Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK PokerStars Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde da mi prebacis koji cip
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Paradox91 View Post
      Sto se mene tice, moglo bi malo kasnije u 11 npr, ali ako bude vise turnira, onda nije bitno.
      mozemo i kasnije jos neki turnir odigrati
      FORZA MILAN!!

      Comment


      • Originally posted by Niksa View Post
        mozemo i kasnije jos neki turnir odigrati
        Ne bi bilo lose u pola 12 drugi da se organizuje

        Comment


        • Nije nas Miko unistio uopste
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Nije nas Miko unistio uopste
            Ali 2 ruke za redom K K Jos nisam dozivio
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Otvaram za lapo 12.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Konacno pobeda ,vreme je bilo , 6 igraca sam svojerucno izbacio
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Aj neko da mi prebaci kintu da se registrujem?

                  Comment


                  • Jesi dobio ? Nisam bio tu pa nisam vidio pp
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Jesi dobio ? Nisam bio tu pa nisam vidio pp
                      Prijavio sam se ;)

                      Comment


                      • Ovo je neverovatno sta se meni sve desilo veceras, znaci neverovatno.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Usra ga k`o pacova.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • poslje 2 druga mjesta , konacno pobeda
                            FORZA MILAN!!

                            Comment


                            • Zakazi Tmac jos jedan ako ste za

                              Comment


                              • Ajde baci jos jedan pa da idem spavati
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X