Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    NBA DUNKS

    ja mislim da su Blake Griffin i JR Smith najbolji u tome!

    Comment


    • #92
      Re: NBA DUNKS

      Meni se vise svidjaju kucanja bekova,svaka cast Griffinu i ostalima ali to mi i nije neko pravo umijece. @(*6sd$%
      Jer je,noramalno,uvek teze defanzivnom igracu zaustaviti nekog od 110+ kila,nego beka,i zato je mnogo teze beku izvesti dobro "in you face" kucanje.

      sigpic

      Comment


      • #93
        Re: NBA DUNKS

        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3146.msg222184#msg222184 date=1294183091]
        Meni se vise svidjaju kucanja bekova,svaka cast Griffinu i ostalima ali to mi i nije neko pravo umijece. @(*6sd$%
        Jer je,noramalno,uvek teze defanzivnom igracu zaustaviti nekog od 110+ kila,nego beka,i zato je mnogo teze beku izvesti dobro "in you face" kucanje.
        [/quote]
        Slazem se sa Mambom.

        Ali fenomenalno izgleda kad to Griffin radi.Kako je samo uhvatio onaj alley-oop jednom rukom protiv Sunsa. &8@^J &8@^J &8@^J
        sigpic

        Comment


        • #94

          Comment


          • #95
            Re: NBA DUNKS

            Vince Carter je tata kucanja.I sam Jordan je jednom prilikom rekao da nista ne izgleda dobro u vazduhu kao Carter.
            sigpic

            Comment


            • #96
              Re: NBA DUNKS

              Air Canada je stvarno bog sto se tice kucanja i dugo vremena je bio najatraktivniji igrac lige...I ne samo Jordan nego i Kobe,LeBron i ostali su to potvrdili! +*@WT*48*

              Comment


              • #97
                Re: NBA DUNKS

                Carter nekada, James sada
                One is the King...

                Comment


                • #98
                  Re: NBA DUNKS

                  [quote author=Arroyo link=topic=3146.msg222199#msg222199 date=1294184126]
                  Carter nekada, James sada
                  [/quote]
                  Koji James,pa JR Smith je za njega u kucanju pojam.James je dobar,ali nije on u svemu najbolji.Preteraste sa Jamesom.Neko ko slabije poznaje kosarku bi mislio po vasim komentarima da on igra sve od 1-5 da moze da zakuca sa trojke,da ima procenat suta 80-90% i svaku utakmicu quadraple-double.Uostalom Kobe je bolji igrac od Jamesa tako da je 2. u ligi.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Re: NBA DUNKS

                    Ovo cu da spojim sa temom koju vec imamo, glupo je da postoje dve iste.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: NBA DUNKS

                      i ja se isto slazem sa [color=rgb(0, 0, 0)]caniggia7 da je JR Smith najbolji u zakucavanjima u ligi...to se moze vidjeti i po stilu zakucavanja,JR Smith je mnogo slobodniji u vazduhu od LeBrona i izgleda vise zadivljujuce kada to radi(kada kuca u lice drugim igracima a posebno kada ostaje sam sa kosem pripremi nesto spektakularno i zadivljujuce) to i LeBron radi ali ne tako kao JR. h5g6k8 a po meni Nate Robinson ne zasluzuje da drzi titulu za najboljeg kucaca lige.Od njega jedino vidimo nesto na takmicenju a ovaku sto se tice sezone prosjek kucanja jedva nekih 2-3 tako da pod hitno neko drugi treba da uzme titulu %&ES7 [/color]

                      Comment


                      • Re: NBA DUNKS

                        [quote author=caniggia7 link=topic=3053.msg222204#msg222204 date=1294184337]
                        [quote author=Arroyo link=topic=3146.msg222199#msg222199 date=1294184126]
                        Carter nekada, James sada
                        [/quote]
                        Koji James,pa JR Smith je za njega u kucanju pojam.James je dobar,ali nije on u svemu najbolji.Preteraste sa Jamesom.Neko ko slabije poznaje kosarku bi mislio po vasim komentarima da on igra sve od 1-5 da moze da zakuca sa trojke,da ima procenat suta 80-90% i svaku utakmicu quadraple-double.Uostalom Kobe je bolji igrac od Jamesa tako da je 2. u ligi.
                        [/quote]


                        3.
                        Wade je No.2.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                          Wade meni lepse kuca od James-a &+I}\


                          Njemu je znatno teze zakucati preko visih protivnika, ali nije to bio problem protiv Okafor-a, J-Smoove-a a pogotovo Varejao-a. Mada i Rose kuca kao manijak, i on nije normalan &8@^J &8@^J &8@^J
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Re: Najbolji "Slam Dunker" svih vremena!

                            Pa podrazumeva se da Wade lepse kuca,smesno diskutovati o tome,a JR sam stavio kao primer.Meni mnogo ide na zivce to preuvelicavanje Jamesa.Po meni je 2. najbolji igrac lige isped Wadea i iza Kobea.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: NBA DUNKS

                              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3053.msg222217#msg222217 date=1294184845]
                              3.
                              Wade je No.2.

                              [/quote]


                              Ma ne ljudi...ja sam ovde mislio da je Wade bolji igrac od James-a.Ali dobro,ako vi kazete da bolje kuca,onda neka bude i to. $#^%RT
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: NBA DUNKS

                                [quote author=caniggia7 link=topic=3053.msg222204#msg222204 date=1294184337]
                                [quote author=Arroyo link=topic=3146.msg222199#msg222199 date=1294184126]
                                Carter nekada, James sada
                                [/quote]
                                Koji James,pa JR Smith je za njega u kucanju pojam.James je dobar,ali nije on u svemu najbolji.Preteraste sa Jamesom.Neko ko slabije poznaje kosarku bi mislio po vasim komentarima da on igra sve od 1-5 da moze da zakuca sa trojke,da ima procenat suta 80-90% i svaku utakmicu quadraple-double.Uostalom Kobe je bolji igrac od Jamesa tako da je 2. u ligi.
                                [/quote]


                                Sada nije. Poslednje 3 sezone James je najbolji u ligi
                                One is the King...

                                Comment

                                Working...
                                X