Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Borac Banjaluka
    igrači Željezničara su odmah otišli na tuširanja i takav potez se ne može tolerisati davanjem pokona od 3:0. Delegat je tražio nastavak, naredili pražnjenje tribine i opet ovi nisu htjeli igrati
    Ovo je najvazniji detalj,to znaci da su ovi namjerno isli na to!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
      Nema šta nejasno. ono što sam rekao neki dan to je danas i klub ponovio. Borac treba odgovarati diciplinski jer navijači nisu smjeli u teren znači 2 utakmice +7-8000 KM po pravilniku, ali utakmica je mogla biti nastavljena igrači Željezničara su odmah otišli na tuširanja i takav potez se ne može tolerisati davanjem pokona od 3:0. Delegat je tražio nastavak, naredili pražnjenje tribine i opet ovi nisu htjeli igrati - nova utakmica je jedino pravdeno rješenje i to klub i traži mada da nije Željezničar nasuprot jer ima jake veze u savezu, bilo bi 3:0, bar po pravilima.

      Bez da ih pravdam ali treba primjetiti da navijačima ni jedan jedini trenutak nije bio na meti igrač Željezničara ili službena lica, sudije, trener.

      Mene brine nešto drugo čitam i saopštenje FK Sarajevo, bojim se da je sve jasno već sad i da se zna ko je novi šampion. Gura se Široki. Sarajevu se poništavaju golovi, nama su dali pobjedu u travniku a sada hoće uzmu na isti način. Previše je ovo sumljivo. Zašto bi onaj iz čista mira udarao sudiju u Travniku i kako mu je prišao, a sa druge strane ja sam čitao u novinama ili na nekom poratlu komentare ispod, još prije 10 dana da željezničar neće završiti utakmicu u Banjaluci i da će samo tražiti povod da napuste
      I javio se Lesinarima da udju u teren i naprave prekid te im dostavio par cigli i zavjera otkrivena

      Comment


      • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
        Nema šta nejasno. ono što sam rekao neki dan to je danas i klub ponovio. Borac treba odgovarati diciplinski jer navijači nisu smjeli u teren znači 2 utakmice +7-8000 KM po pravilniku, ali utakmica je mogla biti nastavljena igrači Željezničara su odmah otišli na tuširanja i takav potez se ne može tolerisati davanjem pokona od 3:0. Delegat je tražio nastavak, naredili pražnjenje tribine i opet ovi nisu htjeli igrati - nova utakmica je jedino pravdeno rješenje i to klub i traži mada da nije Željezničar nasuprot jer ima jake veze u savezu, bilo bi 3:0, bar po pravilima.

        Bez da ih pravdam ali treba primjetiti da navijačima ni jedan jedini trenutak nije bio na meti igrač Željezničara ili službena lica, sudije, trener.

        Mene brine nešto drugo čitam i saopštenje FK Sarajevo, bojim se da je sve jasno već sad i da se zna ko je novi šampion. Gura se Široki. Sarajevu se poništavaju golovi, nama su dali pobjedu u travniku a sada hoće uzmu na isti način. Previše je ovo sumljivo. Zašto bi onaj iz čista mira udarao sudiju u Travniku i kako mu je prišao, a sa druge strane ja sam čitao u novinama ili na nekom poratlu komentare ispod, još prije 10 dana da željezničar neće završiti utakmicu u Banjaluci i da će samo tražiti povod da napuste
        Ljetos kada sam bio u Hercegovini govorio sam ljudima kako Sarajevo ima odlicnu ekipu i kako ce im tesko ko pomrsiti racune, a oni meni kazu sve ce se steliti Širokom da bude prvak i sad vidim da su bili u pravu. U zadnji nekoliko godina je Sarajevo dozivilo toliko nepravdi da ovo sto se sad desava oko sudija je samo nastavak i ne bi dalje koje pratio zadnji nekoliko godina nasu ligu zna o cemu govorim. Ja se nijednom nisam ovdje zalio kako nas pokradaju, ovo je prvi put. Sarajevo ce ako Bog da biti prvo ove sezone i pokazati ovim iz Lištice da se ne moze sve parama kupiti.

        Comment


        • Ovdje nekim nemozes dokazati da nisu upravu........samo cu reci neka je stid i sram svakog onoga koji na bilo koji nacin opravdava ponasanje borcevih navijaca, te negoduje to sto je zeljo napustio stadion i odbio da nastavi utakmicu.......... toliko

          Comment


          • Originally posted by edohz View Post
            Ovdje nekim nemozes dokazati da nisu upravu........samo cu reci neka je stid i sram svakog onoga koji na bilo koji nacin opravdava ponasanje borcevih navijaca, te negoduje to sto je zeljo napustio stadion i odbio da nastavi utakmicu.......... toliko
            To si vec rekao 16.puta,i ovdje niko ne odobrava ponasanje navijaca Borca.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by edohz View Post
              Ovdje nekim nemozes dokazati da nisu upravu........samo cu reci neka je stid i sram svakog onoga koji na bilo koji nacin opravdava ponasanje borcevih navijaca, te negoduje to sto je zeljo napustio stadion i odbio da nastavi utakmicu.......... toliko
              Niko ovde to ne opravdava.Prvom koji opravda cu reci da je bolesna kretencina pa neka me banuju odmah...;)
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Pa ako pogledas historiju vidjeces kako se mijenjaju Bosnjacki,Hrvatski pa Srpski klub kao prvaci. Bio Zeljo,pa borac pa sada ide Siroki/Zrinjski.Ali sudeci po pocetku ipak Siroki ;) A Borac Banjaluka kako ste vi sve iscenirali u Travniku da pokupite tri boda.Sve se vraca! ;)

                Comment


                • svako ima pravo na svoje misljenje.........nikog nevrjedjam samo iznosim objektivne i realne cinjenice, a koliko puta cu nesto napisati i ponoviti to je do mene......

