Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlično, prijenos obje utakmice. Taman imam vremena pogledati obje utakmice, prava "sportska srijeda".

    Očekujem tvrde utakmice, pogotovo na Grbavici i malo pogodaka. Za Želju bi idealan rezultat bio 1-0, 2-0 je već savršeno, dok bi za Borac i poraz od 2-1 bio ne tako loš sa obzirom da je uzvrat u Banja Luci. U hercegovačkom derbiju možda i napadači budu raspoloženi pa vidimo malo više golova, ali sumnjam sa obzirom koliki je ulog.

    Uglavnom očekujem 2 fine utakmice i dobru atmosferu na obje utakmice, pa neka bolji pobijedi.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Evo malo pratiio Zeljo-Borac,zasluzena pobjeda Zelje,napadali su centrirali,borili se,i dali gol.
      Borac je dobio sansu poslije crvenog kartona da stisne,i proba pobjediti i onda su se povuklii primili gol.
      Imaju aktivan rezultat za revans,pa cemo viditi,sta ce biti.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Jes Zeljeznicar zasluzio pobjedu, jer Borac je veoma kukavicki odigrao. Pogotovo poslije crvenog kojeg je dobio Bogicevic. Novi golman Borca Antolovic je dosta dobro branio, ali kod gola Zajke Zebe je mogao dosta bolje da reaguje.

        Comment


        • Čestitka navijačima Želje, ova pobjeda čista kao suza. Taktika predefanzivna a i dosta su momci ispremiješali svoje pozicije a imamo poprilično moćan tim. Trebalo je krenuti u otvorenu borbu, čisto sumnjam da ne bi dali gol, dva.

          Vidjećemo u Banjaluci šta će biti, sad i nemamo baš neki povoljan rezultata ali opet smatram da treba krenuti u otvoren fight sa njima i taman i da se primi gol mislim da možemo dati 3-4. Ovo ekipa je sposobna samo ako se bude ponovo nešto cijedilo, kalkulisalo, igralo na 1:0 to će biti mučenje i igrača i publike.

          Antolović dobar golman. Srđa se još ne snalazi, možda Baja nije smio mnogo trošiti momake da se češće tranformišu iz odbrane u napad jer sem Grahovca na klupi nije bilo igrača koji mogu igrati ovakve utakmice. Ivetić, Žižović, raspudić nisu imali pravo nastupa. Inače u odbrani kao i protiv Kozare stvari dosta dobro funkcionišu
          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 14-03-12, 18:17.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Zaslužena pobjeda Želje. Borac očigledno došao po remi, jer su se branili svih 90 minuta i igrali ona tzv. bunker. Željo pokazao kakva je ekipa, te je i nakon crvenog kartona za Bogičevića i dalje napadao što je urodilo plodom. Teren katastrofalan i pretežak za igru, što je ostavilo traga na igri. Još uvijek ništa nije gotovo ima još jedno poluvrijeme u Banja Luci gdje može biti svašta jer nije ovo nedostižna prednost.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Originally posted by Merlin View Post
              Zaslužena pobjeda Želje. Borac očigledno došao po remi, jer su se branili svih 90 minuta i igrali ona tzv. bunker. Željo pokazao kakva je ekipa, te je i nakon crvenog kartona za Bogičevića i dalje napadao što je urodilo plodom. Teren katastrofalan i pretežak za igru, što je ostavilo traga na igri. Još uvijek ništa nije gotovo ima još jedno poluvrijeme u Banja Luci gdje može biti svašta jer nije ovo nedostižna prednost.
              Da to su utakmice na četiri poluvremena i treba sudii nakon sva četiri. Biće interesantno vidjeti kako će se igrati prvenstvena jer tu je druga taktika u igra, samo 90 min i moraš pobjediti ako hoćeš smanjiti zaostatak vjeovatno i tad vodećeg tima, a remi mu dođe nešto kao poraz.

              Vidjećemo, biće zanimljivo pogledati
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                Da to su utakmice na četiri poluvremena i treba sudii nakon sva četiri. Biće interesantno vidjeti kako će se igrati prvenstvena jer tu je druga taktika u igra, samo 90 min i moraš pobjediti ako hoćeš smanjiti zaostatak vjeovatno i tad vodećeg tima, a remi mu dođe nešto kao poraz.

                Vidjećemo, biće zanimljivo pogledati
                Da, ima još jedno poluvrijeme u Banja Luci, vjerujem po boljem terenu i vidjećemo šta će biti do kraja. Očekujem dobru utakmicu i ofanzivniju igru Borca nego danas.

                U drugoj utakmici 1/2 finala Kupa BiH Široki Brijeg je sa minimalnih 1-0 savladao Velež, koji je dosta dobro stajao na terenu imao nekoliko odličnih prilika za gol čak su igrači Širokog i sa linije izbacivali loptu, ali Rođeni nisu imali sreće. Također će i tu biti uzbudljivo u revanšu i vidjećemo šta mogu Rođeni pred domaćom publikom.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • 17. kolo Premijer lige BiH:

                  17.03.2012. 15:00h

                  Prijedor: Rudar - Željezničar
                  Trebinje: Leotar - Borac
                  Gradiška: Kozara - Sloboda

                  18.03.2012. u 15:00h

                  Travnik: Travnik - Olimpic
                  Mostar: Zrinjski - Čelik
                  I. Sarajevo: Slavija - Velež
                  Široki Brijeg: Široki Brijeg - Zvijezda
                  Sarajevo: Sarajevo - GOŠK


                  GOŠK najavio istupanje iz lige zbog navodnog lošeg suđenja sudije Arnautovića na utakmici GOŠK - Slavija. Također predsjednik GOŠK-a je pljunuo tog istog sudiju nakon čega je dobio 5 mjeseci suspenzije. Još su kaznu dobili Vojvodić i Dedić od 1500 odnosno 1200km.

