Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To vec jeste,ali eto ja se nadam da to moze da nadoknadi nekim extra potezom u napadu a neka trci koliko moze i onda vani

    Comment


    • Victory , da ti i ja pozelim dobrodoslicu , nadam se da ce ti biti lijepo s nama .

      Ja nikako , ali bas nikako ne mogu da se opredijelim za prvih 11 , pocevsi od golmana , pa do napadaca .. Na gol bih prije stavio Begovica , jer smatram da je bolji golman od Hasagica sad , ali se onda sjetim da Keno nikad nije rekao ne reprezentaciji i onda bi mi nekako bio grijeh da ga ostavim na klupi u ovako bitnom mecu . Tako je i za sve ostale pozicije . Ali , prvih 11 mi i nije toliko bitno , jedino sto je bitno je da daju ne 100 , nego 1000 % od sebe , sto ce sigurno i uraditi i ucinit ce nas ponosnim , pa i ako izgubimo . Nadajmo se najboljem , mogu to Zmajevi , ali i ako kiksamo trebamo biti presretni .

      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Hvala na dobrodošlici. I ovima ranije što su mi je poželili, a ja zaboravio da se zahvalim.

        Sutra, uglavnom hrabro i jako 'ta svakako nemamo šta izgubiti.
        SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

        Comment


        • I Miske i Vedo trebaju u prvu.
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Da se malo posjetimo svi susreta sa Francuskom

            18.8.2004. Ren(Prijateljska) :Francuska - BiH 1:1 (Strijelac Ivica Grlić nakon sjajne lopte Elvira Baljića. Ova utakmica će ostati upamćena i po odbranjenom jedanestercu Kenana Hasagića Anriu)



            16.8.2006. Sarajevo(Prijateljska): BiH - Francuska 1:2 (Strijelac Barbarez nakon ubačaja Hasana Salihamidžića kojem je ovo bila posljednja utakmica u najdražem dresu i nakon ove utakmice ništa nije bilo isto u i oko reprezentacije. Još vezano za ovu utakmicu je čist penal nad Misimovićem koji nije sviran)



            7.9.2010. Sarajevo(Kvalifikacije za EP): BiH - Francuska 0:2 (Ništa vrijedno spomena)



            Nadat se prvoj pobjedi i direktnom plasmanu
            Last edited by danijelkr; 10-10-11, 13:43.

            Comment




            • Najskuplji igrac sutra na terenu ce biti Edin Dzeko.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Ali su zato oni kao tim skuplji od nas 3 puta. ;)
                SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

                Comment


                • A jel on odlucio gdje da brani(Izjavio prije par dana da je pitao Kenu u kojoj utakmici oce da brani),e Susicu,Susicu.Mislis da smo jedina repka na svijetu koja ima dva dobra golmana,cak i neke repke imaju i izjednacenije golmane,ali jebeno se zna ko je bolji i ko je jedinica.A ti nastavi ovako da se Hasgic ne bi naljutio

                  http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=26427
                  Last edited by DinoFC; 10-10-11, 19:48.

                  Comment


                  • Ma kakav Hasagic,Begovic u par kola pravio cuda u PL,sam donosio bodove,i Susic stavlja rovitog,i koji brani u turskoj,i onda cudno sto Begovic nece da se odazove.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Ma kakav Hasagic,Begovic u par kola pravio cuda u PL,sam donosio bodove,i Susic stavlja rovitog,i koji brani u turskoj,i onda cudno sto Begovic nece da se odazove.
                      Ja mislim da svi oni sa strane kada cuju tu info,ljudi ne mogu da vjeruju,ali prava istina sto Keno brani,da se ne bi naljutio posto je on uvijek bio tu

                      Sto ga nije stavio protiv Luksa,neka se on smrzava po onakvom vremenu,a ne lagano se odmaro na klupi sa nekom ko fol povredom,a evo sad prav zdrav da brani protiv Francuske,idi...

                      Comment


                      • Ti znas da je ko fol povreda, a kada je primao injekcije pred utakmice i branio evo jedan primjer http://sportsport.ba/bh_fudbal/s-obz...-je-bilo/54211 . Ti bi volio da Begović brani to govoris odavno i non stop se ponavljaš.

                        Comment


                        • Pa ponavljam se ovako kada me Susiceve izjave iznerviraju,ali nisam mogao da vjerujem da je pitao Kenu u kojoj utakmici hoce da brani,pa neka budemo sretni sto je to Bega presutio.

                          Neka brani.

                          Comment


                          • Originally posted by FC Nadal View Post
                            Pa ponavljam se ovako kada me Susiceve izjave iznerviraju,ali nisam mogao da vjerujem da je pitao Kenu u kojoj utakmici hoce da brani,pa neka budemo sretni sto je to Bega presutio.

                            Neka brani.
                            Sta je trebao da napravi skandal, ako voli ovu reprezentaciju nista ga ne bi trebalo uvrijediti. Koliko je naši igrača doživilo nepravdi pa su šutili i kasnije pokazali koliko im znaci repka.

                            Comment


                            • Ne moze mu biti svejedno,kada doneses svom timu rezultate protiv Celsija,Liverpula i Mancestera i ne igras u utakmicu u repki,i jos ti konkuretni golman rovit,pa sta jos tu ima da se doda

                              Comment


                              • Jeste , ali donosio je i Keno mnogo toga repki i to treba cijeniti . Najbolje bi bilo da ih nadigramo , pa da se golman ni ne vidi .

                                Mene je strah Ramia , ne znam da li ce se nasi napadaci naigrati pored njega , kad bi nekako mogao Koscielny da igra , ali jok , nije ni Blanc lud .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X