Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vjerujem ti vise nista,vidim da hoces slagati jbg
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ne vjerujem ti vise nista,vidim da hoces slagati jbg
      Steta , a mogao si toliko dobrih cuti
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Gledam ovaj video iz Gradačca i pitam se koliko retardiran moraš biti da radiš ovo kada ti je klub u teškoj krizi i sada mu još ti nabijaš kazne. Upravo ovakvi kreteni teraju normalne i iskrene navijače sa stadiona i ista je situacija i kod nas , i u Bosni , i u Hrvatskoj ...
        sigpic
        sigpic

        Comment


        • Ljudi u kakvom su stanju tereni u BIH ?
          Inace moj klub danas slavi 99ti rodjendan
          Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

          Comment


          • Ako mislis na travnjak dosta bolje nego prosli godina, najvise zahvaljujuci vremenu.

            Ono sto sam mogao vidjeti Bilino polje je bio fenomenalno, zbog toga je i utakmica bila na visokom nivo. Grbavica za proslu sezonu Wembley. Vidio sam u Lukavici nije los teren bio. U Gradaccu nisam vidio, ali tamo ljudi uvijek vode racuna da to bude u najboljem mogucem stanju. Ostalo nisam gledao, pa ne bi da bubab bezveze.

            Comment


            • Bilino Polje koje je skoro renovirano ima vjerovatno najbolji travnjak. Moglo se to vidjeti i u utakmici Čelika i Sarajeva. Banja Ilidža (Gradačac) je također u jako dobrom stanju iz ovog razloga kojeg navede Danijel, a to je strogo održavanje, dosta vode računa o infrastrukturi. U tom dijelu BiH ima dosta dobrih i kvalitetnih terena. Znam još dok sam igrao fudbal da je teren u Srebreniku bio također u jako dobrom stanju, iako je to bilo podavno, zatim u Mramoru imaš jedan od najboljih terena u BiH, za mene vjerovatno u samom vrhu (top5 sigurno). Uvijek je bio u extra stanju, a ljetos sam bio tamo bio neki turnir i mogu reći da je i dalje takva situacija. Za ostatak nisam baš dobro upoznat, tako da neću komentarisati.



              Evo tog terena u Mramoru. Inače taj klub je bio prije nekih 7-8 godina član Prve lige, kada su imali svoje ljude u savezu, a sada su stabilan trećeligaš (Druga liga FBiH - Sjever), sa ambicijama ponovnog ulaska u prvu ligu.

              Gledam na slikama da se dosta pogoršao teren u Srebreniku, dosta lošiji nego ranije, vjerovatno ga nisu održavali ovaj period koji je Gradina provela igrajući u Gradačcu.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Eto doveo Amar zamjenu za Kvesica,Yani Urdinov je dosao iz Ekranasa

                http://sportsport.ba/bh_fudbal/yani-...jeznicar/99912
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Zna li se ko je zaduzio kljuc za tribinu na istoku
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Kamo srece da 'oce otici , iako ko god dodje cisto sumnjam da ce biti bolji. Znas li sta je sa Oliverom Jandricem ? Pade mi na pamet i Zoran Deket ali koje su sanse da se Jandric vrati u klub tj da dobije neku funkciju ?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Cuo sam to za Krunica , ma Krunic je pijanica teska ali dzaba igracina , ne bi bilo lose da ostane u klubu. Nisam znao za Olivera, veliki igrac bio , bice zanimljiv mec sutra ,ja bi vise volio da je termin 1 , lepse kad se ranije igrao dok je jos dan i lepo vreme
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Miko molim te napisi da ce Zeljeznicar pobjediti .
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Rutinski Borac dobija 2:0
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Povelo Sarajevo protiv Rudara kuci sa 1:0,Hadzic dao go glavom...

                            Inace par minuta ranije cist go Handzica ponisten

                            EDIT:Sarajevo vodi 2:0,Melunovic dao go

                            Jos jedan cist go Rudaru ponisten,fino...
                            Last edited by AK47; 09-03-13, 14:35.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • 3:0 rutinska pobjeda,golovi Rudara su kako cujem regularni al sumnjam i da bi pored toga izvukli povoljan rezultat.Ovaj prelazni smo pogodili sa igracima kao nikad.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Napokon da pogodimo da pojacanjima covjece vise.Svaki strasan,rutinsko odradjivanje posla,mogli smo im utrpati jos koji da su momci jos pritisli ali i ovako je super. Samo neka ovako nastave.

                                Comment

                                Working...
                                X