Announcement

Collapse
No announcement yet.

COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

    Stoner ocekivano ali ono sto je jos vaznije Lorenzo 2. i objasnio Pedrosi da mu masina nije dovoljna i da ipak treba neki skill da bi se rezultat postigao.Svaka mu cast za danasnju voznju,mora Yamaha jos da radi ali uz njegov skill stici ce se i Stoner ako bog da,mada ce biti izuzetno tesko.A ovde su svi pricali kako ce ga i Ben nadigrati i kako nema sansi za podijum,svaka cast sampionu,najvise je danas prikazao sto se tice skilla,on i Iannone moralni pobednici danas. h5g6k8
    sigpic

    Comment


    • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

      Dobra trka.Ali Stoner.......sta napravi, ako ovako nastavi, tesko ce ga bilo ko stici.
      Lorenco fantastican,da ima onu Hondu, bilo bi bas tesno.Nije mi jasno samo, zasto je Dani onako naglo popustio, kada je vise od polovine trke odvezao odlicno.
      Rosi, onako kako sam i vec napisala.Ne treba se odmah ocekivati od njega mnogo.Mada je ipak bolje vozio nego na treninzima, bar po vremenima koje je postavljao.
      Ipak su trke nesto drugo.Odlican vozac, sa dobrim motorom,ne mora biti i najbolji, pobeda je osigurana.Lorenco je to pokazao.

      Comment


      • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

        Stoner ko Stoner, tata $%&5@$A , ali Lorenco sto je odvozio trku, auuu, alal vera @R&}*
        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

        Comment


        • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

          MANJE VISE, OVAKO NESTO SMO OCEKIVALI. MADA, IPAK SAM SE NADALA DA CU DOKTORA VIDETI NA PODIJUMU. BILO JE MOMENATA KAD MI JE SRCE ZAMALO STALO, A TEK JE POCETAK! IZVINJAVAM SE NA VELIKIM SLOVIMA, KUCAM SA MOBILNOG.
          #58

          Comment


          • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

            1. Svaka cast Caseyu. Neko ce reci, ima mnogo jak motor, medjutim, treba biti majstor pa to iskoristiti (pogledaj pod 2. Dani Pedrosa). Jednog momenta je covek rekao: dosta igranja, i za tri kruga napravio dve sekunde.
            2. Dani je danas, bez podcenjivanja, pokazao zasto, sem nekog ludog spleta okolnosti, nece biti Moto GP sampion &+I}\ Jednostavno, suvise lako popusta pod pritiskom. Jorge ima slabiji motor, ali je dokazao da je mnogo bolji vozac. Nece Honda do kraja godine imati ovoliku prednost. Ako Dani ne napravi nesto odmah na pocetka, dovidjenja titulo. Ponadao sam se, dobro je poceo, ali posle je bio #&^Dk* Da je trka bila dva kruga duza, tvrdim da bi ga oladio i Dovi.
            3. Jorge dokazao ono sto sam pisao pre neki dan, on je veliki vozac. Protiv mocne kombinacije Stoner-Honda se vise i nije moglo, sem da Casey sam sebe izbaci iz trke. Sve pohvale, nije izgubio nista, do kraja sezone, mozda i najveca konkurencija Stoneru.
            4. Rossi pokazao ono sto smo znali. On je majstor trke, ali protiv svog tela ne moze. Dodajte 10s na ono sto je imao na kraju, posto tvrdi da mu rame oduzima pola sekunde po krugu, tu je realno sada on, tj. Ducati. Popravice se, to je sigurno, i on i motor, pitanje je samo da li dovoljno i da li dovoljno brzo. Trebace mu malo vremena da ukroti taj Ducati, kada se to desi, bice jako opasan. Kada povrati kontrolu, uz urodjenu brzinu koju ima Ducati bice veoma zanimljivo i zabrinjavajuce za druge.
            5. Simonceli i Dovizioso #$&+|r Obojica odlicna voznja, Marco standardno agresivan, volim kada gura do incidenta, tada je najbolji i najzanimljiviji za gledanje. Dovi mu je odlicno posle vratio i priblizio se Pedrosi, kao sto rekoh, verovatno bi ga obisao da je trka trajala jos krug dva.
            Sve u svemu sjajna trka, Honda mnogo ispred svih, ali suv talenat drugih vozaca vec sada cini trke zanimljiv, kako se motori budu priblizavali Hondi, bice i vise kandidata za pobedu i na kraju titulu. Jedva cekam Jerez, jednu od Doctorovih omiljenih staza (javi se Sete $8#a)
            Toliko od mene izvinjavam se na gnjavazi, hvala svakom ko je imao strpljenja da ovo procita do kraja.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

