Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čudo ga Igli Tare nije odveo u Lacio

    Comment


    • Lip gol Intera!!!
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Brace yourselves, tenis is coming.

        Comment


        • Veceras


          Pre 3 dana
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            Brace yourselves, tenis is coming.
            Razmisljam se jedno 5 min,kakav sad tenis
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Sad kad krene brat tenis Brozović skoro ko Mesi

              Comment


              • Originally posted by saburo sakai View Post
                Razmisljam se jedno 5 min,kakav sad tenis
                @tenis

                Cenjeni član Sportklub foruma i objektivni kritičar.

                Comment


                • Znam,znam setio sam se posle
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Mancini: Marcelo će postati veliki veznjak

                    Brozovića, koji je sudjelovao i u akciji za treći gol Intera, nahvalio je i trener Roberto Mancini.

                    "Mlad je i talentiran. Ima još ogroman prostor za napredak, te će sigurno postati veliki veznjak."
                    Talijanski mediji složni: Najbolji!

                    Osim što je golčinom digao navijače na noge, Brozović je odigrao i sjajnu utakmicu, te ga svi talijanski mediji ističu kao najboljeg igrača susreta.

                    "Osjeti se majstorstvo kad on ima loptu. Osim sjajnog gola odlično je proigravao suigrače", piše Tuttomercato, koji je Brozovića ocijenio sa 7,5.

                    "Najbolji. Zabio je kao u Udinama, te umalo pogodio još jednom kada je njegov udarac zaustavila vratnica. Interov veznjak je osim gola za pamćenje, ponudio i puno trčanja i razbijanja protivničkih kontranapada. Ukratko, Brozović je vrlo kompletan igrač", stoji u tekstu Calciomercata, koji je hrvatskom nogometašu također dao ocjenu 7.5.



                    Nisam gledao ali izgleda da je Brozovic poceo igrati kao protiv Norveske.
                    Ako je neko slucajno propustio treci takav gol (prije 4 tjedna):

                    Last edited by tenis; 16-12-15, 12:04.

                    Comment


                    • Evo danas ga neki engleski mediji povezuju sa Arsenalom.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • I sa Čelzijem pre par dana,ja sam zato i gledao utakmicu
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Zato kazem, ja sam samo realan. Nekoga to boli, neki ljudi imaju komplekse. Ali mislim da nema potrebe za tom malogradjanstinom i brukanjem samoga sebe (kako je bilo kad sam pisao prvi put o njemu).
                          Jednostavno, Mamic ima dobru robu i dobro je prodaje.
                          Vidit cemo hoce li igrati kao sto moze.

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Evo danas ga neki engleski mediji povezuju sa Arsenalom.
                            Vala tenis preteruje ali istina je da se bolje pokazuje od Kokelana, Flaminija i tih nedorečenih i potrošenih asova Arsenala.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Vala tenis preteruje ali istina je da se bolje pokazuje od Kokelana, Flaminija i tih nedorečenih i potrošenih asova Arsenala.
                              Nemoj ovi moji iz teme ovo da procitaju sto si rekao za Kokelana.. Kokelan je itekako dobar, za ove potrosene Flaminije, Artete se slazem.

                              Inace Roma bas ocajna, sad ce penali sa Speziom. Dzeko je katastrofa.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Rudi sa Romom tri meča ne može gol da postigne.

                                Baš očajno izgleda Roma za razliku od onog starta, baš letargično ko Junajted npr. ili Čelzi još gore.

                                Evo ispadaju od Specije, Balkanci odradili "šmekerski".

                                Comment

                                Working...
                                X