Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori pod lupom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gojko Andrijasevic - ubedljivo najgori komentator koji je ikada radio na SK-u. Ja kapiram da svi prave greske i sve to, ali covek SVAKU, ali SVAKU utakmicu prenosi ocajno. Dzaba njemu prijatan glas (mada po meni nema ni to), kada covek nema blage veze sa komentarisanjem. Totalno pogubljen covek na svakoj utakmici koju je prenosio, napravi vise gresaka na jednoj utakmici nego svi ostali komentatori zajedno za ceo vikend. Na nasoj sceni samo mu Strajnic udara konkurenciju..

    Comment


    • Немој да се зајебавамо, Мијаљевић је гори од Страјнића и Андријашевића заједно.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Opet su pustili Stolicu da komentarishe,bice sprdnje hahahahah,atp Auckland,oh moglo je bez njega kao proshle nedelje ...
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Originally posted by Uros94 View Post
          Немој да се зајебавамо, Мијаљевић је гори од Страјнића и Андријашевића заједно.
          ma Aca Informacija je kralj za njih

          Comment


          • Višković je Stolicu zaposlio preko 3K veze, jel` ? Vodio je valjda neku muzičku emisiju na toj pokojnoj televiziji, iznenadio sam se kad sam ga video kako izveštava iz Pionira. I naravno, apsolutni je nemač pojma.

            U fazonu "brate, Viško, daj ubaci me da radim nešto kod tebe, bilo šta."

            "Evo ti, komentariši".

            Comment


            • Pa fino,vjerujem da je Vishkovic znao da ce onako da se provaljuje ne bi to uradio ni u snu,ali eto sinoc je Stolica bio normalniji dosta,valjda su ga dobro upozorili,dodushe imao je par ispada- Rosolu krvavi nos,a on- morace da mu krvi bude do kolena da bi dobio mech...i josh nekih nebuloza ...
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Је л' то онај ћелави умоболник што води седмицу пред нама?
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Dok sam ja imao SK vodio je
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Uros94 View Post
                    Је л' то онај ћелави умоболник што води седмицу пред нама?

                    Jes,ne bih bash tako grub bio da je umobolan,ali ne da nije za sport pogotov za tenis,no je za recimo neki muzichki kviz tipa Tobogan ...
                    SignaturE se cheka ...sigpic

                    Comment


                    • Него шта је кад је помислио да може да ради на спортској телевизији. Глуми баја неку духовитост у оној седмици...
                      Туга бре.
                      Мислим оно, треба му дати да преноси боћање, сквош или тако нешто на Еуроспорту. СК нек заобиђе...
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Meni su najbolji komentatori Srdjan i Viskovic,Dragan Cica takodje nije los,ali zato mi je smrt gledati mec koji prenosi Gojko Andrijasevic zamolila bih SK kad on prenosi da nam ubace prevod
                        At the end of the storm is a golden sky

                        Comment


                        • Hvala ti Boze sto postoji Mute na daljincu da ne moram da slusam ove "komentatore" sa SK

                          Comment



                          • D. PLAVŠIĆ, na utakmici: Man.Utd-Liverpul (2:1), komentarisao je VRLO DOBRO. Veoma odmeren, fudbalska terminologija, bez nepotrebnih preuveličavanja&ulepšavanja u ocenama očiglednih situacija igre, osećaj za pauze, bez suvišnih podataka, nekoliko prihvatljivih zanimljivih statističkih detalja, primereno informativan, dobro koncentrisan, pravovremen, nenametljiv... Na nivou utakmice.
                            ...........

                            P.S.
                            Uros94, hvala na *ispravci, činilo mi se da je komentarisao ČIČA. (Izmenio sam u tekstu ime: PLAVŠIĆ umesto ČIČA, nakon Uroševe intervencije. I redigovao sam, izbacio, poslednju rečenicu.)
                            Ujedno izvinjavam se D. Plavšiću, nadam se da se neće naljutiti. (*Nisam bio zapazio da li je na početku&kraju prenosa pisalo ime komentatora!)
                            Naravno, izvinjenje i - forumašima!
                            Last edited by Dragooon; 13-01-13, 16:55. Reason: Zamena imena komentatora: Plavšić umesto Čiča.
                            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                            Comment


                            • Плавшић је преносио, не Чича.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Plavsic je najbolji!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X