Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 11 (3. January - 9. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

    [quote author=D-Wade link=topic=3143.msg222057#msg222057 date=1294167610]
    Ajde Drazene necu se svađati, ne nerviram se ja, nego meni je Bosh jedan od najboljih na svojoj poziciji, i nikada nisam rekao da je superstar, to nije niko osim Wade-a, Kobe-a i James-a, barem za sada, jer su ova trojica najkomplentniji igraci lige, svako ima svoj ukus. Tebi je bolji Boozer meni je Bosh. h5g6k8



    [/quote]
    nema sta da se svadjamo,ja volim da sve sto kazem i dokazem,ti sve sto si veceras rekao sve je bilo na ivici nerevnog sloma,da sam ti bio blizi ubio bi me %QWT&W %QWT&W %QWT&W

    Nemoj da se ljutis nikakvu cinjenicu nisi izneo ni za Mid Range sut,ni za igru na postu,ni za neke fizicke predispozicije,ama bas nista nisi rekao.Sve sto si rekao i demantovao moje tvrdnje jeste onaj podatak za PO i nista vise.
    Bos je sjajan igrac,ali nije bas medju top 5 na PF-u.Mozda je bio prosle godine,ali ove nikako.
    I kad bi se gledao rejting u poslednjih 10 sezona, ne verujem dni da bi tu nasao mesto. @(*6sd$%

    Comment


    • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

      [quote author=caniggia7 link=topic=3143.msg222059#msg222059 date=1294167806]
      Pa Bosh je bio tolika zvezda iz razloga sto nije imao neke saigrace u Raptorsima.Isti slucaj i sa Amare-om.Sad u Knicksima je kandidat za MVP,a u Sunsima to nikako nije bio pored Nasha,uostalom Nash je 2 puta bio MVP.
      [/quote]
      Amre je bio igrac i u Sansima i sad je u Niksima

      Comment


      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

        Dobro, svako ima svoje misljenje h5g6k8


        Ne ljutim se brate, samo se ne slazemo, ne mogu da ti nametnem svoje misljenje, tvoje pravo je da imas drugacije misljenje h5g6k8


        Nisam te valjda nigde uvredio, ako jesam, izvini h5g6k8
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

          [quote author=D-Wade link=topic=3143.msg222065#msg222065 date=1294168433]
          Dobro, svako ima svoje misljenje h5g6k8


          Ne ljutim se brate, samo se ne slazemo, ne mogu da ti nametnem svoje misljenje, tvoje pravo je da imas drugacije misljenje h5g6k8


          Nisam te valjda nigde uvredio, ako jesam, izvini h5g6k8
          [/quote]
          Ma opusteno,zbog ovakvih diskusija je forum i napravljen @(*6sd$%

          Comment


          • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

            [quote author=Drazen 3 link=topic=3143.msg222066#msg222066 date=1294168693]
            Ma opusteno,zbog ovakvih diskusija je forum i napravljen @(*6sd$%
            [/quote]


            Ajmo sada otvoriti jos neku diskusiju (prepirku) da imam sta raditi do utakmica. +*@WT*48* $#^%RT
            sigpic

            Comment


            • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

              Kobe Bryant je najprecenjeniji igrac ikad i Lebron je 300 biliona puta bolji!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                [quote author=T-Mac link=topic=3143.msg222068#msg222068 date=1294168920]
                Kobe Bryant je najprecenjeniji igrac ikad i Lebron je 300 biliona puta bolji!
                [/quote]


                Slazem se.
                Nije bas 300 biliona puta bolji,ali jeste dosta bolji. &+I}\
                sigpic

                Comment


                • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                  [quote author=T-Mac link=topic=3143.msg222068#msg222068 date=1294168920]
                  Kobe Bryant je najprecenjeniji igrac ikad i Lebron je 300 biliona puta bolji!
                  [/quote]
                  hahahahahahahahaa,kad ne znas sta ces samo pusti bubicu o Lebronu i Kobeu i kraj price &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                  Comment