              Samo ti pisi NebojsaNS, svi citamo sve sto bilo ko od clanova napise.
              I sve nam je zanimljivo.
              Herez---to nikad nije bila staza koja lezi Dukatiju.To je pre Yamahina staza. Tu ce se pre boriti Stoner i Lorenco.
              Tek posle Hereza, mislim da mozemo ocekivati onog starog Rosija.

              Comment


              • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                [quote author=S-Nash link=topic=3376.msg274088#msg274088 date=1300650787]
                Stoner ocekivano ali ono sto je jos vaznije Lorenzo 2. i objasnio Pedrosi da mu masina nije dovoljna i da ipak treba neki skill da bi se rezultat postigao.Svaka mu cast za danasnju voznju,mora Yamaha jos da radi ali uz njegov skill stici ce se i Stoner ako bog da,mada ce biti izuzetno tesko.A ovde su svi pricali kako ce ga i Ben nadigrati i kako nema sansi za podijum,svaka cast sampionu,najvise je danas prikazao sto se tice skilla,on i Iannone moralni pobednici danas. h5g6k8
                [/quote]

                samo da dodam da je danas Dani poprilicno pao u mojim ocima

                Comment


                • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                  Dovi i Simoncelli su mnogo jaci vozaci od Pedrose u duel igri,ali cini mi se da imaju problem da na ovim masinama nadju bolji izlaz iz krivine,dok Pedrosa to dosta bolje radi i brze krugove okrece,medjutim kad bi doslo do direktnog duela,mislim da pobednik ne bi dolazio u pitanje.Spiesa sam ocekivao bolje plasiranog ali bar je kao i Rossi pokazao skill u duel igri a o Lorenzu danas ne treba trositi reci.Jos ne treba zaboraviti da je Katar Stonerova staza vec evo 5. godinu(prosle godine bi dobio da nije pao)tako da nas ceka izuzetna borba u nastavku.Lorenzo na stabilnost,agresivnost i skill sigurno na ostalim stazama moze po mom misljenju Stoneru da parira,a opet se ocekuje od Yamahe da poradi na toj masini,imaju fenomenalne vozace,Spies je prava zamena za Doktora.Doktor,rame mu u finisu prosle sezone nije bilo toliki problem na Yamahi,sto se videlo posebno u Sepangu.Ducati je ipak drugacija masina koju je teze ukrotiti a uz to oni su tek krenuli da razvijaju tu masinu i prilagodjavaju je njemu.U drugom delu sezone ga ocekujem konstantno na podijumima,u prvom cemo jos videti.Ako se Stoner i Lorenzo ne odlepe do tad previse,sigurno ce biti u borbi za titulu.Sve u svemu,mislim da ispod 3. mesta nece zavrsiti sezonu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                    [quote author=vesna8.11 link=topic=3376.msg274110#msg274110 date=1300651865]
                    Samo ti pisi NebojsaNS, svi citamo sve sto bilo ko od clanova napise.
                    I sve nam je zanimljivo.
                    Herez---to nikad nije bila staza koja lezi Dukatiju.To je pre Yamahina staza. Tu ce se pre boriti Stoner i Lorenco.
                    Tek posle Hereza, mislim da mozemo ocekivati onog starog Rosija.
                    [/quote]

                    Znam ja to, govorio sam bas o Rossiju i cuvenom Jerezu iz 2005. Uvek se setim toga i ,,Katarske kletve`` u ovo vreme.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                      [quote author=Zeka29 link=topic=3376.msg274112#msg274112 date=1300651927]
                      samo da dodam da je danas Dani poprilicno pao u mojim ocima
                      [/quote]


                      Po meni Dani je nastavio sa istom voznjom kao od prosle godine,ako ne pobegne na startu i iza njega nema nikog na vidiku on popusta.
                      Bio sam se ponadao na trenutke da je promenio svoju voznju i da je postao agresivniji ali sam se izgleda prevario ili je to najava da se trudi da nesto promenii,da vozi malo zesce i tvrdje.

