Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 23 (28. March - 3. April)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    .On vrv jeste najbolji ali opet kazem toliko ga dizati je veoma ruzno i na kraju i glupo.
    To upravo ljudi ovde rade sa Lebronom. ;)
    sigpic

    Comment


    • #47
      Btw, Dr Steve presisao Rondu u asistencijama, FTW!
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #48
        Originally posted by T-Mac View Post
        Btw, Dr Steve presisao Rondu u asistencijama, FTW!
        Daj lazes?????

        Pa to bre,zna se ko je tata asistencija
        sigpic

        Comment


        • #49
          No offense, ali kazes da statistika nije vazan elemenat, a vidimo koliko ti znaci da je Doktor postao lider u segmentu asistencija, iako smo svi znali da je bolji u tom segmentu igre od Ronda ( znam, nema mnogo smisla ovo sto sam rekao, ali protumacite ga nekako ) .

          Inace, Ljubo, ne znas koliko mi je drago sto si pomenuo Sessionsa medju najpotcenjenijim igracima lige . Covek je poludeo otkad je otisao Jamison, uz Barona i JJ-a je prva napadacka opcija .

          Sto se tice Jordana i baseballa, zvanicna prica glasi da je najveca zelja njegovog cala ( koji je ubijen na autoputu ) da se MJ bavi baseballom, pa je ovaj u njegovu cast to i ucinio . Sad, da li je zaista tako, ne verujem da cemo saznati u skorije vreme ...

          @3 sekunde

          Rekao si da je Scottie najbolji defanzivac ikada . Ne slazem se . Upravo njegov saigrac, Rodman, je bio ZVER u svom reketu, sjajan u def. postavkama, sa svojom visinom mogao je veoma lako cuvati i nize igrace i vise igrace, a bio je solidan odbrambeni igrac na low postu .
          Last edited by ЕлБиЏеј; 28-03-11, 22:01.

          Comment


          • #50
            Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
            No offense, ali kazes da statistika nije vazan elemenat, a vidimo koliko ti znaci da je Doktor postao lider u segmentu asistencija, iako smo svi znali da je bolji u tom segmentu igre od Ronda ( znam, nema mnogo smisla ovo sto sam rekao, ali protumacite ga nekako ) .
            Da je recimo Deron ispred njega ne bi mi nista znacilo a ovako ispade jos Rondo bolji asistent na papiru i velicaju ga po medijima,e pa sad ne mogu ni to.Zato mi je stalo,jer ove sezone jos ispadose Rondo i Westbrook bolji plejevi.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Sessions je igrao dobro i dok je Jamison bio zdrav.Upravo,kada je Jamison presao sa klupe u prvu postavu i Sessions je proigrao,primetio sam to na fantasy-ju.
              Njih dvojica su mnogo bolji otkada su usli u prvu postavu,ali bas mnogo,mnogo bolji.Antown je npr. dok je ulazio sa klupe imao oko 9 ppg, a kasnije 20+.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by ЕлБиЏеј View Post

                @3 sekunde

                Rekao si da je Scottie najbolji defanzivac ikada . Ne slazem se . Upravo njegov saigrac, Rodman, je bio ZVER u svom reketu, sjajan u def. postavkama, sa svojom visinom mogao je veoma lako cuvati i nize igrace i vise igrace, a bio je solidan odbrambeni igrac na low postu .
                Tu su negde. Rodman je pre svega bio dominantan skakač, pa tek onda defanzivac. Kad bih birao svoju idealnu defanzivnu petorku, na PF bih pre stavio Garneta.

                Comment


                • #53
                  Antawn je imao strasno malu minutazu do negde sredine decembra . Nakon toga je poceo da pali sve zivo .

                  Sessions solidan cele sezone, ali u martu je zaista poludeo . Kada je postao starter, ima negde oko 15 ppg i 6 apg za 29 minuta, sto je veoma dobro . Mnogo sam ga zgotivio .

                  @3 sekunde

                  Ipak je Dennis undersized, visok je 1,98 . E sad zamislite Kobe-a kao PF-a i sve ce vam biti jasno .

                  Rodman bi bio ubedljivo najbolji defanzivac ikada da je visi za 10 cm .
                  Last edited by ЕлБиЏеј; 28-03-11, 22:20.

                  Comment


                  • #54
                    Pa to je jos jedan ocajan potez Wolves-a, potpisali su Ridnour-a, a ja bar nesto ne vidim preveliku razliku izmedju njega i Sessions-a...
                    I jos je plus Ramon nekih 6-7 godina stariji, al' oni su toliko zaludjeni Rubiom da to nije normalno.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #55
                      Jamison je na pocetku imao malu minutazu,ali je kasnije imao vecu minutazu ali je i dalje ulazio sa klupe...ni tada nije igrao dobro.Ali je kasnije sve nadoknadio.Igrao je neverovatno.

                      Zaboravio sam da spomenem Marvin Williamsa,koji mi je jedan od drazih igraca Atlante,a i lige.Sinoc 31 poena,uz odlican sut iz igre.Dodje i njemu nekada da odigra kako moze i treba.I on je bio cesto povredjen ove sezone,a zanimljivo je da je uvek igrao bolje odmah nekon oporavka od povrede,nego pred povredu kada je bio potpuno zdrav.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Atlanta ima ogroman problem u igri... Bas sam o tome hteo da pocnem pricu kada smo ih razvalili sa 30 razlike, ali sam bio u frci oko spremanja novog foruma, pa sam potpuno zaboravio.
                        Ljudi, oni gotovo da uopste ne napadaju kos! Sve se svodi na solo akcije koje se zavrsavaju sutevima sa poludistance i distance preko ruke (u tome naravno prednjaci JJ ), Smoove kojeg je Mike Woodson prosle sezone naterao da izbaci iz svog napadackog arsenala sut za 3 i igrao je fenomenalno, sada krene na prodor u svakom desetom napadu, Marvin isto tako, znaci potpuno rasulo... Cak i Horford vecinu poena postize iz PnP-a. Bas su u velikim problemima, videcemo moze li se ista promeniti za PO.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #57
                          Nick Young opet ne igra, ponovo se povredio...

                          A, ovo za underrated igraca, nisam video je li ko pomenuo Ellis-a, primecen je kod nas, ali ga u Americi ne svrstavaju među najbolje bekove, kao fazon, pa on igra za Golden State i nije mu tesko da ima dobru statistiku, sto je prosto smesno. Najbolji bek na zapadu posle Kobe-a...On i Manu naravno
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • #58
                            Ja licno gotivim Hawkse kao tim . Imaju savrsen roster, ali izgleda da nesto ne stima sto se tice trenerske pozicije .

                            Neko od boljih trenera bi sa takvom petorkom cuda pravio . All star centar, all star bek, racionalan plej, high flyer pf, perpektivan sf i najbolji 6. igrac lige . Slozicete se, sjajan sastav .

                            Comment


                            • #59
                              I meni se mnooooogo svidja njihov roster, mada pitanje i kakva je hemija unutar ekipe, ocigledno je da nesto ne stima i na relaciji trener - igrac, a verovatno malo i medju njima.
                              Definitivno, ogromna greska ugovor koji je dat JJ-u...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #60
                                Nikad mi nisu bili jasni,svakako jedna po igrackom kadru od najkompletnijih ekipa.Nikad mi se nije svidjala njihova igra,sve totalno nerezonski,ali verovatno je to sto kazete,da trener ne valja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X