                  • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                    Flash i ja cemo se sloziti da je Wade najbolji je li tako brate ? h5g6k8 $#^%RT




                    &*#GI(] &*#GI(] ispravljas se Mamba, aaaaaaaaaa ? $#^%RT
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                      [quote author=D-Wade link=topic=3143.msg222071#msg222071 date=1294169147]
                      Flash i ja cemo se sloziti da je Wade najbolji je li tako brate ? h5g6k8 $#^%RT
                      [/quote]


                      Ne, James je najbolji. &+I}\
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                        [quote author=T-Mac link=topic=3143.msg222068#msg222068 date=1294168920]
                        Kobe Bryant je najprecenjeniji igrac ikad i Lebron je 300 biliona puta bolji!
                        [/quote]


                        Ovde nema sta da se diskutuje, T je objasnio sve u jednoj recenici $#^%RT
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                          [quote author=Drazen 3 link=topic=3143.msg222070#msg222070 date=1294169119]
                          hahahahahahahahaa,kad ne znas sta ces samo pusti bubicu o Lebronu i Kobeu i kraj price &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                          [/quote]
                          O tome bi se pisalo narednih 10 dana bez prestanka. +*@WT*48* &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


                          Elem, konacno jbt neka normalna rasprava, ovo cekam otkad nam je forum postao pravi, a ne sve nesto bzvz. Ljudi, ovde smo pre svega da pricamo o kosarci i to argumentovano, a ne da trabunjamo o nekim glupostima. Slobodno iznosite detaljno svoja misljenja, mislim da smo u ovom veceras svi uzivali. %QWT&W
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                            Veceras jedini rezultatski neizvestan mec bi trebao da bude NY - SA, mada ne bi me cudilo da se to ne dogodi jer su Spurs-i mnooooooooogo kompletniji i kvalitetniji tim.
                            Al' opet, poznavajuci Knicks-e sve je moguce. Gary Neal i Bonner daju zajedno 10 trojki. &+I}\ $#^%RT
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                              [quote author=T-Mac link=topic=3143.msg222077#msg222077 date=1294169778]
                              Veceras jedini rezultatski neizvestan mec bi trebao da bude NY - SA, mada ne bi me cudilo da se to ne dogodi jer su Spurs-i mnooooooooogo kompletniji i kvalitetniji tim.
                              Al' opet, poznavajuci Knicks-e sve je moguce. Gary Neal i Bonner daju zajedno 10 trojki. &+I}\ $#^%RT
                              [/quote]


                              Nisu oni Dorell Wright. $#^%RT


                              Spursi ce vec u prvoj cetvrtini napraviti malo vecu prednost,i ne verujem da ce je ispustati do kraja utakmice.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                                [quote author=D-Wade link=topic=3143.msg222057#msg222057 date=1294167610]
                                Ajde Drazene necu se svađati, ne nerviram se ja, nego meni je Bosh jedan od najboljih na svojoj poziciji, i nikada nisam rekao da je superstar, to nije niko osim Wade-a, Kobe-a i James-a, barem za sada, jer su ova trojica najkomplentniji igraci lige, svako ima svoj ukus. Tebi je bolji Boozer meni je Bosh. h5g6k8


                                Tako je Mamba, Booz ce veceras da zabije 35 poena, da me razuveri, i pokaze da je doktor $#^%RT
                                [/quote]

                                Ovako, Kris Bos je po vestini sigurno u 5 igraca na svojoj poziciji u ligi, sa ekipom koja je odgovorno tvrdim trenutno najgora u NBA ligi je zamalo(za jednu pobedu) usao u plej of. Trenuna statistika i trenutne partije Bosa ga ne svrstavaju u top 5 sto ne znaci da nece tako biti kad dodje plej of i kad Majami izgazi sve redom.

                                Comment

                                Working...
                                X