Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK PokerStars Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala ... U jbt kakav heads up ... Usao sam u heads up sa 15k ti sa 60k i doslovce sam te stigao na 35 35 ali onda sam odigrao losu ruku i dosao na 15k ponovo ali onda onaj all in na 15k sa 5K a ti sa JK , izvukla me petica na turnu i tu sam se vratio i polako gradio prednost i na kraju pobedio ... Jedno 40 minuta smo igrali heads up , manda ocekujem dodatnih 10k
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Neka ti prebaci neko od ovih sto igraju,idem sada spavati.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Hvala ... U jbt kakav heads up ... Usao sam u heads up sa 15k ti sa 60k i doslovce sam te stigao na 35 35 ali onda sam odigrao losu ruku i dosao na 15k ponovo ali onda onaj all in na 15k sa 5K a ti sa JK , izvukla me petica na turnu i tu sam se vratio i polako gradio prednost i na kraju pobedio ... Jedno 40 minuta smo igrali heads up , manda ocekujem dodatnih 10k
        bravo Miko
        FORZA MILAN!!

        Comment


        • Neka ti prebaci Ernesto on ima preko 100k xD
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ajde Miko da ti dam,ajde i ti Niksa.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Ljudi ne mogu da igram sledeci turnir, sutra imam ispit, mora malo da iscitam nesto. Pozdrav!
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Onda izgleda nista od turnira , necemo samo Niksa i Ja igrati
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Neka ti prebaci neko od ovih sto igraju,idem sada spavati.
                  ok Miko , Ernesto jel cete mi prebaciti cipove da mogu da se registriram ?
                  FORZA MILAN!!

                  Comment


                  • Ajde tamo sam,Miko i Niksa dolazite.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Ajde Miko da ti dam,ajde i ti Niksa.
                      Miko je pobedio , ima neku sicu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • jel cemo igrati.. da znam da se registrujem ?
                        FORZA MILAN!!

                        Comment


                        • Pa ja cu igrati ako bude bar jos 3-4 ali izgleda da nema toliko
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Pa ja cu igrati ako bude bar jos 3-4 ali izgleda da nema toliko
                            msm da smo samo ja i ti
                            FORZA MILAN!!

                            Comment


                            • Hoce i veceras biti neka partija
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Hoce i veceras biti neka partija
                                ja cu igrati ali ako bude posle 00:00
                                FORZA MILAN!!

                                Comment

                                Working...
                                X