Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.dailymail.co.uk/sport/ten...uspicions.html

    Izgubio Endi od spremnijeg Rafe i odmah priznaje suspicions.
    Ali tu je BB.
    -To define is to limit.

    Comment


    • Povraća mi se od Mareja. Najodvratniji igrač ikada.

      Comment


      • Andy je totalno u pravu. Pogledajte meceve Rafa vs Nando u 1/2 AO 2009 i finale 48 poslije protiv Rogera. Onakvih 9h intenzivnog tenisa u 48h tijelo bez dobre hemije ne moze da podnese.
        Drugi primjer je 3g poslije, Djokovic nakon 5h pobjedjuje Andya u 1/2 AO, 2 dana poslije gubi prvi set od Nadala u TB nakon 90min, okrece taj mec i osvaja titulu nakon 6h tenisa.
        Razlika izmedju Nadala i Djokovica je u tome sto je Rafa od tinejdzerskih godina fizicki monstrum, Djokovic je bio mrljavko do 2011 i onda se pojavljuje s nekakvim pricama o dietama, komorama i sl., kao da sebi trazi alibi za "zlocin". Covjek posljednjih godina nicim izazvan samo o zdravoj hrani prica

        Comment


        • Originally posted by tea View Post
          http://www.dailymail.co.uk/sport/ten...uspicions.html

          Izgubio Endi od spremnijeg Rafe i odmah priznaje suspicions.
          Ali tu je BB.
          A BB je isto to radio u mladosti, cak i gore jer je kaznjen

          http://www.nytimes.com/1995/06/20/sp...with-fine.html
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Don je, za razliku od ovog Kalimera, javno rekao za koga misli da se drogira i zbog cega. Ova kukavica ne sme da kaze na koga tacno misli, nego sve nesto uvija. Ili reci o kome se radi ili cuti ako imas bar trunku samopostovanja

            BB ga je bas kvalitetno ispreskakao
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • BB je optuzio igraca bez ikakvog dokaza, i to samo iz razloga sto je izgubio mec i ti to opravdavas?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • U kojoj tacno recenici vidis opravdanje?
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • U prvoj, klasicno umanjivanje greske jednog i uvecavanje greske drugog.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Nema potrebe da govori na koga misli. Prije par mjeseci sam rekao da bi na anketu "navedite 2 igraca iz top 100 koji se dopinguju" 90 od 100 igraca iz top 100 reklo Nadal ii Novak

                    Comment


                    • Isto bi tako svi rekli Serena, a niko Sarapova, pa vidjosmo sto se desilo. Obicno oni najmanje sumnjivi su dopingovani

                      Ali ja sam siguran ako se jedan top igrac dopinguje onda se svi dopinguju, jer nema sanse da je jedan pronasao nacin, a ovi ostali su budale i ne koriste taj nacin. Znaci ili svi ili niko.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije to nikakvo umanjivanje greske vec iznosenje cinjenica. Don je ispizdeo nakon poraza od Mustera, optuzio ga za doping, popio kaznu i kraj price.

                        Skot, revoltiran sto ga gazi ko stigne, iznosi optuzbe, a nece da kaze na koga tacno misli. To je bas onako, jadno.

                        Razlika je vise nego jasna.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Marej je najljigaviji teniser , stalno se nesto zali,mrmlja, svadja se sa sudijama kad gubi.Kako mu u prvom setu protiv Nadala nije smetalo sto Nadal odugovlaci, a u drugom kad je poceo da gubi sve mu smeta.Lik se cak zalio da Nadal ima suncobran a on nemaStvar je u tome sto on ne moze da primirise rezultatima koje imaju Fed, Rafa i Nole i to je ono sto ga kolje.

                          Comment


                          • Potpuna teniska dominacija na Laureusu, Novak i Serena su najbolji sportisti planete.



                            sigpic

                            Comment


                            • U potpunosti se slažem. Po meni nikad nije postojala velika četvorka već samo velika trojka. Brojke pokazuju da mu tu i nije mesto. Strani mediji su hteli da ga veličaju i to samo zbog toga što je britanac. Ostaje mu samo da se i dalje žali i mrmlja

                              Comment


                              • US #1 John Isner to skip Rio Olympics. Disappointing but there's precedent: Roddick skipped 2008, Fish skipped 2012

                                Comment

                                Working...
                                X