Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako prenosi sarajevo-x.com Matija Matko je ponovo u bordo dresu. Evo i Dragan Jovic je potvrdio

    "Očekujemo da nam se Matko večeras pridruži u Čitluku. Radi se o iskusnom napadaču, koji bi nam mogao biti od velike pomoći u nastavku sezone", rekao je za SportSport.ba trener Sarajeva Dragan Jović.
    Nije lose za pocetak

    Comment


    • Iskreno da ti kazem,meni je pomalo muka od ovih igraca sto konstantno odlaze i dolaze,bilo kod vas ili kod nas...dok se to ponavlja iznova i iznova,nema sanse da PL moze napredovati,a tako ni igraci u njoj...
      Last edited by shminka; 02-02-12, 10:08.

      Comment


      • Mislim da Bekric nije igrac kojem je nasa liga jedina opcija nego ne zeli ici pod svaku cijenu u pojedine klubove, pa nije mi muka od ovaki igraca. Ja ne bi volio da on dodje kod vas jer je odlican igrac.

        Novi igrac je potpisao za Sarajevo, a to je Edin Husic igrac sredine terena bivsi mladi reprezentativac. Igrac koji dosta trci i sigurno ce nam dobro doci.

        Comment


        • Svaki od tih odlazaka i povrataka mi govori da rad u nasoj ligi nije na zadovoljavajucem nivou. Momci koji odu vani se vjerovatno zbog svojih radnih navika ne uspijevaju zadrzati u svojim klubovima,odnosno ne uspijevaju napredovati. Stoga mi je jako zao vidjeti igrace koji se jako brzo vracaju

          Comment


          • GOSK bi mogao dobiti 160.000 € od transfera Jelavica u Everton jer je ovaj igrac bio clan GOSK-a od svoje 12. do 22. godine.

            “Nismo znali da nam to pripada, ali raspitat ćemo se i sigurno zatražiti novac”, rekao je Lujo Ilić, sportski direktor GOŠK-a za 24sata.hr, koji od Jelavićevog transfera može dobiti oko 160. 000 KM:

            ”Taj bi nas novac spasio, bio bi to dar s neba. Jer naš godišnji budžek je nešto manji od milion KM”.
            Samo mi nije jasno sta su cekali kad je prelazio u Rangers.

            Comment


            • Nije potpisao ugovor s njima,znao bi on to dobro,nego se pravi budala,nikakav dokaz nema da je on s njima imao profesionalan ugovor i zbog toga nema novca za njih
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Skoro nas je izradio al zato je Matko dosao nazad. Nadam se da ce ova pjesma ponovo da udje u modu, tj vec ulazi polako

                Comment


                • Pocetak Premijer lige pomjera se za 10. mart

                  Iako je prvobitno nastavak prvenstva bio zakazan za 3. mart, zbog vremenskih neprilika, doslo je do pomjeranja takmicarskog kalendara za sedam dana.

                  Kako prenosi Oslobodjenje, iz N/FSBiH su potvrdili ovu odluku, obzirom da dugorocna vremenska prognoza ne obecava mnogo.

                  Cak i ako u medjuvremnu bude toplije, vjerovatne poplave na terenima ce onemoguciti normalnu igru, kao i transport samih fudbalera. Zbog toga se pomjera nastavak prevenstva, a u raspored ce se ubaciti jedna srijeda, mozda i vise, ovisno o vremenskim uslovima i vladajucoj situaciji.

                  Comment


                  • Sarajevo - Travnik 2:0 (Matija Matko i Denis Comor)

                    Novi trener Dragan Jovic izveo u prvoj utakmici(igrane su dvije danas) sastav u formaciji koju nismo igrali u jesenjem dijelu kada smo igrali formaciju 4-4-1-1 ili ti ga 4-4-2. Danas je to bila neka 4-3-3 mada nisam siguran, ovo je bio sastav

                    Adilovic - Comor, Torlak, Trebinjac, Belosevic - Sesar, Husic, Scepanovic - Suljic, Matko, Obuca

                    Odmah na pocetku me je iznenadila odluka da Trebinjac igra na stoperu, mada mislim da je Jovic pokusao da vidi kako se snalazi na toj poziciji. Vidio je da se veoma lose snalazi. Drugo sto me je iznenadilo je postavljanje Suljica iza Obuce i zato nisam siguran da li je ono bila 4-3-3 formacija, a pri tome je Matko igrao kao lijevo krilo a ne napadac.

