Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opaa, kolika god on kiksara bio, svakako bolji izbor na golu od Adriana i Rendolfa.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      West Ham blizu dovođenja Joe Hart-a na posudbu.
      Sutra medical.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        West Ham blizu dovođenja Joe Hart-a na posudbu.
        Pripremi se na vrijeme na mnogo, mnogo zivciranja.

        Comment


        • Naucio sam uz Rendolfa.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment




          • Comment


            • sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Trebalo bi ovih dana biti objavljeni transferi Arnautovića (23 mil £) i Hernandeza (13 mil). S Markom se još treba oko plate dogovoriti i odraditi medical.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Arnautovic kopija Ibre, ponasanje, stav na terenu, fizicka gradja, ali dzabe kada nije pokazao jos uvek sav svoj potencijal. Cicarito je kradja za ove pare!
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment




                  • @Bice mozda napokon napravi neki ozbiljniji rezultat, mislim da će se fino uklopiti s Antoniom po krilima jer ovaj baš voli te centaršuteve, a Marko je tu odličan.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Arnautovic kopija Ibre, ponasanje, stav na terenu, fizicka gradja, ali dzabe kada nije pokazao jos uvek sav svoj potencijal. Cicarito je kradja za ove pare!
                      Marka znam uživo i čak sam odradio jedan trening sa njim dok sam bio u Lincu,dečko je tehnička i fizička bomba ali ima neku mentalnu kočnicu i neko seosko ponašanje koje mu ne dozvoljava da ide napred.Za njega su ovi treneri iz Linca rekli da je mogao da bude jedan od najboljih fudbalera Austrije u poslednjih 20,30 godina samo da nije "ovako nenormalan"
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • BREAKING: Sky Sports in Italy are reporting West Ham have agreed a €32m (£28.8m) fee for Lazio attacker Keita Balde. It is now down to the player.

                        Nisam nešto uvjeren u istinitost ovoga.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Čekićari se uozbiljili ovaj transfer rok,da to nećete da nam napadnete tripletu ?
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Marka znam uživo i čak sam odradio jedan trening sa njim dok sam bio u Lincu,dečko je tehnička i fizička bomba ali ima neku mentalnu kočnicu i neko seosko ponašanje koje mu ne dozvoljava da ide napred.Za njega su ovi treneri iz Linca rekli da je mogao da bude jedan od najboljih fudbalera Austrije u poslednjih 20,30 godina samo da nije "ovako nenormalan"
                            Apsolutno se slaze msa ovim, jednostavno, on odigra 1 dobru utakmicu, pokida, i onda ga nema narednih 5-6 gde se setka po terenu, pada pri svakom kontaktu itd. Steta jer je odlicne fizicke predispozicije ima, i potencijal odlican ali eto..
                            Sto se tice Keite, ne verujem u ovo, nece on napustiti Italiju, nije jos spreman za PL.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Chicharito izgleda završen.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Jedva cekam da vidim Cicarita u PL opet, jednostavno obozavam tog igraca i smatram da ce vam biti ogromno pojacanje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X