Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije njegovo da ima loptu, nego da zabija

    Comment


    • Svraka fasovao potres mozga, mirovanje barem sedmicu...kako nas je krenulo, nevjerovatno

      Kvesic, Smajic, Brkic, Bekric, Svraka...

      Comment


      • Dobro je sto ce se Muamer brzo vratiti...

        Inace ja sam stvarno od prvog trenutka odusevljen Arminom Hodzicem i volio bih da ga sto vise vidjam na terenu,ima decko smisla za fudbal nema sta
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Majstor je momak i vjerovatno i nije za ove nase lige...ali nece nikad imat pretjeranu minutazu jer je Amaru prioritet da igraju momci koje moze prodati...Armina ne moze

          Comment


          • Nimalo nisam iznenaden pobjedom komsija koji nece kiksat ni na jednom gostovanju.Mi smo dosli manje vise rutniski do pobjede,jedino je lose sto necemo imati Hadzica za srijedu ali sta je tu je.Ova sezona je gotova nadam se da ce uprva biti pametnija i sljedece sezone obezbjedit sva sredstva za titulu.
            Last edited by soe; 07-04-13, 20:44.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Ma neka nam ga nek igra,ljudi zbog onakvih dolaze na utakmice ;)
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ma neka nam ga nek igra,ljudi zbog onakvih dolaze na utakmice ;)
                Mozda i tebe natjera da dodjes

                Comment


                • Mozda me i natjera slazem se svakako...Bekrija,on i moj brat Eldin

                  Mogu misliti kako je vama danas bilo,kad ste culi(vidjeli) da ga je Eldin zabio u 90+ minutama,odmah pao moral i za pobjedom u Gabeli...

                  Evo vidim oglasava se i soe,kakav jadan i kompleksaski komentar nekoga ko nije ni gledao utakmicu,a Eldin zabio kao Drogba Didier, pola covjek pola zvijer
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • U opstoj besparici, kad ni igraci vise nemaju redovne plate mi kupujemo tekme...nevjerovatni smo

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      U opstoj besparici, kad ni igraci vise nemaju redovne plate mi kupujemo tekme...nevjerovatni smo
                      Nije samo to nego smo mi premirali i neke njihove protivnike

                      Jos zamisli ako se opet Edin proda na ljeto,pa sljedeca sezona ne treba ni da se igra
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • i igraci GOŠKa su dobili dzeparac danas

                        Comment


                        • Ne vidim da sam negdje napiso da je prodana utakmica,ili premiranje spomeno.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            i igraci GOŠKa su dobili dzeparac danas
                            Nisu nego Travnicani i igraci Radnika iz Bijeljine,ima se moze se

                            Znamo se soe,znamo se ;)
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Nekako na to upucuje...a bilo je takvih komentara

                              Halali ak nisi na to mislio ;)

                              Comment


                              • Ne znam pravila igre ovdje,jel se to pravimo da je liga postena i da vi ne namjestate nikad?
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X