meldonijum na listu nedozvoljenih, a stupilo je na snagu od 01.01.2016.
                Ona ga je koristila na AO.
                Pri tom je i sama priznala.
                ..
                Ako me pamćenje ne vara, čak je rekla da je njen tim blagovremeno obavešten o promenama o nedozvoljenim supstancama, ali nikako mi nije jasno zašto niko nije uvažio te preporuke, zašto Marija nije obaveštena na vreme, da li je neko namerno izdao ili su iz njenog okruženja do te mere nesposobni..?
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Sada sam odgledao onu emisiju Presing gde su gostovali Viskovic i Obradovic ...
                    Bacenih sat vremena mog zivota. Boca DONIMIRA.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ali kada ponosno reče "in the middle of nowhere..."
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Znaci covek je, ne znam sta da kazem. Koliko je samo puta upotrebio onu "To je meni ... ne znam"
                        Ili ono tipa "Pricao sam JA Nolu kako sam JA ucio Gugu Kuertena da svira Igra RNR cela Jugoslavija. Mi smo bili u odlicni odnosima - prijatelji najbolji";
                        "Kada sam JA bio na US Openu sa Novakom!" (a sluzio mu za to, da mu nosi rekete na spanovanje);
                        "Novaka i mene juri armija obozavalaca do restorana. Ja mu kazem pozuri Nole ohladice mi se susi!?!?!?"
                        Sta je jos sve lupetao, ne mogu da se setim .... Ali najjace od svega je kako se (po meni vrlo svesno) uvlaci Novaku u dupe gde god i kad god stigne. Obican dupeuvlakac.
                        Last edited by Sandugp; 09-06-16, 09:07.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Preopušteno kao u razgovoru sa ortacima iz kraja u kaficu a žele impresionirati jedni druge i te fore

                          Samo kraj sam gledala ta "nedođija" fraza mi zaparala uši..
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Preopušteno kao u razgovoru sa ortacima iz kraja u kaficu a žele impresionirati jedni druge i te fore

                            Samo kraj sam gledala ta "nedođija" fraza mi zaparala uši..
                            Hoce da pokaze kako je Novak popularan i poznat i u najvecoj zabiti ove kugle zemaljske. I to je fino sto spominje je ne znamo to mi, treba Boca da nam otvori oci. Najgori su ti koji sopstveni uspeh nemaju, vec gledaju samo da se prisljamce uz uspesne i onda okoriste tudjim uspehom. I onda tako (posto ne nogu nista konkretnije da urade) hvale na sva usta svog dobrotvora. Jer prakticno da nije njega ne bi bilo ni njih. A Boci to sve odlicno ide od ruke, namlatio se para i para, ako cemo realno, ali ovi koji su iz Beograda i koji su tim krugovima malo cesce (teniskim) verovatno znaju o cemu pricam i bolje od mene.
                            Verujem da je Novak dovoljno pametan da zna da se cuva takvih hvalospevaca. I da ima sa njima kontakta samo onoliko koliko je neophodno.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Aaaa... i ja sam samo kraj odgledala, ali ne čuh za nedođiju .. jer mi je ovo JA pa JA toliko paralo uši u tih 10ak minuta da nisam ni čula ništa drugo sem toga. Cirkus!
                              A i ovaj Ćosić našao koga će da zove.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Rekoh kako mu je Visko 2 puta spustio ali jedan klizeci je bio tako dobar da je Boca promenio boju.

                                Comment

                                Working...
                                X