Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kolo u kojem je bilo dosta dobri utakmica Sarajevo odlično odigralo protiv jakog Olimpica, Željezničar je raznijeo Slaviju u Lukavici ali ponovo igrom Osim nije zadovoljan. Lider na tabeli Široki lagano je došao do nova tri boda na svom terenu. Borac lagano posustaje i danas jedna očajna partija prvaka BiH, dok je GOŠK pokazao dosta dobru igru i zasluženo slavili i sada se nalaze u gornjem dijelu tabele. Evo svih rezultata, tabela i sad za sad dva video izvještaja sa utakmica.


    Comment


    • Mislim da je za Borac ove godine titula izgubljena , 9 bodova je mnogo za stici
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Mislim da su u igri za titulu ostali jos Sarajevo,Zeljo i Siroki.Koliko jos Obuci fali golova da postane najbolji strijelac kluba u historiji?

        I kakvo kolo za nase reprezentativce: Dzeko go za City,Ibisevic go za Hoffenheim,Lulic go za Lazio,Misimovic go za Dynamo,Pjanic asitirao za pogodak u Romi.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Obuća ima 89. a najviše ima Hase 100 golova, pa onda Pape 96 i Živkov 90.

          Comment


          • Objavljen je spisak za utakmice sa Portugalom:

            Asmir Begović , Kenan Hasagić, Asmir Avdukić, Boris Pandža, Emir Spahić, Saša Papac, Sanel Jahić, Muhamed Bešić, Sejad Salihović, Adnan Mravac, Miralem Pjanić, Elvir Rahimić, Zvjezdan Misimović, Adnan Zahirović, Senad Lulić, Haris Medunjanin, Semir Štilić, Darko Maletić, Senijad Ibričić, Edin Džeko, Zlatan Muslimović, Ermin Zec i Vedad Ibišević .

            Prva dobra vijest je da ce utakmica igrati u Zenici i da je odbijena zalba Portugalaca,ovako je najbolje jer da se igralo na Kosevu zapadna tribina bi bila zatvorena skoro 100%.

            Druga dobra vijest je da je Susic izjavio da ce Begovic braniti obje utakmice protiv Portugala.

            S obzirom da u prvoj ne mogu igrati Papac i Pandza ocekujem ovakav sastav:

            Begovic

            Jahic Mravac Spahic Salihovic

            Rahimic Medunjanin

            Pjanic Misimovic Lulic

            Dzeko

            Eventualno Ibisevic umjesto Misimovica ili ako budemo ofanzivnije igrali mozda ovako:

            Begovic

            Lulic Jahic Spahic Salihovic

            Rahimic Medunjanin

            Pjanic Mismovic

            Ibisevic Dzeko
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Navijacu svim srcem za BiH protiv Portugala , verovatno u ovom trenutku imate jedini igrace koji istinski vole i koji se bore za svoju zemlju.
              Doduse nisam jedini , cujem po Banja Luci da ce dosta ,,Srba,, navijati za BiH protiv Portugala

              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Danas su na rasporedu 1/4 finala Kupa BiH. Najzanimljivije utakmice se igraju u Sarajevu, u prvom susretu igraju Sarajevo i Borac i ovo je sigurno po imenima najjača utakmica i očekuju su dvije dobre utakmice, dok na Grbavici igraju prošlogodišnji finalisti Kupa BiH Željezničar i Čelik. Evo sve današnje utakmice i satnica.

                Comment


                • Danas ocekujem minimalnu pobjedu Sarajeva, bio bi zadovoljan.. Ukoliko borac izvuce remi mislim da nemamo sanse, pogotovo ako bude 1:1, 2:2... itd

                  Comment


                  • Mi s Braniteljom, 2:0 dobili. Valjda nećemo izgubiti u Rodoču xD
                    SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

                    Comment


                    • Losa utakmica na Kosevu.Borac dosao po 0-0 i ostvario to ali zasluzeno,Sarajevo nije nista pokazalo samo jedna ozbiljna prilika u 90 minuta kada je ja mislim Bajraktarevic izasao sam na golmana i to je sve bilo.Sada u Banja Luci moramo postici pogodak ako hocemo da imamo ikakve sanse za prolazak dalje.

                      Sreca nije puno hladno na stadionu,pingvini u nesvijest padaju.
                      Last edited by Joe Cole 10; 02-11-11, 19:35.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Loša danas igra Sarajeva, ali dosta je uticala i igra Borca koji je sjajno odigrao u odbrani i dobru su prijtili kontrama. Mi smo malo prilika stvorili i to je glavni problem danas bio. Ništa i ovo je pozitivan rezultat.

                        JC pa bolan ti hoces na zapad da ideš tu se ljudi smrzavaju u augustu

                        Comment


                        • Rezultati 1/4 finala i video izvještaji sa utakmica




                          Comment


                          • Moglo je mnogo bolje, barem 1:0, ali sada nam ostaje nada da mozemo nesto napraviti u gostima. Male su sanse ali opet, lopta je okrugla

                            Comment


                            • Zeljo danas dobio Celika 2-0...i na Grbavici je bilo poprilicno hladno...al se izduralo nekako...
                              Rezultat koji je odlican pred revans u Zenici...da su malo vise zapeli mogli su jos koji zabiti...ali je razumljivo da nisu previse grizli jer je derbi u subotu...
                              Adilovic zabio jako lijep pogodak za 1-0...primio loptu na 16 metara ledjima okrenut golu...okrenuo svog cuvara i odlicnim udarcem zabio gol uz samu desnu stativu...
                              U nastavku Celik vecinom imao loptu u svom posjedu ali su u cijeloj utakmici imali samo jednu ozbiljniju priliku kada je nakon guzve u sesnaestercu Guso refleksnom intervencijom zaustavio jako tesku loptu na samoj gol-liniji...gosti su trazili priznavanje gola...mislim neopravdano...buduci da lopta stvarno nije presla gol liniju...
                              U nastavku jos par poluprilika za Zelju i postignuti drugi pogodak Selimovica nakon Adilovicevog ubacaja...nakon cega je utakmica rutinski privedena kraju...
                              Sve u svemu solidno izdanje...koje se vec zaboravilo...buduci da je u subotu derbi u Dolini cupova

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Zeljo danas dobio Celika 2-0...i na Grbavici je bilo poprilicno hladno...al se izduralo nekako...
                                Rezultat koji je odlican pred revans u Zenici...da su malo vise zapeli mogli su jos koji zabiti...ali je razumljivo da nisu previse grizli jer je derbi u subotu...
                                Adilovic zabio jako lijep pogodak za 1-0...primio loptu na 16 metara ledjima okrenut golu...okrenuo svog cuvara i odlicnim udarcem zabio gol uz samu desnu stativu...
                                U nastavku Celik vecinom imao loptu u svom posjedu ali su u cijeloj utakmici imali samo jednu ozbiljniju priliku kada je nakon guzve u sesnaestercu Guso refleksnom intervencijom zaustavio jako tesku loptu na samoj gol-liniji...gosti su trazili priznavanje gola...mislim neopravdano...buduci da lopta stvarno nije presla gol liniju...
                                U nastavku jos par poluprilika za Zelju i postignuti drugi pogodak Selimovica nakon Adilovicevog ubacaja...nakon cega je utakmica rutinski privedena kraju...
                                Sve u svemu solidno izdanje...koje se vec zaboravilo...buduci da je u subotu derbi u Dolini cupova
                                Da ovaj tvoj izvještaj potkrijepim i vizuelno



                                Comment

                                Working...
                                X