Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpsko skijanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjajna talentovan Srpska takmicarka , ali nazalost kod na sse ne ulaze mnogo u skijanje
    i bojim se da e da prodje kao Jelena Lolovic

    Comment


    • Kako skija ovo cudo od deteta!!
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by ClayWarrior View Post
        Kako skija ovo cudo od deteta!!
        Pelijepo, milina je gledati... Uhvatila sam juce kraj Sljemena i ostala u cudu...

        Comment


        • Von se vrća na stazu
          10-01-2013 10:32 Napisao: sportal.rs
          Američka skijašica Linzi Von oporavila se od bolesti creva i u četvrtak će, posle tri nedelje pauze, izaći na stazu. Četvorostruka šampionka sveta nalazi se među 65 takmičara koji su na startnoj listi na trening u spustu u Austriji.

          Von će najverovatnije učestvovati u obe brzinske trke predstojećeg vikenda, spustu u subotu i Super-džiju u nedelju, prenosi Beta.

          Trener američkih skijašica Aleks Hedlmozer rekao je da će Vonova voziti "ako se ne desi nešto neobično".

          Vonova je propustila šest trka tokom 24 dana odsustva i za vodećom Slovenkinjom Tinom Maze zaostaje 725 poena u generalnom plasmanu Svetskog kupa.
          Is Back

          Comment


          • Prati li ko zensko skijanje trenutno , zna li ko ko je ovaj komentator , poznat mi lik skroz , ima dosta slican glas kao Djordjije Kustudic
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Tina,
              Pobjede u svim disciplinama ove sezone.

              Comment


              • nevena Ignjatovic odlicna ove sezone , skuplja polako bodove

                Comment


                • Mikaela nastavlja da pomera granice i polako ali sigurno stavalja obe ruke na mali Kristalni globus
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Za ovu stazu i dva minuta sa glavom u torbi pobednik je treabo dobiti 700000 a ne 70000 eura.. malo sportskih dogadjaja se po atraktivnosti mogu meriti sa ovim spustom
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Lindzi brza od Tine u Sloveniji.

                      Comment


                      • Lepo, ovo ce joj dati samopouzdanje u njenim disciplinama.. dva mala kristalna globusa ce izvuci sezonu
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Danas pobjeda pred domacom publikom.

                          Comment


                          • Tezak pad Von, mislim da je koljeno nastradalo

                            Comment


                            • Odgledao sam preko 700 skijaskih trka ali mislim da nisam 10 gorih od ove
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Katastrofa od trke...
                                Von, Riš, Feninger, Rebensburg...

                                Tina spasila stvar

                                Comment

                                Working...
                                X