Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 23 (28. March - 3. April)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ovo je vec sramota!

    Comment


    • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, tacno su ohladiti od NBA do PO ako ovo izgube.

      Comment


      • Ovaj Bosh mi je toliko omrazen da od njega ne bi uzeo ni milion dolara da mi nudi...

        edit: To je to od mene na ovom forumu do finala gde igramo sa LA

        Comment


        • Bravo za Bosha i njegova slobodna bacanja!!!

          Comment


          • Sasvim zasluzena pobeda Cavsa. Ubadali su bitne suteve,dok je Majami igrao na momente sramotno,na momente fantasticno...ali takva igra nije dovoljna ni da se pobede Cavsi,valjda ce da skapiraju da u svaku tekmu moraju da udju maksimalno motivisani inace nece proci ni prvu rundu PO-a...Mada mislim da je ovo prolazno i da ce Heati dobiti skoro sve tekme do kraja,ako ne i sve

            Comment


            • Bogme, 4/4 je bas bila sramna za Miami. Definitivno zasluzena pobeda Cavsa. Al' ce LBJ4life da popizdi (tj popizdeo).

              Comment


              • Druga je bila jos gora,ali pretpostavljam da nisi gledao

                LeBron je odigrao ispod svog nivoa a imao je triple-double

                Comment


                • Daklem, sva 3 top tima na istoku su zasrala. Primecuje se zasicenje i umor na sve strane sto je veoma tipicno za ovaj deo sezone. Dok cavsi igraju potpuno ratereceno i u fazonu jebe nam se. Doduse heat lozaci vec sutra bi trebali da preuzmu drugo mesto makar na par dana. U principu su to sve nijanse, da'l ce ko dobiti Philly ili NY, nije ni bitno, najvazniji ce biti duel sa fosilima 10-og aprila, jer ako ovi dobiju onda ce sigurno imati prednost domaceg terena (ukoliko se sretnu u drugom krugu, jelte)
                  Bullsi (dajte neki nadimak da ne bude da sam pristrasan) bi sutra trebali da ucvrste prvo mesto, imali su dan 'odmora' tako da ne bi tu trebalo da bude iznenadjenja protiv divljaka sumara. Posle tamo im isto sledi susret sa fosilima (7-og aprila)...
                  http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                  Comment


                  • Sta sviraju Durantu,ovo je postalo bezobrazno

                    Edit : Kako se vratio GSW trojkama i idemo u OT

                    Edit 2 : Ellis promasio sut za pobedu A Durantula odigrao majstorski u OT-u
                    Last edited by Ljuba90; 30-03-11, 03:49.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Druga je bila jos gora,ali pretpostavljam da nisi gledao

                      LeBron je odigrao ispod svog nivoa a imao je triple-double
                      Toliko o statistici...
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Puko mi je net sinoc danas idem u SBB da ih sve pobijem to je pod 1. Pratio sam na jebenom telefonu na ESPN scoreboardu i ne mogu da verujem da MVP ima tripl dabl i da izgube stvarno svaka vam cast moroni.

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Toliko o statistici...
                          Toliko o Dzejmsu.

                          Comment


                          • @T-Mac

                            Bas sam hteo sinoc da napisem ali sam bio mnogo ljut :

                            Statistika je kao bikini - otkriva sve, a pokazuje ništa.


                            Pa sta ako je imao triple-double? Sinoc je bio igrao ispod svojih mogucnosti, verovatno ogroman pritisak je bio na njemu (ili su mu Cavsi i dalje u srcu). Ne postoji drugi razlog.
                            Hrabri cinjenica da se nisu predavali i kad nije islo a i to sto Bibi igrao kao lud. A Klivlendu sta je sve ulazilo to je bilo strasno.

                            Napred Majami

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade #3 View Post
                              @T-Mac

                              Bas sam hteo sinoc da napisem ali sam bio mnogo ljut :

                              Statistika je kao bikini - otkriva sve, a pokazuje ništa.


                              Pa sta ako je imao triple-double? Sinoc je bio igrao ispod svojih mogucnosti, verovatno ogroman pritisak je bio na njemu (ili su mu Cavsi i dalje u srcu). Ne postoji drugi razlog.
                              Hrabri cinjenica da se nisu predavali i kad nije islo a i to sto Bibi igrao kao lud. A Klivlendu sta je sve ulazilo to je bilo strasno.

                              Napred Majami
                              Pa zamisli da je igrao sa 100% stvarno bi bio bedak ne bi bilo fer :P MVP!

                              Comment


                              • Kazem ti ja, i dalje on sigurno oseca neke emocije pa mu bilo zao... ja tvrdim da je i dalje idol mnogima u gradu iako se to ne pokazuje cak sta vise pale i unistavaju sve sto ima veze sa njim, debilizam svetskih razmera.

                                Comment

                                Working...
                                X