Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

    meni je JR Smith no.1 sto se tice kucanja a onda su iza njega Wade,LeBron i ostali...JR radi ono sto niko drugi nemoze a to je da covek prosto LEPRSA KROZ VAZDUH &8@^J

    Comment


    • Re: NBA DUNKS

      [quote author=Arroyo link=topic=3053.msg222227#msg222227 date=1294185320]
      [quote author=caniggia7 link=topic=3053.msg222204#msg222204 date=1294184337]
      [quote author=Arroyo link=topic=3146.msg222199#msg222199 date=1294184126]
      Carter nekada, James sada
      [/quote]
      Koji James,pa JR Smith je za njega u kucanju pojam.James je dobar,ali nije on u svemu najbolji.Preteraste sa Jamesom.Neko ko slabije poznaje kosarku bi mislio po vasim komentarima da on igra sve od 1-5 da moze da zakuca sa trojke,da ima procenat suta 80-90% i svaku utakmicu quadraple-double.Uostalom Kobe je bolji igrac od Jamesa tako da je 2. u ligi.
      [/quote]


      Sada nije. Poslednje 3 sezone James je najbolji u ligi
      [/quote]


      Poslednjih 100 godina Kobe je posle Jordan-a najbolji. &+I}\
      Uostalom,necemo o tome ovde,nije ovo tema.
      sigpic

      Comment


      • Re: NBA DUNKS

        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3053.msg222231#msg222231 date=1294185464]
        [quote author=Arroyo link=topic=3053.msg222227#msg222227 date=1294185320]
        [quote author=caniggia7 link=topic=3053.msg222204#msg222204 date=1294184337]
        [quote author=Arroyo link=topic=3146.msg222199#msg222199 date=1294184126]
        Carter nekada, James sada
        [/quote]
        Koji James,pa JR Smith je za njega u kucanju pojam.James je dobar,ali nije on u svemu najbolji.Preteraste sa Jamesom.Neko ko slabije poznaje kosarku bi mislio po vasim komentarima da on igra sve od 1-5 da moze da zakuca sa trojke,da ima procenat suta 80-90% i svaku utakmicu quadraple-double.Uostalom Kobe je bolji igrac od Jamesa tako da je 2. u ligi.
        [/quote]


        Sada nije. Poslednje 3 sezone James je najbolji u ligi
        [/quote]


        Poslednjih 100 godina Kobe je posle Jordan-a najbolji. &+I}\
        Uostalom,necemo o tome ovde,nije ovo tema.
        [/quote]


        Necemo o tome, ali ti si Brajantov fan, ja Lebronov, ova diskusija ionako ne vodi nicemu..
        One is the King...

        Comment


        • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

          Pa ne moze James biti u svemu najbolji, morate biti realni. Cak i onaj hardcore fan mora priznati da James nije najbolji dunker lige, meni licno JR kuca prelepo, a Rose sta radi, to je smesno, decko je plej, a moze komotno da preskoci Yao Ming-a $#^%RT


          James je dobar, ali nije najbolji sigurno sto se tice zakucavanja &+I}\
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

            Pa dobro za mene najlepse kuca James, za tebe D-Wade... Trenutno.. Definitivno je Carter najbolji kucac svih vremena, tu se svi slazemo. I naravno Air Michael uz njega. Nije lako nama fanovima da budemo objektivni
            One is the King...

            Comment


            • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

              Ako mene pitas, Rose je najbolji od bekova, jer je spektakularan igrac, on je rame uz rame sa JR-om, pa onda je meni Wade, jer ga volim kao igraca. Ali, on mi nije najbolji, ne moze u svemu biti najbolji, treba biti objektivan. &+I}\
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                Meh, Westbrook bolje kuca od Derrick-a, ali zato kad su u pitanju akrobatska polaganja nema boljeg igraca od Rose-a. h5g6k8
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                  ja sam isto LeBronov fan i covek stvarno zna da kuca ali ne tako leprsavo kao JR. mozes i sam primetiti razliku kada kuca James a kada JR. moze se primetiti velika razlika u odrazu,visem podizanju nogu,ostajanje u vazduhu kao i pokreta u letu...LeBron mi je omiljeni igrac ali moram reci da nije najbolji kucac u ligi sigurno!!! uporedi ovo i ovo da ne nalazim sad neke druge primere J.R. Smith With The Clutch Dunk At The Vince Young Celebrity All Star Game J.R. Smith Shows The Bounce At The Vince Young Celebrity Basketball Game