                  Comment


                  • Evo pocelo je dijeljene.... Predlazem da se ponovo ova tema zakljuca do sutra kad se odluka donese. Da ovoliko diskutujete o igri svog tima ova tema bi bila najbolja.

                    Comment


                    • Meni je smor raspravljati sa ljudima koji su egocentrici i uz to ponavljaju se po 10 puta. Lično nemam potrebu u svakom postu pisati isto, o prekidu sam rekao stav.

                      Igra- igra Borca protiv Mogrena pa Makabija pogotovo u Banjaluci je bila igra koju ja priželjkujem. Da igrači lete po terenu, da grizu, uklizuju, bore se maksimalno, ostavljaju posljednji atom snage tako da poslije tekme mogu u krvet odmah, igraju napadački bez nepotrebnog vraćanja lopte štoperima bekovima po 50 puta itd. U prvenstvu je počelo solidno ali ono što sam očekivao, forma nam polako pada. Utakmicama protiv: Željezničara, Olimpika i Zrinjskog nisam ni malo zadovoljan. Mnogo mi je ljepše bilo sjediti i gledati Kup protiv Brotnja kada je igrao drugi tim

                      Prema prikazanom u Evropi, i s obzirom da su poslije toga stigli: Kajkut, Bučan i Maksimović mislim da je Borac za 6-10 bodova ispred svih. Nažalost padamo, to se moralo desiti, ko god je fudbal igrao a ja jesam zna da je nemoguće početi pripreme tako rano i onda 15 kola držati igru i koncentarciju na maksimumu. Samo se nadam da će kriza igre proći što prije i da neće ostati nikakave posljedice u rezultatskom smislu i neki zaostatak na tabeli.
                      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 26-09-11, 19:48.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Borac ne odgovori ti meni: Govoris kako je Zeljo pobjegao sa terena,a sta ste vi uradili u Travniku.Sudija dobiju saku u glavu ali vidi to pa on nema nijednu modricu.Spajdrmen naravno nije ako si pomislio,nego znaci da je neko sve isumilario da bi sa jednog od najtezih gostovanja u ligi izvukao tri boda. Ali pravda je vracena u subotu (tj. bice vracena poslije zajedanja komisije) ;)

                        Comment


                        • Hajde stvarno prekinite vise o tome!Navijaci Borca su uradili sta su uradili i klub ce snositi posledice,kraj price.


                          Ja nemam priliku da pratim BIH ligu i zelim da citam ovde nesto o fudbalu,a ne o sran*ima..
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Pa neznam zasto,Ovo je diskusija o Premier ligi i hocu da diskutujemo o tome,naravno ako negdje drugo napisem obrisu ;)

                            Comment


                            • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                              Borac ne odgovori ti meni: Govoris kako je Zeljo pobjegao sa terena,a sta ste vi uradili u Travniku.Sudija dobiju saku u glavu ali vidi to pa on nema nijednu modricu.Spajdrmen naravno nije ako si pomislio,nego znaci da je neko sve isumilario da bi sa jednog od najtezih gostovanja u ligi izvukao tri boda. Ali pravda je vracena u subotu (tj. bice vracena poslije zajedanja komisije) ;)
                              Jedno je kad igrači čekaju na terenu a sudije neće da izađu jer su napadnuti u službenim prostorijama a drugo je kad sudije pozivaju a klub neće da izađe pa delegat odredi najstrožu mjeru pražnjenje tribina i to tek nakon 40 min. pa se i to desi a oni opet odbiju da izađu.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                                Jedno je kad igrači čekaju na terenu a sudije neće da izađu jer su napadnuti u službenim prostorijama a drugo je kad sudije pozivaju a klub neće da izađe pa delegat odredi najstrožu mjeru pražnjenje tribina i to tek nakon 40 min. pa se i to desi a oni opet odbiju da izađu.
                                Je li trebao narediti da zajedno izlazimo sa Lesinarima ? Prvo se moralo cekati da mi izadjemo iz grada i tu svaka cast policji bila nam je pratnja kao da ide predsjednik i tek onda je mogao narediti praznjenje tribine koje je opet trajalo 20 minuta jer su neki odbijali da izadju. A i svaka cast igracima sto nisu izasli jer bi ti gledao da neko tvoje navijace napada kamenom od 4-5 kg i bakljom koja ima temperaturu od oko 1000 stepeni Celzijusa. A jos se nije smjelo nastaviti jer ovo je propust kluba Borca koji je unajmio dva potplacena redara da cuvaju istok.Ej dva redara na cijeli istok! A kod nas na jugu kada dodju lesinari izmedju stoji 20 specijalca da ne bi bilo nikakvog kontakta!

                                Comment

                                Working...
                                X