Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fed Cup...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ostavite Anu i Jelenu na miru
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Bio je zreb za Fed cup i u 1. kolu igramo protiv Belgije u gostima

      Fed kup: Srbija gostuje Belgiji u prvoj rundi Svetske grupe
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ko dira Anu i Jelenu? Ne dirajte Anu bolje vam je.. Uhh odmah sa Belgijom bogami hm...
        Ana i Jelena su u nikad goroj formi.. Ne znam stvarno mozemo li ista..

        Comment


        • Vrlo ubedljiva Kvitova, Ruskinje će svoju priliku morati potražiti u ostala 3 meča. Valjda sma pogodio temu

          Comment


          • Jesi, bas sam sad krenula da trazim temu, misleci da je na nekoj 3.,4. strani

            Ruskinje igraju bez Zvonareve, posto se ona povukla zbog povrede ramena, umesto nje igra Kirilenko.
            Sad igraju Kuza i Safarova, Kuznetsova vodi 1:0 u setovima i ima prednost brejka u 2. setu.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nakon prvog dana rezultat je 1-1.
              Kvitova je dobila Kirilenko 6-2, 6-2, a Kuznjecova Safarovu 6-2, 6-3. ;)

              Comment


              • Kvitova je dobila Kuznjecovu 4-6 6-2 6-3, a Pavlicenkova je dobila Safarovu 6-2 6-4. U odlucujucem mecu Hradecka i Peske su dobile Kirilenko i Vesninu 6-4 6-2. Tako da je Ceska osvojila Fed kup!

                Comment


                • bas mi je drago, najvise zbog Petre

                  Danas sam gledala Kuznetsova-Kvitova, ali samo 3. set i to od rezultata 3:1 za Kuzu. Tada je Kvitova zaigrala i krenula da udara po loptici kao sto samo ona zna, Kuznetsova nije imala odgovor, ono je bilo savrseno
                  I sto je najgore, Kuznetsova je odlicno igrala, vracala je neverovatne lopte i da je igrala protiv bilo koje druge igracice, pobedila bi sigurno.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Deder Dule, ti ili neko drugi, ako vas ne mrzi proverite ko je poslednji put uzeo Vimbldon, WTA Sampionat i FED Kup u jednoj sezoni

                    Ja cu vama za uzvrat bilo sta sa ATP-a ako treba
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Davenport 1999, a prije nje Petrinoj zemljakinji 1985, legendarnoj Štefici je to izmaklo 1992, pišem ti dug kad nešto zatreba ali i ovo treba dodatno provjeriti jer mi se ne da detaljisati

                      Comment


                      • Ja vec kliknuo na Like, nema sad prepravki

                        Ruzno pace jeste osvojilo ovaj triling (proverio sam) a Martina sigurno nije te godine posto je vec odavno igrala za selekciju SAD-a a i tih godina nije igrala Fed Cup
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • To ti je kad žuriš, a lijepo piše da nisam detaljisao Mislio sam da je 1985 ali je 1986, znam za njen prelazak u SAD ali sam je ubacio u Čehoslovačku gledam Barcelonu pa mi nije zamjeriti

                          Comment


                          • Samo za Kleja.

                            Code:
                            [B][U]Godina[/U][/B]	[B][U]Vimbldon[/U][/B]	         [B][U]WTA Sampionat[/U][/B]	                  [B][U]Fed Kup[/U][/B]
                            
