Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 9 (20. December - 26. December)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 9 (20. December - 26. December)






    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

      Orlando dobio Spurs-e izuzetnim sutem za 3, nesto sto ce ih sigurno krasiti ove sezone posle odradjenog trejda, a opet, u reketu je dominirao Dwight. Kada bi ovako igrali na svakom mecu bili bi prvi kandidat sa prsten, al' od toga nema nista.
      LBJ iskoristio smesnu odbranu Suns-a i ocekivano dominirao, ali Dudley 33 poena (pretpostavljam rekord karijere) od toga 7 trojki uz 12 skokova. &8@^J A, sta tek reci za coveka cija slika stoji u recniku pored reci plejmejker. &8@^J 18 od 25 asistencija cele ekipe i uzeo je samo 4 suta. &8@^J
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

        Verujte mi da sam imao osecaj da ce SA da izgubi ali sam iz postovanja stavio 2 na SA &+I}\ Steta ali stvarno Orlando je bio bolji.Mnogo je ovo 22 poena ali jbg. h5g6k8 4 poraz u ligi tek nema veze jos smo najbolji +*@WT*48*
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

          [quote author=bice link=topic=3109.msg217733#msg217733 date=1293198385]
          Verujte mi da sam imao osecaj da ce SA da izgubi ali sam iz postovanja stavio 2 na SA &+I}\ Steta ali stvarno Orlando je bio bolji.Mnogo je ovo 22 poena ali jbg. h5g6k8 4 poraz u ligi tek nema veze jos smo najbolji +*@WT*48*
          [/quote]
          to se moglo i ocekivati, onog howarda stvarno ne znam ko moze da zustavi, arenas je odigrao sjajno '65slif '65slif

          Comment


          • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

            Spremni za spektakl: Lejkers vs. Majami!



            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

              Ja necu moci da gledam, a snimak pustaju u nedelju ujutru, tako da nista ni od toga. h5g6k8
              Svim srcem uz LA i Kobe-a, ni jedna ni druga ekipa ne briljiraju od pocetka sezone tako da cemo videti gde se otprilike nalaze.
              Realno, ova utakmica ne znaci nista rezultatski ni za jedne ni za druge, ali zato ima neku drugu tezinu i prestiz je za ove momke nesto mnogo bitno. Ocekujem da Gasol i Bynum uniste Miami jer njima u reketu niko nista ne moze. E sad, videcemo kako ce se Wade i James snaci protiv Kobe-a i Artest-a.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

                Zar ne bi trebao Kobe udariti na Wade,a Artest na Jamesa,ali nije ni bitno...ovu utakmicu cekam od prelaska Jamesa u Miami,i evo docekao sam.


                Iskreno,u ovom trenutku po meni Heat je veci favorit (ako Wade bude 90% spreman).Rezultat ce najvise zavisiti od Bynuma i Odoma.Ako Odom odigra motivisan kako samo on moze biti mislim da ce to biti sigurna pobeda Lakersa.
                Lakersi ce imati jedno 20-30 poena vise iz reketa sigurno.
                Imam neki osjecaj da ce onaj sugavi Miller veceras ubaciti 5-6 trica. #%d*
                sigpic

                Comment


                • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

                  Cek' Mamba, a sto mislis da je Miami favorit? (%fsd%&j
                  500 svetlosnih godina ste ispred Heat-a u reketu, imate na spoljnim pozicijama igrace koji mogu solidno da brane Wade-a i James-a i klupa vam je jaca i dublja. Ja mislim da vas roster nikako ne lezi njima, kao sto nama npr nikako ne lezi NY jer ce recimo Kurt Thomas morati da cuva Amare-a. Sta ce da radi Joel Anthony sa Bynum-om? &*#GI(]


                  Btw, slucajno naleteh na ovo. $%&5@$A


                  Amazing Dunk On Patrick Ewing By Scottie Pippen
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

                    McGee i Blatche se potukli ispred nekog kluba u Washington-u. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


                    http://voices.washingtonpost.com/wiz...-mcgee-re.html


                    I najjaci komentar na sve ovo:


                    I guess this is what happens when you put the two dumbest players in the league on the same team.

