Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo JC što si napisao za Hasana da nema više naš pasoš je istina, ja mislim kad je prelazio u Juventus uzeo je njemački pasoš da bi bio igrač iz EU.

    Nakon reprezetativni obaveza, ovog vikenda se nastavlja Premijer liga BiH, na redu je 10. kolo u kojem se sastaju:



    Sarajevo u ovo kolo ulazi bez Senida Torlaka zbog suspenzije, Kenana Handžića(žuti kartoni) i Adina Džafić koji je imao saobraćajnu nesreću. Pobjedom protiv Travnika koja ne bi trebala doći u pitanje i porazom Širokog u Trebinju Sarajevo bi se vratilo na prvo mjesto. Očekujem neku uvertiru od VICTORY-a, AK 47 za utakmice njihovi klubova.

    Comment


    • Što se tiče utakmice Veleža i Olimpika, u nas se vraća Kazazić i trebao bi zaigrati Merzić što bi značilo da smo kompletni što se tiče standardnog početnog sastav i krećemo u novu pobjedu. Olimpik će biti oslabljen jer upravo dva Veležovca neće igrati u Vrapčićima, mada se priča da više neće nikako radi toga što su su odbili igrati protiv Rođenih mada sumnjam da je to već nedisciplina i slično što nije Gracić mogao trpiti. Svi priželjkujemo 3 boda pa da ostanemo pri vrhu i u borbi za mjesta koja vode u Evropu.

      EDIT: Bit će prenos ove utakmice na TV-u pa bujrum sjedite i gledajte.
      Last edited by VICTORY; 14-10-11, 17:38.
      SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

      Comment


      • Meni su Vladavić i Jugo odlični igrači, ali mi se ne sviđa pogotovo kod Vladavića u pojedinim trenucima se ponaša pravo debilno i ne bi volio da igra u timu za koji navijam a to jest Sarajevo. Za JUgu znam da je prošle sezone pred proljetni dio (neke dvije sedmice )došao u Sarajevo skroz ne spreman i tražio nevjerovatne uvjete i naši nisu pristali, pa je otišao u Jedinstvo iz Bihaća.

        Samo bit će teško Veležu pobjediti Olimpic, odbrana je bolji dio ekipe Olimpica.

        Comment


        • Imamo insajdera u odbrani, Škaljića. ;)


          SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

          Comment


          • Pametan je on momak . Stvarno dobar štoper to se najbolje vidjelo protiv Borca kad zajedno igrao sa Regojem(i to je jedan od najbolji štoperski parova u našoj ligi), ali protiv GOŠK-a nije igrao bio je na tribinama vidim da nije zbog žuti, možda je imao neku povredu. Dobro bi za vas bilo da propusti ovu utakmicu.

            Comment


            • Sarajevo slavilo minimalnu ali bitnu pobjedu i Siroki igrao nerijeseno,sve savrseno.
              Nisam bio na tekmi,pa ne mogu komentarisati.

              Comment


              • Sarajevo - Travnik 1:0 (Obuća)
                Evo sad sa utakmice, jedna od lošijih ove godine na Koševu. Nismo stvorili prilika koliko smo u prošlim utakmicama, ali opet Obuća strijelac. Već je ušao u velikane našeg kluba ovo mu je 85. gol za Sarajevo a peti u ovoj sezoni premijer lige. Od ostali igrača izdvojio bi posebno golmana Adilovića koji dosta dobro odrađuje svoj posao, ma da je imao jedan nesporazum sa Zrnanovićem. Sljedeća utakmica protiv Zrinjskog pod Bijelim brijegom.

                Danas baš neefikasne utakmice:

                Leotar - Široki Brijeg 0:0
                Kozara - Rudar 1:0
                Sloboda - Zvijezda 0:0

                Comment


                • 2 gola pala u 4 utakmice zasad. Čelik i Borac takođe 0:0.
                  SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

                  Comment


                  • Prezadovoljan sam rezultatima od jucer, Sarajevo minimalnim rezultatom savladalo Travnik, no ono sto je mnogo bitnije jeste da su i Borac i Siroki uzeli samo bod u gostima, veceras se nadam potajnom kiksu Zelje.

                    Comment


                    • Završene su sve utakmice 10. kola, evo rezultati i tabela

                      Last edited by danijelkr; 16-10-11, 16:06.

                      Comment


                      • Nakon jucerasnjeg veoma neefikasnog dana, stanje danas dosta drugacije,u tri utakmice 8 golova i to sve tri pobjede gostiju

                        Na prenosu je bila utakmica Velez-Olimpik i gosti su bili mnogo bolji,golove postigli Harba,Muharemovic iz penala i Rascic a za domace odlican gol postigao Zolj...gosti zasluzeno do bodova

                        Slavija je nakon vodstva protiv Zrinjskog ipak na kraju porazena,a Mostarci se s ova tri boda prikljucuju vrhu tabele i sada su cetvrti...slijedi vrlo vazna utakmica protiv Sarajeva bez prisustva publike

                        Na kraju ono najvaznije,Zeljeznicar u finisu dobio Gosk,domaci dosta bolji u prvom poluvremenu ali je Guso branio odlicno...u drugom gosti ipak ofanzivniji i promasili su dosta prilika ali je ipak Bogicevic u samom finisu utakmice na asistenciju Zebe postigao pobjedonosni pogodak...ovo je 9. zaredom utakmica bez poraza Zeljeznicara,7. u Ligi,a 4. pobjeda zaredom...sada Velez kuci,sve osim tri boda ogroman neuspjeh
                        Last edited by AK47; 17-10-11, 15:09.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Muko moja pređi na drugog.
                          SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

                          Comment


                          • Zakazana prijateljska utakmica na Grbavici 8. novembra...izmedju Zeljeznicara i Reprezentacije BiH
                            Prava prilika da se na pravi nacin proslavi 90. rodjendan...a reprezentaciji da velika podrska za utakmice baraza koje su par dana poslije

                            Comment


                            • http://www.fifa.com/worldranking/ran...ble/index.html

                              Nalazimo se na 21.poziciji u svijetu,iza sebe smo ostavili Meksiko,Srbiju,Irsku,Tursku,Norvesku.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Odigrano je sedam utakmica 1/8 finala kupa BiH večeras u 18 sati igra se i zadnja utakmica Široki Brijeg -Slavija, evo rezultati odigrani utakmica(timovi sa zvijezdicom pored su dalje prošli):


                                Sarajevo sa kombinovanim sastavom u Prijedoru izgubilo, ali bitno je da je se prošlo u narednu fazu. Strijelci Obuća dva puta(87. gol u dresu Sarajeva) i jedanput Šćepanović (iz penala) i Suljić.

                                Comment

                                Working...
                                X