                  Comment


                  • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                    [quote author=T-Mac link=topic=3053.msg222238#msg222238 date=1294186144]
                    Meh, Westbrook bolje kuca od Derrick-a, ali zato kad su u pitanju akrobatska polaganja nema boljeg igraca od Rose-a. h5g6k8
                    [/quote]
                    Razliciti su ukusi brate, meni je top 5 : Rose-Kobe-Wade-Gordon-JR, ovo nisam pisao po redosledu, postavite kako hocete, meni su oni najjaci. Mada nije ni Westbrook los, ali je meni Rose bolji, sta je radio Oden-u, Dragicu i kompaniji, to je smesno &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J


                    Rose je bolji In your face dunker od Westbrook-a, ovaj zakuca preko Okafora i Battier-a, a Rose preko Oden-a i unisti Dragica, ono je ubistvo a ne kucanje.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                      Ljudi ima jos igraca koji dobro kucaju,a da su niska krila ili bekovi.


                      Gordon,DeRozan,Wallace,Gay,Mayo tu i tamo,ima jos ali se ne mogu setiti...iii Shannon Brown,kako sam njega zaboravio. h5g6k8
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                        I ja volim D-Wadea i navijao sam za Majami u finalu protiv Dallasa. Nisam navijao kad su igrali protiv NY Netsa finale konferencija jer sam gotivio trio celavaca Kid-Karter-Dzeferson + nas Krle, ali se nisam bunio kad su dobili. Flash je tada bio bas zanimljiv igrac. Sada je jos kosarkaski sazreo, veoma je elegantan i poboljsao je sut.
                        J-Rich takodje lepo kuca
                        One is the King...

                        Comment


                        • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                          Ma ima njih koliko hoces h5g6k8


                          Svako ima razlicite ukuse, kako sam samo Gay-a i Iguodala-u zaboravio fghj48d


                          J-Rich takođe nije normalan $#^%RT
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                            [quote author=T-Mac link=topic=3053.msg222238#msg222238 date=1294186144]
                            Meh, Westbrook bolje kuca od Derrick-a, ali zato kad su u pitanju akrobatska polaganja nema boljeg igraca od Rose-a. h5g6k8
                            [/quote]


                            Obozavam ono njegovo polaganje na drugi obruc, stvarno je neverovatno kako to izvodi i kojom brzinom &8@^J


                            J.R. Smith najbolje zakucava, i nema tu sta da se pametuje.LeBronova zakucavanja nisu nesto posebno, to je cista snaga, i odvaljivanje kosa, nema tu neke lepote, a zato Wade sa druge strane ne kuca snazno, ali su njegova zakucavanja mnogo lepsa i spektakularnija &8@^J
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                              J-Rich je bog bio prije 3-4 godine znalo se da je najbolji,ali zadnje dvije godine je prestao da kuca vise se posvetio pametnijoj igri(sutevima,skok itd.) JR uljepsava i radi ono sto je radio J-Rich nekada!!!

                              Comment


                              • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                                LeBron James Top 10 Career Dunks (Cleveland Cavaliers)
                                Broj 7 omiljeno i onaj cuveni komentar Edina na OBN-u, King James prkosi sili gravitaciji $#^%RT
                                E sad kada govorimo o najboljem slam-dunker-u svih vremena nekako mi cudno da bilo sta kazem ili da nekog navedem.. Posto se nekako vise "vezem" za kucanje nego za nekog posebnog igraca... Ono Vejdovo ubistvo prosle godine(jos uz komentar Marv Alberta uvek se "naprzim" kad gledam) ili Kobijevo preko Ben Valasa, neko je vec postavio ovde.. I mozda najomiljenije i po meni najbolje svih vremena Skoti Pipen preko Juinga.. Genijalno! Dok na primer iako je Dzordan po meni najbolji igrac svih vremena, njegova zakucavanja mi nisu nesto spektakularna %QWT&W
                                Ovo je verovatno najbolje kucanje nasih igraca u NBA ligi i opet komentator Marv Albert!
                                Nenad Krstic dunks on Dwyane Wade
                                P.S. Ne znam da li ste primetili da vecina igraca u ligi imaju svoja najbolja zakucavanja u ranim igrackim danima, posle im verovatno nije zabavno $#^%RT
                                I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                                Comment

                                Working...
                                X