Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 19 (28. February - 6. March)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

    Ljubo ja sam tu,gledam kako Nash gazi onog kvoterbeka. +*@WT*48*
    sigpic

    Comment


    • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

      Joj,daj Boze da zgazi onog aliena $#^%RT

      Comment


      • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

        [quote author=Ljuba90 link=topic=3323.msg258904#msg258904 date=1299033074]
        Dobili ovi Popajevi

        [/quote]

        Dobili &($%WP+ a sad sledeca je u Londonu, prve utakmice ikad u Evropi... u petak i subotu back to back protiv D-Willa i Netsa... bice interesantno. #$&+|r

        Tu sam i ja, gledam bullse i hawkse. Nash brate izvini, ali zgazice vas Krle $#^%RT
        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

        Comment


        • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

          Koja mi je to glupost sa Londom,sve zbog para i satro popularizacije kosarke u Engleskoj...previse su englezi cudni da bi gotivili kosarku $#^%RT

          Comment


          • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

            [quote author=Popaj77 link=topic=3323.msg259531#msg259531 date=1299109781]

            Tu sam i ja, gledam bullse i hawkse. Nash brate izvini, ali zgazice vas Krle $#^%RT
            [/quote]
            Ne moze on pored Robina Lopeza &*#GI(]

            Gortat ce kao i uvek da se iskida u odbrani.Videcemo kako ce ga cuvati.Iako ga mnogi smatraju za idiota,ne prolazi se tako lako pored njega.A posto ce Lopez verovatno poceti,Krle ce imati bar 12 u prvoj cetvrtini. $#^%RT

            Ono sto bi trebalo da bude na nasoj strani je to sto Nash i Carter zadnje 2 nisu vola uboli a protiv jacih ekipa uvek kidaju pa bi tako trebalo da bude i ovaj put.Samo da klupa bude ko prosli mec mada tesko.
            sigpic

            Comment


            • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

              [quote author=Ljuba90 link=topic=3323.msg259535#msg259535 date=1299110041]
              Koja mi je to glupost sa Londom,sve zbog para i satro popularizacije kosarke u Engleskoj...previse su englezi cudni da bi gotivili kosarku $#^%RT
              [/quote]
              Ma to sa Londonom je cisti marketing pred OI 2012. Mora novac da se zaradi, a i da se kosarka popularizuje kako im dvorane na OI ne bi bile prazne. Uz to su ove utakmice u Evropi i neka vrsta "probnog balona" za onu $ternovu ideju o 3. konferenciji.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                [quote author=Ljuba90 link=topic=3323.msg259535#msg259535 date=1299110041]
                Koja mi je to glupost sa Londom,sve zbog para i satro popularizacije kosarke u Engleskoj...previse su englezi cudni da bi gotivili kosarku $#^%RT
                [/quote]

                Pa pazi zbog para da, to je vec nekako postalo normalno, jbg, svet se nazalost oko para vrti, ali sto se tice Engleza, nikad se ne zna. Ucestvovali su na proslom PE. Mislim da je to cak i dobra sansa da se jos vise popularizuje. Ipak mislim da su trebali doci u neku drugu evropsku zemlju, mozda ce sledece godine... ima to dosta veze i sa OI 2012 kolko mi se cini, sto rece Brane. D-Will je izjavio da jedva ceka da se vrati za godinu dana i osvoji medalju (mada videcemo koju hehe h5g6k8 )
                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                Comment


                • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                  [quote author=S-Nash link=topic=3323.msg259536#msg259536 date=1299110048]
                  Ne moze on pored Robina Lopeza &*#GI(]

                  Gortat ce kao i uvek da se iskida u odbrani.Videcemo kako ce ga cuvati.Iako ga mnogi smatraju za idiota,ne prolazi se tako lako pored njega.A posto ce Lopez verovatno poceti,Krle ce imati bar 12 u prvoj cetvrtini. $#^%RT

                  Ono sto bi trebalo da bude na nasoj strani je to sto Nash i Carter zadnje 2 nisu vola uboli a protiv jacih ekipa uvek kidaju pa bi tako trebalo da bude i ovaj put.Samo da klupa bude ko prosli mec mada tesko.
                  [/quote]