                  Kažnjen je i Željezničar zbog paljenja baklji na utakmicama protiv Širokog Brijega i Borca sa 3000km (2000 Borac i 1000 Široki).



                  A baš sam mislio pogledati Želju, a sada traže 2km za gledanje utakmice. 1-2 utakmice da zamažu oči i sada odmah daj pare.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Sta ces, BH telekom je to... Sjecam se dok sam koristio njihov internet, ADSL, imao sam 8gb limita i pred kraj svakog mjeseca, jedno 4-5 dana prije kraja, gospoda hladno blokira stranicu gdje mogu vidjet pregled kolko sam potrosio i na kraju mi hladno dodje racun da platim 10km vise

                    Comment


                    • Ma fakinski potez Bh telecoma nije problem dati dvije marke vec njihova pohlepa. Kada sam prije 5-6 godina bio na praksi u toj firmi vidio sam koliko imaju zaradu, a prodaju nam zrak. Kako nazvati impluse, internet i ostale usluge koje nam pruzaju vec zrakom.

                      Nadam se danas da ce Prijedor uspijeti prekinuti niz Zeljeznicara i ako moze da gol zabije Damir Rovcanin. Leotaru je moranje danas pobijediti Borac, ako misle opstati ove sezone.

                      Comment


                      • Kolo veoma interesantno i što se tiče borbe za vrh ali i onih dole za opstanak.

                        Ako ću govoriti svoje želje to je svakako kiks Željezničara, poraz Olimpica i naša pobjeda.

                        Ako ćemo pričati realno, tradicionalno Željezničar igra dobro u PD i nije očekivati ništa drugo sem pobjede, širinom klupe nadoknadiće umor i pobjediti možda i više od jedan razlike. Olimpic je realno da izgubi i u tom slučaju ostalo bi 5 kandidata u borbi za Evropu oni bi definitivno otpali.

                        Što se nas tiče u posljednjih 10 god. samo jedan remi u Trebinju, tradicionalno napaljen i neugodan protivnik kad igramo dole i bojim se da više od nekog X nećemo izvući.

                        Poraz za nas bi bio jako alarmantan jer nam je Zrinjski svega 2 boda iza a u slučaju finala Kupa Željo - velež samo 3 kluba će iz lige u Evropu ako Žželjo bude prvaka tako da nam je pobjeda imperativ ali biće teško da ne kažem nemoguće.
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Ocekujem dobru utakmicu i nadam se pobjedi koja bi nam u mnogome olaksala borbu za naslov,ali da ce biti lako to svakako nece.Dobra stvar za Zeljeznicar je sto Prijedor nije kompletan i to je jos jedna sansa koju treba eksploatisati,mada ja bih sada potpisao remi da se pitam...

                          Sto se tice BH Telecoma,ne ulazim u te njihove racunice,ali kazu da je prenos Sloboda-Sarajevo kostao 6000km,a nesto slicna cifra se pominje i za Prijedor tako da oni kroz te 2km traze nacina da vrate dio novca
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • U Trebinju teren jako dobar, trenutna temperatura 21 stepen, svi preduslovi za dobar fudbal su tu.

                            Borac je malo mijenjao sastav pa će na teren istrčati bez Markovića, Kneževića i Stajića a umjesto njih: Ćorić, Grahovac i Ivetić

                            Poslije prvog poluvremena Borac djeluje dosta razbijeno. Leotar dominira, stvorio je nekoliko stopostotnih šansi a poveli su već u 3. minutu.

                            Baja je prinudno vršio izmjene Bilbije i Maksimvića zbog povreda a u igri su Žižović i Stajić.

                            Kako god ovo završi nakon ovog meča moraće se nešto mijenjati ovakva igra ne garantuje ostvarenje ciljeva kluba a to je jedan trofej i Evropa. Ne bi smjeli biti toliko podređen protivnik bilo kome a kamoli davljeniku iz Trebinja
                            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 17-03-12, 15:37.
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Rudar Prijedor - Željezničar 0-5
                              Leotar - Borac 3-0
                              Kozara - Sloboda 1-1

                              Pa mogu slobodno reći iznenađujući rezultati. Očekivao sam pobjedu Želje, ali 5-0 ni u snu. Također mislio sam da bi Leotar mogao minimalno slaviti ili da bi tu mogao biti remi. Sloboda također napravila prijatno iznenađenje uzevši bod u Gradišci.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Znao sam da prvenstvo nece biti realno ako nam Bekric dodje,ali da ce ovako tragicno po ekipe proci tandem Bekric-Zeba nisam ni sanjao.Ovo je 20. zaredom utakmica bez poraza i nastavljamo brojati,prosto fenomenalno.Najbolji napadac lige Eldin Adilovic danas je dao cak 4 gola(ima ih ukupno mislim 14 samo u ligi),dok je strijelac petog gola bio povratnik Samir Bekric,polako se uigrava i ocekujem za 2-3 kola njegovu punu forumu,igracina.Amar Osim mora biti zadovoljan,odlicni rezultati na pocetku sezone za Zeljeznicar,nadao sam se pobjedi ali ovome nisam,veliko im hvala na ovome.U naredne cetri utakmice tri igramo kuci,jednu u gostima protiv Zrinjskog i ocekujem povecanje prednosti.Borac svakako necu jos otpisati,ali nemaju vise prostora za kiks(oni ce sigurno sve karte baciti na revans s nama u kupu),Siroki i Sarajevo su jos uvijek to,ali ja se ne mogu oteti utisku da smo bolji od ostalih i nemam razloga nikoga da se plasim,nadam se i prizeljkujem titulu
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X