                    Danas u prvoj utakmici dosta je razocarao Suljic koji ne zasluzuje biti u prvih 11. Comor ponovo slab na desnom beku iako je zabio gol dosta slabo. Obuca nije istrcao sprint od 10 metara. A Beli je poseban slucaj.

                    Za pohvalu je pozrtvovanost Sesara, Matka, Torlaka. Husica, Scepanovica i golmana Adilovica koji je imao jednu odlicnu intervenciju.

                    Tek je pocelo, ali moramo pod hitno nekog kreativca u vezi.

                    Drugu utakmicu je Sarajevo dobilo 5:1 (2x Krpic, 2x H. Handzic i Haskic)
                    Last edited by danijelkr; 15-02-12, 19:21.

                    Comment


                    • Da napišem i ja koju.

                      Odigrali smo tri utakmice do sada u Međugorju ustvari jedna trening, jedna prava, i jednu drugi tim. Uzeli smo Olimpik 3:1, strijelci: Dujaković, Stakić, Krunić.
                      Drugi tim igrao je sa Čapljinom ili tako nešto 4:0. I trening utakmica prvi protiv drugog tima 2:1, strijlci Bilbija 2 i Dujaković 1.

                      Avduka je otišao u Iran a na pragu Borca je Marijan Jantoljak čuvar klupe iz Legije Varšava.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Zanimljivo će biti do kraja. Tu su Željo, Široki, Sarajevo, Borac, zanimljiva borba za titulu ali i za Europu. Nekako mi najviše 'miriše' na to da bi Željo mogao biti prvak, fino su odradili posao u prijelaznom roku, pa ćemo vidjeti. Tu je i uvijek dobra ekipa Širokog, nešto oslabljeno Sarajevo, Borac se fino pojačao iako su ostali bez Avdukića. Sve u svemu zanimljivo proljeće nas čeka.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Merline nadam se da ces biti aktivan na ovoj temi i na cijelom fudbalskom pdf-u.

                          Sarajevo nije toliko oslabljeno jer smo se rijesili vecine bezpotrebni igraca i najskupljeg igraca koji nije donosio prevagu za te pare koje je primao (mislim na Kojasevica). Dosli su Krpic, Husic i Matko, sto je dosta dobro. Opsirnije cu o Sarajevu napisati pred pocetak.

                          Comment


                          • Originally posted by danijelkr View Post
                            Merline nadam se da ces biti aktivan na ovoj temi i na cijelom fudbalskom pdf-u.

                            Sarajevo nije toliko oslabljeno jer smo se rijesili vecine bezpotrebni igraca i najskupljeg igraca koji nije donosio prevagu za te pare koje je primao (mislim na Kojasevica). Dosli su Krpic, Husic i Matko, sto je dosta dobro. Opsirnije cu o Sarajevu napisati pred pocetak.
                            Ma dobro i ne baš puno oslabljeni. Bit ću svakako aktivan. Krpić je već pogodio protiv Travnika i pokazao da se na njega može računati. Isto i Matko, ali po meni on nije onaj stari u Zvijezdi je bio čist promašaj, ali možda se ipak dokaže u Sarajevu s obzirom kako ga navijači vole i doživljavaju. Čak ima i svoju pjesmu hehe.

                            Jučer vam je otišao i H. Handžić, ne znam koliko je to loše, ali jedno je sigurno - on nije ono što je nekada bio. U jesenjem dijelu prvenstva i nije bio neki bitan faktor u igri Sarajeva, tako da je moje mišljenje da to i nije neki hendikep za Sarajevo.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Matko po ovoj prvoj utakmici sto sam gledao je onaj stari. Dosta trci i bori se. Bio sam malo sumljicav, ali me je pozitivno iznenadio .

                              Haris je bio veliki talenat i njegov odlazak u Poljsku ga je unazadio. Kada je se vratio treneri ga nisu stavljali na njegovo prirodno mjesto, nego na krilo gdje se nije snalazio.

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Matko po ovoj prvoj utakmici sto sam gledao je onaj stari. Dosta trci i bori se. Bio sam malo sumljicav, ali me je pozitivno iznenadio .

                                Haris je bio veliki talenat i njegov odlazak u Poljsku ga je unazadio. Kada je se vratio treneri ga nisu stavljali na njegovo prirodno mjesto, nego na krilo gdje se nije snalazio.
                                Vidjećemo za Matka kada počne liga. U Zvijezdi se nije snašao.

                                Haris je bio jedan od najvećih talenata u to vrijeme, ali kao što to obično biva sa takvim igračima (kako sam čuo) opijanje do zore i neprofesionalnost su ga dosta unazadili, do toga da je postao jedan prosječan igrač.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X