                            1972.	Billie Jean King         Chris Evert	                  Juzna Afrika
                            1973.	Billie Jean King         Chris Evert	                  Australija
                            1974.	Chris Evert	         Evonne Goolagong Cawley	  Australija
                            1975.	Billie Jean King         Chris Evert	                  Cehoslovacka
                            1976.	Chris Evert	         Evonne Goolagong Cawley	  SAD
                            1977.	Virginia Wade	         Chris Evert	                  SAD
                            1978.	Martina Navratilova      Martina Navratilova	          SAD
                            1979.	Martina Navratilova      Martina Navratilova	          SAD
                            1980.	Evonne Goolagong Cawley  Tracy Austin	                  SAD
                            1981.	Chris Evert	         Martina Navratilova	          SAD
                            1982.	Martina Navratilova	 Sylvia Hanika	                  SAD
                            1983.	Martina Navratilova	 Martina Navratilova	          Cehoslovacka
                            1984.	Martina Navratilova	 Martina Navratilova	          Cehoslovacka
                            1985.	Martina Navratilova	 Martina Navratilova	          Cehoslovacka
                            [B][COLOR="#0000FF"]1986.	Martina Navratilova	 Martina Navratilova (2 puta)	  SAD[/COLOR][/B]
                            1987.	Martina Navratilova	 Steffi Graf	                  Zapadna Nemacka
                            1988.	Steffi Graf	         Gabriela Sabatini	          Cehoslovacka
                            1989.	Steffi Graf	         Steffi Graf	                  SAD
                            1990.	Martina Navratilova	 Monica Seles	                  SAD
                            1991.	Steffi Graf	         Monica Seles	                  Spanija
                            1992.	Steffi Graf	         Monica Seles	                  Nemacka
                            1993.	Steffi Graf	         Steffi Graf	                  Spanija
                            1994.	Conchita Martinez	 Gabriela Sabatini	          Spanija
                            1995.	Steffi Graf	         Steffi Graf	                  Spanija
                            1996.	Steffi Graf	         Steffi Graf	                  SAD
                            1997.	Martina Hingis	         Jana Novotna	                  Francuska
                            1998.	Jana Novotna	         Martina Hingis	                  Spanija
                            [B][COLOR="#0000FF"]1999.	Lindsay Davenport	 Lindsay Davenport	          SAD[/COLOR][/B]
                            2000.	Venus Williams	         Martina Hingis	                  SAD
                            2001.	Venus Williams	         Serena Williams	          Belgija
                            2002.	Serena Williams	         Kim Clijsters	                  Slovacka
                            2003.	Serena Williams	         Kim Clijsters	                  Francuska
                            2004.	Maria Sharapova	         Maria Sharapova	          Rusija
                            2005.	Venus Williams	         Amelie Mauresmo	          Rusija
                            2006.	Amelie Mauresmo	         Justine Henin-Hardenne	          Italija
                            2007.	Venus Williams	         Justine Henin	                  Rusija
                            2008.	Venus Williams	         Venus Williams	                  Rusija
                            2009.	Serena Williams	         Serena Williams	          Italija
                            2010.	Serena Williams	         Kim Clijsters	                  Italija
                            [COLOR="#0000FF"][B]2011.	Petra Kvitova	         Petra Kvitova	                  Ceska[/B][/COLOR]
                            Dakle to je uspelo Navratilovoj 1986., Devenportovoj 1999. i sada Kvitovoj 2011.. Navratilova je 1978., 1979., 1983., 1984. i 1985. osvajala Vimbldon i zavrsni masters, Graf je 1989., 1993., 1995., 1996. uspevala takodje da osvoji Vimbldon i zavrsni masters. Sarapova je uspela isto to 2004. takodje je i Rusija osvojila Fed kup, ali ona nije igrala. Venus Vilijams je uspela 2008., kao i Serena 2009. da osvoji Vimbldon i zavrsni masters.
                            Last edited by Dusan; 06-11-11, 21:11.

                            Comment


                            • Eto vidis notorious kako si trebao da odradis, a ne aljkavo i strokavo

                              Masu 2004. sam jedinu proverio pre nego sto sam pitao ali sam znao da su male sanse da je igrala za Rusiju. Lepo drustvance za Cehinju, nema sta
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Izvukao sam suštinu iz ovih podataka i prepričao vam u jednoj rečenici, trebate mi bit zahvalni Provjerio Mashu, Mauresmo i Martinez bile su sumnjive, za sestre sam znao da nisu. Očekivao sam da su Davenport ili Graf. Drago mi je da je Kvitova to napravila, a nadam se da će uzeti još bar 3-4 GS, u ovakvom odnosu snaga bila bi šteta da to ne napravi.

                                Comment

                                Working...
                                X