                    &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

                      Ma ne znam...to sam rekao onako,po osecaju.
                      Nadam se da si u pravu,Lakersi su u reketu daleko jaci,ali opet,ako ih bude (LAL) sut sluzio kao protiv Philadelphie,za trojku 0/11 do 3/4,bice tesko.
                      Ne znam stvarno,jedva cekam da pocne. @%&*


                      Inace danas su sve utakmice predobre.NBA maraton. &8@^J


                      To Pippen-ovo kucanje je u TOP5 svih vremena,po brojnim klipovima na youtube. $#^%RT


                      EDIT: Uvek kada vidi Pippena setim se Will Smitha,i obrnuto. $#^%RT
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

                        Kako volim ovog decka, to nije normalno... &8@^J &8@^J &8@^J


                        One-on-One: Derrick Rose


                        Jbt, nisam znao da je keva odgajala njega i jos trojicu brace sama, cak kaze da nekad nisu imali ni racune da plate. #%d* Zato je od njega i postao covek i po.


                        Btw, hteo sam za danas o svakoj tekmi da napisem bar kratak preview, ali nisam imao vremena sinoc. $JS}|
                        Videcu nesto da uradim danas, ako nije i prekasno.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

                          I ja bih dao prednost majamiju,mislim da ce dzejms da poludi i da razbije sam lejkerse $#^%RT Steta je samo zato sto svi spominju duel Dzejmsa i Brajanta a pada u senku po meni trenutno najbolji i najkompletniji grac u NBA D.Wade ali dobro sta da se radi +*@WT*48*

                          Comment


                          • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

                            [quote author=DovlaBGD link=topic=3109.msg217910#msg217910 date=1293283889]
                            I ja bih dao prednost majamiju,mislim da ce dzejms da poludi i da razbije sam lejkerse $#^%RT Steta je samo zato sto svi spominju duel Dzejmsa i Brajanta a pada u senku po meni trenutno najbolji i najkompletniji grac u NBA D.Wade ali dobro sta da se radi +*@WT*48*
                            [/quote]


                            I po meni duel Lakersa i Miamia je duel Kobe-a i Wade-a.
                            Ali ipak je jos uvek Kobe najkompletniji i najbolji igrac,a ne Wade.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

