Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK PokerStars Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Ajde baci jos jedan pa da idem spavati
    rekao je da je umoram , rano je ustao !!
    FORZA MILAN!!

    Comment


    • Nek baci nama jednu pa nek on spava
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Niksa View Post
        rekao je da je umoram , rano je ustao !!
        Pa on moze da napravi, ali ne mora da igra

        Comment


        • ID - 491317
          Pozivni Kod : 08261980

          Ajde onda kod mene ja cu praviti , ne odgovara mac ;)
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Postavljen poker u 22:00
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • A, kako ti to mozes da radis?
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Haker je Miko, provalio ti sifru
                sigpic

                Comment


                • Nisam video da si otvorio novi klub, my bad. U svakom slucaju, uzivajte.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • U 10 turnir ali SK madafakaz soba, otkazuj ovo tvoje Miko.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Nisam video da si otvorio novi klub, my bad. U svakom slucaju, uzivajte.
                      Ma OK nije problem , igracemo kod tebe , ja sam ovaj klub otvorio ima 5 meseci kad nije bilo turnira pa kako nije tebe bilo sinoc kad smo 2. odigrali prebacili smo se kod mene
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Miko ja cu igrat' kod tebe ako bude otvoreno
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Ma OK nije problem , igracemo kod tebe , ja sam ovaj klub otvorio ima 5 meseci kad nije bilo turnira pa kako nije tebe bilo sinoc kad smo 2. odigrali prebacili smo se kod mene
                          Nema kod mene, nije to moj klub, nego klub SK foruma. Izvinjavam se za malopre, nisam video da si otvorio, mislio sam da ti je neko ovamo dao admina.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Ajd' sad ljudi mala pomoc. Skinuo sam ono sa Pokerstars.com, instalirao, napravio account i kako sad da nadjem sobu i da udjem na taj turnir?
                            sigpic

                            Comment


                            • @Colke

                              Kad udjes na pokerstars ides na home games iako mislim da ti je odmah na to prebaceno



                              Onda ti trazi ID i invination , ubacis ovo i cekas potvrdu

                              ID kluba je 222526
                              Invitation Code je joecole10
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Nema kod mene, nije to moj klub, nego klub SK foruma. Izvinjavam se za malopre, nisam video da si otvorio, mislio sam da ti je neko ovamo dao admina.
                                Da li bi onda bio problem da dadnes nekome admina recimo asprilji pa kada tebe nema recimo kao sinoc da mozemo organizovati , a on je poprilicno uvek online
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X