Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fed Cup...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemooo!
    http://www.youtube.com/watch?v=AA2X-...&feature=feedu

    Comment


    • Idite na tviter i vidite sta ljudi ostavljaju CIbulkovoj zato sto je danas onako skakala od srece kad joj je Ana predala, ono treba procitati

      samo neki:
      @Cibulkova CRY!!!!
      @Cibulkova you got served by Serbian team!!! lol
      @Cibulkova HAHAHAHAHAHAH LOSERS!!!!!! <3 SERBIA <3 <3 ANA <3 <3 JJ <3 <3 ALEX <3 <3 BOKA <3
      @Cibulkova Yeah, we can't stand losing. That's why we WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN!
      @Cibulkova Still happy for your "win"??? Oh, it doesn't matter now, Serbia WON!!!
      itd
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment



      • Mada da skace kad joj neko preda
        sigpic

        Comment


        • Nisam gledala taj mec i ne mogu da vjerujem da je skakala...

          Comment


          • Evo jos

            @Cibulkova Anyone who laughs last, laughs the sweetest!
            @Cibulkova Sorry for this,but you are guilty!You make us really angry when you said juuuuuuuupi after Ana's retired!And now Ajde SRBIJA!!!!!
            @Cibulkova AJDEEEEEEEEEE!
            sigpic

            Comment


            • Kako bi svi izresetali Anu da smo izgubili,srecom pa nismo
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • nisam danas gledala meč..ali vidim po vasim komentarima da je bilo uzbudljivo..bravo devojke!!!
                šta je bre sa Anom pa se stalno povređuje...
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Gledala sam JJ do trećeg seta i 1:3. ... pa kada sam se opet uključila...a ono dubl?????
                  Kako dubl, zašto dubl...oooooo Jeca pobedila i taaakooo leepoo sve do krajaaa
                  Devojkama nikada nije manjalo srce, borbenost i želja da pobede i svaka im čast na tome
                  Anu nisam gledala i interesuje me kakva je povreda u pitanju

                  A za Cibulkovu... pih... teško je biti veliki u nekim situacijama... to stvarno malo ljudi zna kako se radi.. svesna je ona da jedino nešto u reprezentaciji može da daa...mislim, znamo koji su njeni dometi...tako da ima odlične packe na tviteru i zaslužila ih je

                  Najsmešniji mi je onaj deo kada kao počne svojima da se žali na slovačkom, ali mi imamo google prevodilaca...
                  Last edited by miloolja; 17-04-11, 22:14.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Sad cu da napravim video "Leave Cibulkova alone!"
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • A i Cibulkova je mogla da iskulira, ruzno je da tako slavis kad je neko povredjen ma koliko god vazan mec bio.
                      http://www.youtube.com/watch?v=AA2X-...&feature=feedu

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Anu nisam gledala i interesuje me kakva je povreda u pitanju
                        Ana je obnovila povredu stomačnih mišića koju vuče još od HC i meča sa Henin

                        Uh, nisam znala da je ovo sa Cibulkovom otišlo ovako daleko
                        sigpic

                        Comment


                        • Cibulkova je sama kriva, posle meca sa Anom, ovo je napisala na tviteru i to na slovackom, valjda je mislila da niko iz Srbije ne zna da koristi translator

                          Cibulkova Dominika Cibulkova
                          Dakujem vsetkym to je v poho,oni len nemozu prezit prehry ;)
                          tj.
                          Thank you to everybody it's okay, they just can not survive losing;)
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ocete jos?

                            Oh, I almost forgot. @Cibulkova Have a great time playing in WG 2 and enjoy your title-less career! From Serbia, with love.
                            @Cibulkova It's OK to be happy after a win but jumping in joy after a retirement is kinda classless - and I don't even like Ana

                            http://sport.blic.rs/Tenis/196107/Ja...mec-u-karijeri
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Cibulkova je sama kriva, posle meca sa Anom, ovo je napisala na tviteru i to na slovackom, valjda je mislila da niko iz Srbije ne zna da koristi translator


                              tj.
                              Ne mogu da verujem da je takva . . .
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Nije problem da ostavite link ka njenom nalogu na tweeteru?

                                Comment

                                Working...
                                X