Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav svim Čekićarima

    C.O.Y.I

    Comment


    • Pozdrav druze!

      COYI
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment




      • Mladi Hakšabanović je danas potpisao za West Ham.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Jeko Haksa?

          Comment


          • Mlad momak, inače porijeklom đetić. Igrao u Švedskoj, za Halmstad. Ima 18 godina, i već 70 nastupa za svoj bivši klub i već je debitovao za reprezentaciju Crne Gore.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • To je investicija u budućnost. Neće on videti PL utakmice još par godina sigurno. Drugi tim verujem, eventualno neka pozajmica.

              Comment


              • Navodno smo veoma blizu produžetku ugovora sa Lanzinijem, što je vrlo značajno u svetlu izvesne skorašnje prodaje Kutinja Barseloni od strane Liverpula i njihove navodne zainteresovanosti za Manuela kao igrača koji bi mogao zameniti Kutinja.

                Comment


                • Logičan potez, zaštiti najboljeg igrača. Nego meni se u glavi počelo vrtiti da nam na MC-u fali jedan dobar kreativac. Obiang i Kouyate su defanzivni dok Noble uz duzno postovanje to ne moze odraditi na nivou. Tanki smo tu i na stoperu.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Slažem se. Osim Lanzinija nema tu kreativnog igrača u sredini. Što se tiče štopera, Boga molim da ne prodajemo Rida Evertonu koji je poslao ponudu jer je Funes Mori teško povređen. Kad su zdravi i spremni Ogbona i Rid su sasvim solidan par štopera , ali nema ko da ih menja. Kolins je, iako veoma iskusan i jak u duel igri, star i spor i sklon kiksevima. Fonte mi se nikad nije ni dopadao.

                    Comment


                    • Na stoperu ste po meni najtanji,,a sto sredine tice da legao bi neki Payet,al koji ne pravi probleme,mozda se ceka prodaja,pojedinih igraca Feihulija i mozda Snodgrasa pa da se kupi neko...

                      @Wladyslaw..ne verujem da ce Reid u Everton,produzili su Jagelku,imaju Esa i doveli Kina

                      Comment


                      • Feguli valjda ide u Tursku u Galatasaraj, ja sam razumeo da je to završen posao.

                        Comment


                        • Da Turci ga traze nije zvanicno jos al da,pogotovo sto su juce valjda prodali Snajdera u Nicu,sad ocekujem kupovinu

                          Comment


                          • Tu ce se isto uzeti pet miliona, al vaznije oslobodit ce se plata jer je Feguli bio cetvrti najplaceniji igrac ekipe prosle sezone.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Piše se da je WH ponudio 25 mil funti za Williama Carvalha.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • @Jax Jel bi voleo Vilsir da dodje,posto postoji realna mogucnost?

                                A evo ide i prica da ste usli u pregovore sa LFC,da dovedete Sakoa,eto vam DC
                                Last edited by 61563; 09-08-17, 22:07.

                                Comment

                                Working...
                                X