Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 11 (3. January - 9. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

    [quote author=Branislav link=topic=3143.msg222154#msg222154 date=1294178222]
    [quote author=T-Mac link=topic=3143.msg222148#msg222148 date=1294177676]
    Pretpostavljam KD, ali sve zavisi u kom ce sastavu otici Ameri u London.
    Mnogi misle da ce ekipa biti ista kao u Turskoj, ali videcemo.
    [/quote]
    Mislim da ce se za Olimpijadu svi odazvati i da one pretnje menadzera Americke reprezentacije, kako nece voditi u London one koji nisu hteli da igraju na SP, nemaju blage veze sa zivotom!
    [/quote]


    Ja mislim da im nece biti potreban jaci roster,i da nece "isfurati" one igrace koji su se odazvali za SP.
    Upasce jos dva igraca umesto Odom-a i Billups-a.To ce biti jedan klasicni centar i verovatno jedan krilni centar,to bi mogao biti i Green. $#^%RT
    sigpic

    Comment


    • [/quote]
      Don't worry! Raznece ih James, Wade i Bosh sve zajedno da nece znati ni kuda, ni zasto su posli! &+I}\

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3143.msg222156#msg222156 date=1294178628]
        [quote author=Branislav link=topic=3143.msg222154#msg222154 date=1294178222]
        [quote author=T-Mac link=topic=3143.msg222148#msg222148 date=1294177676]
        Pretpostavljam KD, ali sve zavisi u kom ce sastavu otici Ameri u London.
        Mnogi misle da ce ekipa biti ista kao u Turskoj, ali videcemo.
        [/quote]
        Mislim da ce se za Olimpijadu svi odazvati i da one pretnje menadzera Americke reprezentacije, kako nece voditi u London one koji nisu hteli da igraju na SP, nemaju blage veze sa zivotom!
        [/quote]


        Ja mislim da im nece biti potreban jaci roster,i da nece "isfurati" one igrace koji su se odazvali za SP.
        Upasce jos dva igraca umesto Odom-a i Billups-a.To ce biti jedan klasicni centar i verovatno jedan krilni centar,to bi mogao biti i Green. $#^%RT
        [/quote]
        A mogao bi i James! h5g6k8

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

          [quote author=Branislav link=topic=3143.msg222160#msg222160 date=1294179013]
          A mogao bi i James! h5g6k8
          [/quote]


          Ne verujem da ce James,ako ne bude 70% ekipe iz Pekinga nece verovatno ni on,pruzice sansu ovim novim igracima.
          Po meni bi mogli upasti u roster Brook Lopez ili Bynum i Jeff Green.Green i Lopez su bili i na pripremama i za ovo SP,ali su otpali,zog povreda cini mi se.A mozda bi svakako otpali i da nisu bili povredjeni.Ali je opet previse 3 igraca iz Oklahome.


          I ne znam za Olimpijske igre,ali na EP u Litvaniji ove godine ekipe ce moci registrovati 14 a ne 12 igraca,sto je veoma velika razlika.
          sigpic

          Comment


          • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

            Igrace Dwight Howard i Amare &+I}\


            Amare je i ove godine trebao, ali posto se tada nije skroz oporavio nisu mu Knicks-i dozvolili da ide. On ce igrati sigurno, jer nije igrao ni u Pekingu zbog povrede, igrace verovatno i Bynum, on ce biti drugi centar. &+I}\
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

              [quote author=D-Wade link=topic=3143.msg222166#msg222166 date=1294181157]
              Igrace Dwight Howard i Amare &+I}\


              Amare je i ove godine trebao, ali posto se tada nije skroz oporavio nisu mu Knicks-i dozvolili da ide. On ce igrati sigurno, jer nije igrao ni u Pekingu zbog povrede, igrace verovatno i Bynum, on ce biti drugi centar. &+I}\
              [/quote]


              Da zaboravio sam Amare-a. @(*6sd$%
              Ali ne verujem da ce Dwight igrati.
              sigpic

              Comment


              • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                Zavisi brate, on je rekao da hoce, ali ako ne bude bilo potrebe, mada ce svi ici sa najjacim sastavima, a USA-u je uvek najbitnija Olimpijada, tako da ako budu hteli poslace dream-team sa određenim izmenama. Zamislite samo onaj tim iz Pekinga sa Amare-om, Rose-om i Durant-om. &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J


                Mislim ne daj Boze da se to desi, jer ja se nadam da ce nas Duda odvesti do zlata &+I}\ $#^%RT
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                  [quote author=D-Wade link=topic=3143.msg222168#msg222168 date=1294181408]
                  Zavisi brate, on je rekao da hoce, ali ako ne bude bilo potrebe, mada ce svi ici sa najjacim sastavima, a USA-u je uvek najbitnija Olimpijada, tako da ako budu hteli poslace dream-team sa određenim izmenama. Zamislite samo onaj tim iz Pekinga sa Amare-om, Rose-om i Durant-om. &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J


                  Mislim ne daj Boze da se to desi, jer ja se nadam da ce nas Duda odvesti do zlata &+I}\ $#^%RT
                  [/quote]
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                    Pozz raja... Jel pratimo tekme ? Pratimo naravno... Samo da ja izdrzim da ne zaspim 7&@%q

                    One is the King...