                  Gortat je mnogo dobar u zadnje vreme. A imate i srece na ovom gostovanju. Voleo bih da Phoenix udje u PO, bice nezgodan protivnik svima. Ajd videcemo h5g6k8
                  http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                  Comment


                  • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                    Trebali su u Arenu da dodju,ne bi zalio pare gledao bih uzivo D-Willa i DeRozana $#^%RT

                    Comment


                    • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                      [quote author=Popaj77 link=topic=3323.msg259542#msg259542 date=1299110555]
                      Gortat je mnogo dobar u zadnje vreme. A imate i srece na ovom gostovanju. Voleo bih da Phoenix udje u PO, bice nezgodan protivnik svima. Ajd videcemo h5g6k8
                      [/quote]
                      Ma odlican je on mada ga nekako smatraju za idiota valjda ga nisu gledali od Orlanda ali stvarno je koristan.

                      Problem Sunsa je sto nikako ne mogu svi da se sastave da igraju konstantno dobro.Ako klupa kida,prva petorka je losa,ako Nash ima svoje vece,ostali ga ne prate,ako svi ostali kidaju onda Nash zasere,ako igraju solidnu odbranu ne mogu vola da ubodu i tako dalje mogao bi do sutra ovako.Kad bi iskoristili potencijal koji imaju bili bi 5. ili 6. na zapadu.Zaista mali broj igraca je konstantan samo Nash i Hill cele sezone sad evo Frye i Gortat otkad je dosao a ostali se prikljucuju.Trebalo bi da izbore PO.A tamo ako ih sut krene svasta moze biti.Ne znam da li je neko gledao prvi mec protiv Lakersa ove sezone.Lakersi su igrali odlicnu odbranu ali su svi iz Sunsa pogadjali nenormalne stvari.Sut kad ih ide tesko ih je dobiti.Uz to u PO ima dosta neizvesnih zavrsnica a Sunsi imaju 3 igraca koji odlicno resavaju Nash,Hill i evo Frye.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                        Odlican stream za Bulls-e. @R&}*


                        http://www.stopstream.tv/ch2.html
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                          [quote author=S-Nash link=topic=3323.msg259546#msg259546 date=1299110858]
                          Ma odlican je on mada ga nekako smatraju za idiota valjda ga nisu gledali od Orlanda ali stvarno je koristan.

                          Problem Sunsa je sto nikako ne mogu svi da se sastave da igraju konstantno dobro.Ako klupa kida,prva petorka je losa,ako Nash ima svoje vece,ostali ga ne prate,ako svi ostali kidaju onda Nash zasere,ako igraju solidnu odbranu ne mogu vola da ubodu i tako dalje mogao bi do sutra ovako.Kad bi iskoristili potencijal koji imaju bili bi 5. ili 6. na zapadu.Zaista mali broj igraca je konstantan samo Nash i Hill cele sezone sad evo Frye i Gortat otkad je dosao a ostali se prikljucuju.Trebalo bi da izbore PO.A tamo ako ih sut krene svasta moze biti.Ne znam da li je neko gledao prvi mec protiv Lakersa ove sezone.Lakersi su igrali odlicnu odbranu ali su svi iz Sunsa pogadjali nenormalne stvari.Sut kad ih ide tesko ih je dobiti.Uz to u PO ima dosta neizvesnih zavrsnica a Sunsi imaju 3 igraca koji odlicno resavaju Nash,Hill i evo Frye.
                          [/quote]

                          Opet kazem da postavis balvan na pika sa Nashom on ce naterati taj balvan da da kos &+I}\ zato ne mozemo suditi o tim igracima dok ne odu negde pa da ih vidimo bez Stiva.

                          T bolji je ovaj http://www.soccertvlive.net/watch/52...ago-bulls.html

                          Comment


                          • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                            Jeste bolji, ovaj moj nesto poceo da se muti. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                            Prelazim u pauzi. @(*6sd$%
                            Evo ga sebicni Rose bez osecaja za assist. h5g6k8


                            EDIT: Kako je poceo da krade lopte, Lebron style baby... &8@^J &8@^J &8@^J
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                              Omg Atlanta cak nijedan skok nema #%d*

                              Comment


                              • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                                10:0! Cak je i Bogi pogodio za 3 $#^%RT
                                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                                Comment

                                Working...
                                X