Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebao je Milan i da nas dobije, bolje šanse ljudi imali.

    Mandžukić i Evra, klasični svirači q.....na leto je red da se rastajemo.

    Comment


    • Kažem ja Mandžukić klasično govedo.

      Comment


      • Cestitke Milanu, vise su oni zeleli ovaj trofej, videlo se to. Mandzukica prodati Kinezima cim dobiju prvu ponudu.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Cestitke Milanu, vise su oni zeleli ovaj trofej, videlo se to. Mandzukica prodati Kinezima cim dobiju prvu ponudu.
          Ma ceo tim je kriv, ne moze se krivit Mandzukic. On barem trci za dvojicu i trudi se do zadnjeg atoma snage. Povedes i zatvoris se u 20. minutu, pa sta drugo nego da izgubis.

          Comment


          • Imati ovakav tim i igrati kao sisa, meni to nije jasno nikako.
            Imamo sigurno duplo jaci tim od njih, ali dzabe kad oni imaju silnu motivaciju i zelju a ovi nasi nema ni M od motivacije. 2. put ove sezone nas dobijaju na zelju i pozrtvovanost.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Čuj ovo Mandžukić trči !? Pa trči i Olivera Jevtić.

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Tako je idioti, povediti i smirite tempo iako dominirate, onda naravno po starom dobrom obicaju prima se gol iz nicega. Retosi
                Nekoliko puta im se to obilo o glavu - nekoliko puta i nije. Ali ako mi verujes drago mi je da danas jeste.
                Zasluzeno Milan nema sta - vise su zeleli ovaj trofej.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Šta je ovo, do juče Mandža bio dobar, zahvalan, koristan igrač, sad odjednom klasično govedo

                  Comment


                  • Zahvalan jeste, ali da se Juve osloni na njega, nije, dakle klupa pa svaka peta protiv Atalante, Lacija, Sasuola i tsl.

                    Mada je više Dibala kriv za poraz danas, promašio je u 120 minutu neverovatnu šansu i pored toga penal. No, kad Dibala primi loptu nešto se događa, a kad Mandžo primi loptu samo neke štikle udara brat.

                    Comment


                    • Kako samo prodaju tunele Albiolu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jes' mi krivo što Gabbiadinija neće gol.

                        EDIT: Kakav volej Đakerinija, i napokon je Manolo zabio doduše prsima xD

                        Dobar potez i malog Roga.
                        Last edited by Jax Teller; 10-01-17, 21:20.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Joooj golcine Dybale
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Gdje nestade prenos?
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Pih sto sam puk'o. Kako je nestao prenos tako je Juve dao gol.
                              Daj popravite to do drugog poluvremena bar.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Auuu kakav su kanal Lihstajner, Asamoa, Ernanes i Neto...haos ko nama igra. Branimo se od Atalante kuci, ne mogu da verujem.

                                EDIT: Molim vas promenite ovog komentatora i ne pustajte vise da prenosi nijedan mec vezano za Seriju A. Ne znam kako se zove, ali mnogo gresaka je imao i to ne sitnih, da bi na kraju poceo da prica kako sudija gura Juventus i da to nije nista cudno za njih.
                                Last edited by bice; 11-01-17, 21:39.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X