                    Comment


                    • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                      [quote author=Drazen 3 link=topic=3143.msg222063#msg222063 date=1294168349]
                      Amre je bio igrac i u Sansima i sad je u Niksima
                      [/quote][/quote]
                      Najatraktivniju kosarku igraju Bullsi. @(*6sd$%

                      Na OI 2012 bi mogao da upadne i Griffin.Evo sastava koji bi igrao prelepu kosarku:

                      Rose,Curry,Rondo,Mayo,Gordon,Durant,Beasley,Love,G riffin,Amare,Bynum,Horford.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                        [quote author=caniggia7 link=topic=3143.msg222181#msg222181 date=1294182903]
                        [quote author=Drazen 3 link=topic=3143.msg222063#msg222063 date=1294168349]
                        Amre je bio igrac i u Sansima i sad je u Niksima
                        [/quote][/quote]
                        Najatraktivniju kosarku igraju Bullsi. @(*6sd$%

                        Na OI 2012 bi mogao da upadne i Griffin.Evo sastava koji bi igrao prelepu kosarku:

                        Rose,Curry,Rondo,Mayo,Gordon,Durant,Beasley,Love,G riffin,Amare,Bynum,Horford.
                        [/quote]


                        Rondo nece sigurno,a ne verujem ni Beasley.


                        A to da Bullsi igraju najatraktivniju kosarku,svaka cast njima,igraju dobro,ali bas najatraktivniju...ne.
                        Ne verujem ni da bi T-Mac do rekao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3143.msg222188#msg222188 date=1294183414]
                          Rondo nece sigurno,a ne verujem ni Beasley.


                          A to da Bullsa igraju najatraktivniju kosarku,svaka cast njima,igraju dobro,ali bas najatraktivniju...ne.
                          Ne verujem ni da bi T-Mac do rekao.
                          [/quote]
                          Ma to je samo sastav koji bi ja voleo da vidim,cisto neke moje zelje.A ko ce igrati to se jos ne zna.

                          Pa od ekipa koje sam ja gledao malo vise Bullsi igraju najatraktivnije.Lakersi,Heat,Spursi,Celticsi,Sunsi (ove godine)ne.Sunsi su sigurno igrali najlepsu kosarku za vreme Amarea,Barbose i Mariona sa Nashom koji je takve poteze za oko radio,strasno,bilo je uzivanje gledati ono,prosto prelepo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                            [quote author=caniggia7 link=topic=3143.msg222189#msg222189 date=1294183636]
                            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3143.msg222188#msg222188 date=1294183414]
                            Rondo nece sigurno,a ne verujem ni Beasley.


                            A to da Bullsa igraju najatraktivniju kosarku,svaka cast njima,igraju dobro,ali bas najatraktivniju...ne.
                            Ne verujem ni da bi T-Mac do rekao.
                            [/quote]
                            Ma to je samo sastav koji bi ja voleo da vidim,cisto neke moje zelje.A ko ce igrati to se jos ne zna.

                            Pa od ekipa koje sam ja gledao malo vise Bullsi igraju najatraktivnije.Lakersi,Heat,Spursi,Celticsi,Sunsi (ove godine)ne.Sunsi su sigurno igrali najlepsu kosarku za vreme Amarea,Barbose i Mariona sa Nashom koji je takve poteze za oko radio,strasno,bilo je uzivanje gledati ono,prosto prelepo.
                            [/quote]


                            Pa da,zavisi sta podrazumevas pod najatraktivnijom,Suns-i su tada napade zavrsavali u 6-7 sekundi,davali su po 125+ poena veoma cesto,i bili su atraktivni.Ali to sada Chicago nije.


                            Ja sam pre uvek voleo gledati Denver i Golden State.Volim i sada gledati Golden State,uglavnom zbog igraca,mada sada i nema te neke atraktivnosti,sve se svodi na trci i pucaj, RnG kosarku (kod mnogih je ekipa to slucaj,ali nije toliko izrazeno kao kod GS),nisam gledao statistiku ali verovatno imaju najvise pokusaja za 3 poena ove sezone,na svu srecu nisu neuspesni.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                              Najatraktivnije igra Golden State &+I}\


                              Denver igra takođe atraktivno, a Chicago igra veoma lepo, ali ne igraju najatraktivnije &+I}\
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                                [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3143.msg222196#msg222196 date=1294183960]
                                Pa da,zavisi sta podrazumevas pod najatraktivnijom,Suns-i su tada napade zavrsavali u 6-7 sekundi,davali su po 125+ poena veoma cesto,i bili su atraktivni.Ali to sada Chicago nije.


                                Ja sam pre uvek voleo gledati Denver i Golden State.Volim i sada gledati Golden State,uglavnom zbog igraca,mada sada i nema te neke atraktivnosti,sve se svodi na trci i pucaj, RnG kosarku (kod mnogih je ekipa to slucaj,ali nije toliko izrazeno kao kod GS),nisam gledao statistiku ali verovatno imaju najvise pokusaja za 3 poena ove sezone,na svu srecu nisu neuspesni.
                                [/quote]
                                Pa Sunsi su stalno bili u TOP10 poteza i to po vise puta,igrali su sjajno za oko.

                                Ne znam ko sada igra najatraktivnije jer mnoge ekipe ove godine nisam bas ni pratio.U svakom slucaju od ovih vodecih ekipa konferencija Bullsi igraju najlepse.Celticsi,Lakersi,Spursi,Heat su po meni iza njih.Denver i GS sam i ja voleo,mada to vise nije to.Netsi su igrali lepo za vreme Cartera,Kidda i Jeffersona.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X