Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpsko skijanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znao sam da ce ovo neko postaviti . Kad sam ovo slusao izdrzao sam pocetak dok nije zinula. Au kakav netalenat za pjevanje.

    Comment


    • Zamisli kako je meni ovdje slusati je minilalno 2 puta dnevno, gdje god udjes, bukvalno...

      Comment


      • Jos ces biti primorana na to jer do kraja ce biti u trci za VKG. Kad ovako lose pjeva nakon sto je popravljeno u studiu, mogu misliti na sta to uzivo lici. To ocekujem na kraju kad bude proslavljala u Sloveniji neki od globusa.

        Comment


        • Meni je Tina super na sve nacine,bas lijepa cura,a ne pjeva toliko lose nemojte pretjerivati

          Zato Aksel dominira,velicina!!!
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Aksel zbog previse agresivne voznje i par nepreciznih zavoja gubi pobedu ali mislim da ce sigurno biti zadovoljan ako zavrsi na podijumu.. fenomenalan skok na kraju
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Klasicno samaranje Lindzi Von

              Ovo je vec mnogo bolje od pocetka sezone, skinuce mnogo bodova sa svog zaostatka
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Nakon tvog komentara sam pogledao njen nastup na eurosport.fr i stvarno ova zena je daleko iznad svi takmicarki. Ako se moze reci za nastup da je bio bez greske, onda je to ovaj. Bio sam protiv (ustvari ko sam ja ) da se takmici sa muskarcima, ali poslije ovog veceras mogu joj vala dopustit na skijalistima koja ne dolaze kao Lake Louis gdje prvu sedmicu skijaju muskarci, a drugu dame. Pa da se ne mogu buniti ostale takmicarske kako je ona dosta prije ''osjetila'' stazu.

                Vec se jedna skijasica takmicila sa muskarcima, a to je Janica Kostelic kad je FIS pokusavao progurati paralel slalom. Tada je se ona takmicila sa nekim Cehom, ne znam da li ga je pobijedila, ali kada su se uzimali u obzir rezultati svi takmicara ona je bila medju 30 takmicara. Bilo je to davno, sada je red da ponovo dozvole zeni da se takmici sa muskarcima. Pa nek joj i oduzmu bodove, bar bi borbu za VKG ucinili zanimljivijom, jer poslije veceras sam uvjeren u ono sto sam mislio prije pocetka. Nema joj ravne.

                Kandidat za VKG u muskoj konkurenciji Defago odlican 10.

                Comment


                • Aksel za malo gubi trijumf ali ponovo zetva bodova i savrseno otvaranje sezone
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Neverovatna Lindzi uspela je jos jednom da iskontrolise agresivnost i jos jednom ubedljivo slavi.. mada ne kao juce

                    55. pobeda u Svetskom Kupu cime se izjednacava sa legendarnom Freni Snider i jos je 7 deli od Mozer-Prel


                    Idemo sutra po novu
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Danasnji udarac od kapiju Maxa Franza je stravican bio, cak je i ostao bez svijesti. Evo kazu da ima samo ogrebotine, mada se meni cinilo dosta opasnije. Beaver Creek obiljezili padovi.

                      Ove sezone bi mogli gledati zestoki okrsaj Ligety-Svindal.

                      Comment


                      • To bi za mene bilo idealno, da se oporavim od prosle godine i najgoreg osvajaca Svetskog Kupa u poslednjih 30 godina, mozda i od 1967. Svedjanin je tu u prednosti ali sa ovakvim rezultatima u brzinskim disciplinama Ted ce moci da ga prati
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Tri od tri za Lindzi u 48 casova i ovo sada vec izgleda kao normalna situacija iz prethodnih pola decenije.. problem je sto je Maze odskijala dobro ali nema veze

                          Drugo mesto na listi pobeda u Svetskom Kupu, a velike su sanse da ce sezonu zavrsiti kao rekorderka, mozda i za sva vremena
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Elegantno skijanje druge voznje Svindala, steta za prvu voznju.

                            Comment


                            • Kapa dole majstore.. zasluzio si da sam budes na podijumu!! Svindal je nadoknadio previse mesta ali pobeda je pobeda
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Kakvo je ovo skijanje Ligetya

                                Stvarno je izdominirao.

                                Comment

                                Working...
                                X