                      Comment


                      • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                        Koliko je Stoner bio dominantan na treninzima mislio sam da ce ostaviti sve najmanje za 7-10 sec,al sreca nije se to desilo,sto se tice Pedrose mislim da nije "podlegao pritisku" prije ce biti da je potrosio gume u borbi sa Stonerom,Lorenco miran i veoma konstantan kao i obicno (oni psihijatri su napravili cudo) Simonceli i Dovi sjajni,sve ostalo ajmo reci ocekivano osim Bena od njega sam ocekivao najmanje 4-5 mjesto.Eh Rosi kad je usao u prvu krivinu drugi skocio sam s kauca,treba tu jos vremena da se sloze kockice i da ojaca to rame @(*6sd$%
                        Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                        Comment




                        • Comment


                          • [/quote]

                            Dzaba ti, kvota bi bila 1.00, nisu ni ovi iz kladionica sisali vesla.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                              Sto se tice Rosija sada sam jos vise siguran da rame ne moze da bude izgovor. Najbolje vreme je napravio 6 krugova pre kraja!? Taj motor je muka ziva. Ali napredovace...

                              Stoner je naravno presrecan zbog pobede ali ne bi trebao biti. Svi su ocekivali (a i on) da ce se odlepiti vec na pocetku i nestati. Ali na kraju samo 3,5 s izmedju njega i Lorenca!? Nema tu mnogo mesta za euforiju...

                              Lorenco, sta reci nego sampionski!

                              Meni je jasno bilo da Pedrosa ima velikih problema (i to nema blage veze sa psihom). Imao je najbrzi motor na pravcu ali ne i u krivinama. Zbog toga je morao poprilicno da se muci kako bi se u tim delovima odbranio. Videlo se kada je skinuo kacigu da je momak na izmaku snage sa bolnom grimasom na licu. Ako ste obratili paznju po njegovim pokretima jasno je pokazao da mu je leva ruka i ukocena, sto je na kraju na konf. za stampu i rekao. Meni ga je zao, samo sto ne zaplace. Ali realno nema nikakvog razloga za to. Pokazao je da je u nekim delovima trke bio brzi i od Stonera. Ako ne bude imao krupnih kikseva smeo bih da se opkladim da ce biti najozbiljniji kandidat za titulu.

                              http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                              Comment


                              • Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                                pod 1.Rosi je preziveo na onom divljaku od motora(za koji se ispostavilo i da je spor) 7 mesto je za mene pobeda
                                2.lorenzo pokazao kako se vozi trka,izucio je zanat od Dr.(zapravo gubeci 90% trka)al sad mu se to isplatilo!
                                3.Pedrosu moramo da sazaljevamo,(mangupi ga prestizu,dok on bas lepo vodi trku),jer uz sampionat gubi i prvo mesto u timu,pa drugo u trci,i dok ispod vizira place,nevidi stazu,a iti bolovi u ruci ccccc!meni ga je bas zao!
                                4.Stoner svanulo mu kad je razduzio onu italijansku strvinu od motora(koja je tad bar bila brza)sa kojam se valjao na afaltu svake staze bar 1-2 puta,bilo trening ili trka,Hondu vozi lako ko dete trotinet!!!SVE CESTITKE NA POBEDI !!!! %G8_
                                Nadam se iskreno da ce Rosi za trku dve ono magare od motora da dovede u red pa da gledamo sampionat u punom svom sjaju!!! (*#^R^

                                Comment

                                Working...
                                X