                              NBA CHRISTMAS DAY PREVIEW
                              Na NBA rasporedu za Bozic je pet meceva, a svakako je poslastica dana mec izmedju novog Miami Heat-a i dvostrukih uzastopnih sampiona Los Angeles Lakers-a.
                              Bulls vs Knicks
                              Bulls-i i Knicks-i su se drasticno napredovali u odnosu na proslu sezonu. Upgrade koji je Chicago napravio je dosao sa Carlos Boozer-om i Tom Thibodeau-om. Boozer, koji je propustio prvih mesec dana ove sezone sa lomom ruke, je ono sto Bulls-ima treba vec dosta godina, covek koji moze da pravi cuda u reketu. Carlos ima prosek od 19 poena i 8 skokova ove sezone, i tako znatno skida teret sa ledja fenomenalnog Derrick Rose-a. Sa druge strane, Thibodeau je od odbrane Bulls-a napravio silu. Chicago je u toj kategoriji treci u ligi, znatno bolje nego prosle godine.
                              Knicks-i su doveli Amare Stoudemire-a i Raymond Felton-a i "high octane" napad koji su fanovi New York-a toliko iscekivali dolaskom D'Anthony-a je konacno tu. New York je na 17-11 i imaju peti napad lige. Ali, kao sto je i bilo za ocekivati od Amare-a i D'Anthony-a odbrane nema nigde.
                              Ova utakmica moze biti fantasticna. Bulls-i su superioran tim, a Knicks-i i nisu bas najbolji kod kuce, skor 7-8, ali Stoudemire igra kao pomahnitao u napadu i izostanak Noah-e tu nece bas puno pomoci Chicago-u. Naravno, sa druge strane nijedan "Knick" osim mozda Turiaf-a ne moze da zaustavi ili limitira Boozer-a. Isto vazi i za Rose-a i Felton-a - ako sut spolja krene da radi ocekuje bas brdo poena u MSG-u...
                              Celtics vs Magic
                              Magic je odigrao 3 meca od onog blockbuster trejda i cini se da stvari polako pocinju da lezu na svoje mesto. Svaki put kada pobedite zahuktale Spurs-e je vreme za slavlje, a Orlando je to ucinio pre svega zahvaljujuci odlicnim partijama trojice momaka koji su stigli prethodne nedelje. Hedo Turkoglu, Jason Richardson i Gilbert Arenas su odigrali vrlo lepo. Naravno, tim pocinje i zavrsava se sa Dwight Howard-om, covekom koji postaje legenda pred nasim ocima. Trenutno je na putu da postane prvi igrac jos od Garnett-a 2005. godine sa prosekom od preko 22 poena i 13 skokova u sezoni i najverovatnije ce i po treci put zaredom uzeti nagradu za najboljeg defanzivnog igraca lige.
                              I Celtics-i u svojim redovima imaju legende, pocevsi od Kevin Garnett-a, Paul Pierce-a, Ray Allen-a. Tu je takodje i ludi Shaquile O'Neal, ove godine sjajni Rajon Rondo (koji propusta mec zbog povrede clanka) i jedna od najboljih klupa lige. To upravo i jeste deo gde ce Orlando biti na najvecem iskusenju. Kada izadju Bass i Howard Magic je tanak pod kosevima i ako je neki tim "pravljen" da to eksploatise onda su to upravo Boston Celtics-i. Ovaj "Christmas matchup" je savrseno merilo da vidimo gde se nalazi centarska linija Magic-a, a Boston ce tu postati jos jaci kada se vrate Perkins i Jermaine O'Neal.
                              Ovo bi moglo da se pretvori u blowout u oba smera ili bi mogao da postane classic u kojem se Howard protiv legendi Celtics-a. Hardcore fanovi NBA-a je to nebitno jer cemo videti mnoge takticke varijante i matchup-ove koji ce biti vazni kada dodju april i maj, ali obicnom kosarkaskom fanu ce pretpostavljam biti dosadno ako se jedna od dve ekipe odlepi. Prosto nema tu cari kada Marquis Daniels i Semih Erden igraju pick and roll. h5g6k8
                              Heat vs Lakers
                              Bez razmisljanja, mec dana! Nemojte zaboraviti da je ovaj mec bio glavni i za Bozic posle Shaq-ovog kacenja sa Kobe-em i prelaska u Miami kod Wade-a. Ti mecevi su ipak bili u zizi vise zbog nekih licnih desavanja van terena nego sto je to bio neki moguci matchup u NBA finalu. Ova edicija je ipak pravi NBA slatkis: Heat je na hot streak-u, a LA je sampion zapada prethodne 3 sezone. Pretpostavljajuci da ce Wade biti u sastavu (a, najverovatnije da hoce), Kobe Bryant ce imati mnogo posla u odbrani dok ce Ron Artest probati da se suprotstavi James-u.
                              Phil Jackson je vec po pravilu poceo da baca trash talk rekavsi da ce James i Wade sigurno u jednom trenutku resiti da pozovu Riley-a na klupu i resiti se Spoelstra-e. Ono sto je sigurno je da je Riley ovaj tim sastavio da bi savladao upravo Lakers-e i da ce morati preko njih ukoliko zeli ponovo do titula, pa stoga mislim da ce oni uci motivisanije u ovu utakmicu.
                              Sve znate o ovom mecu, veliki spektakl, ko zna koliko ljudi ce gledati i sigurno je da ce se i posle meca dugo vremena pricati o njemu.
                              Nuggets vs Thunder
                              Carmelo Anthony nece igrati zbog smrti sestre od pre par dana. Oklahoma City ovaj mec jednostavno mora da dobije. Melo nije imao preveliku podrsku od svojih saigraca ove sezone, a napadacka masinerija Thunder-a Durant - Westbrook moze verovatno da raznese svaku odbranu. Ovaj matchup je svakako bolje izgledao kada je Oklahoma bila prvi pratilac Lakers-a na zapadu i kada je Denver bio tu blizu borbe za titulu na zapadu. Nazalost, nijedno od ta dva nije slucaj.
                              Uvek je uzivanje gledati Durant-a i Westbrook-a, ali ova utakmica ima potencijal da bude lagani blowout. Thunder cesto zna da zakaze i dozvoli protivniku veliku seriju, ali ko osim JR Smith-a moze da im naudi?
                              Blazers vs Warriors
                              Stephen Curry je upitan za ovaj mec sto je velika steta jer je neverovatno uzivanje gledati ovog decka. Warriors-i su posle fantasticnog starta sezone dosli u normalu, ok u napadu, katastrofalno u odbrani. Blazers-i su sa druge strane prosecni u svakom pogledu. Velika steta po ko zna koji put za tim koji se nadao da moze zapretiti Lakers-ima u borbi za krunu zapadne konferencije.
                              Moze ovo da bude dobar mec. Kada je tu Monta Ellis uvek je moguce da cemo videti 40 poena od ovog sjajnog igraca, a to je uvek zanimljivo. Inace, s obzirom da je ovo poslednja utakmica dana verovatno je da ljudi nece pratiti sa tolikom zeljom, a pitanje koliko ove dve ekipe mogu da nam pruze u ovom trenutku.
                              Evo i ovde neka bude tekst, ipak je vezan za danasnje meceve.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: Week 9 (20. December - 26. December)

                                Krle T-Mac

                                Comment

                                Working...
                                X